Autokary

Posiadamy własną flotę najwyższej klasy autokarów marek Irizar, Scania, Man i VDL, zapewniających najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży.

 

Większość z nich opuściło fabrykę w 2015 roku, co sprawia, że nasza flota jest najnowocześniejsza w Polsce. Oferta obejmuje zarówno jednopokładowe, jak i piętrowe autokary. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary Oskara wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

 

W naszej flocie posiadamy najnowocześniejszy autokar Irizar i8 oraz Pb z rozkładanymi skórzanymi fotelami i podnóżkami typu szezlong, które sprawią, że każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Czas podróży umili natomiast system multimedialny zainstalowany w tych autokarach.

 

Biuro podróży Oskar dokłada wszelkich starań, aby wygoda i bezpieczeństwo podróżujących były zawsze na pierwszym miejscu. Od lat dbamy o to, aby wymarzona podróż wakacyjna przebiegała bez zakłóceń, w miłej i dobrej atmosferze. Dążymy do wyznaczania nowych standardów w turystyce autokarowej.

 

Biuro podróży Oskar to nie tylko wyjazdy wakacyjne. Realizujemy również indywidualne zamówienia obejmujące wynajem autokarów na terenie całej Europy. Naszą ofertę znajdziesz TUTAJ.