Informacje - Wyróżnienia i nagrody | Biuro Podróży Oskar - Biuro Podróży

Wyróżnienia i nagrody


Touroperator Roku 2014, 2016, 2017 i 2019
Jesteśmy czterokrotnym zwycięzcą najbardziej prestiżowego konkursu w branży. Zarówno w 2014, 2016, 2017 jak i w 2019 roku Biuro Podróży Oskar zajęło I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie na organizatora transportu autokarowego oraz otrzymało Tytuł Touroperatora Roku. To ogromne wyróżnienie, potwierdzające nie tylko świadczonych przez nas usług, ale przede wszystkim pasję, która towarzyszy nam każdego dnia. Konkurs organizowany jest przez Izbę Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dolnośląską Izbę Turystyki i rozstrzygany podczas Targów Turystycznych Tour Salon. Tytuł najlepszego organizatora turystyki autokarowej otrzymaliśmy w wyniku głosowania naszych agentów, którzy potwierdzili tym samym, że jesteśmy liderem w branży i dokładamy największych starań, aby kształtować wzajemne relacje.
Odznaka honorowa "Za zasługi dla turystyki" 2019
W 2019 roku Ministerstwo Sportu i Turystyki wyróżniło Biuro Podróży Oskar odznaką honorową "Za zasługi dla turystyki". Nagrodę przyznano za wyjątkowe zasługi dla rozwoju polskiej turystyki oraz umacnianiu współpracy międzynarodowej w tej dziedzinie.
CTW Chinese Tourist Welcome Award 2016
W 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę CTW (Chinese Tourists Welcoming Award) za osiągnięcia w promocji turystyki na rynku chińskim, w kategorii: media/Internet. To dla nas zaszczyt - dzięki takiemu wyróżnieniu mamy świadomość, że nasze działania promocyjne są profesjonalne nie tylko w Polsce, ale także na rynku zagranicznym.
Certyfikat Najwyższej Jakości w Turystyce, SPA & Welness
W czerwcu 2016 roku otrzymaliśmy Certyfikat Najwyższej Jakości w Turystyce, SPA & Welness za najwyższą jakość kompleksowych usług turystycznych, dynamiczny rozwój oraz konsekwentną realizację polityki i strategii organizacji. Certyfikat został nam przyznany przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości.
Złoty certyfikat rzetelności 2012
W 2012 roku nasza firma otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności przyznawany w ramach programu “Rzetelna firma”, stworzonego z myślą o promowaniu etycznych zachowań w biznesie. Złoty Certyfikat Rzetelności to dla naszych klientów dowód na to, że jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem do współpracy.
Certyfikat Najwyższej Jakości 2011
Centrum Badań i Monitorowania Jakości wyróżniło nas ​Certyfikatem za ​najwyższą jakość kompleksowych usług turystycznych, dynamiczny rozwój oraz konsekwentną realizację polityki i strategii organizacyjnej.
Gazele biznesu
Wyrazem uznania dla dynamicznego rozwoju firmy było dołączenie naszego biura podróży do elitarnego klubu Gazel Biznesu, promującego małe oraz średnie przedsiębiorstwa, które doskonale dają sobie radę, nawet wśród znacznie większych konkurentów.
Europejski Certyfikat Jakość Roku 2009
W 2009 roku Kapituła Programu przyznała nam Tytuł Jakość Roku w kategorii: usługa, za sprzedaż imprez turystycznych. Konkurs organizowany jest przez redakcję Biznes Raportu, którą wspiera Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA - najstarsza polska instytucja państwowa, zajmująca się zagadnieniami związanymi z jakością.
Pierwszy w Polsce autokar piętrowy VDL Futura FDD2
Biuro Podróży Oskar zakupiło pierwszy w Polsce autokar piętrowy VDL Futura FDD2. W 2016 roku otrzymaliśmy specjalne podziękowania od Wiceprezesa Zarządu VDL Bus & Coach Polska. Dokładamy największych starań, aby nasza autokarowa flota posiadała najwyższy standard, niespotykany u żadnego innego przewoźnika.
Certyfikat Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Od 15 grudnia 2000 roku Biuro Podróży Oskar jest członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Certyfikat Signal Iduna
Wszyscy turyści naszego Biura podróży zostali objęci gwarancją turystyczną nr M 206353, wystawioną przez Signal Iduna - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń SA i potwierdzoną specjalnym Certyfikatem.
Certyfikat Krajowego Rejestru Długów
Biuro Podróży Oskar posiada certyfikat potwierdzający, że jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Posiadając ten certyfikat i współpracując z Krajowym Rejestrem Długów, przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw i popieramu etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.
Podziękowanie od Signal Iduna
W październiku 2006 roku, podczas Tour Salon i Gali konkursu Złota Polisa Signal Iduna, otrzymaliśmy specjalne podziękowania za promowanie idei bezpiecznego podróżowania oraz doskonałą współpracę i zaufanie, jakim obdarzyliśmy Signal Iduna - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń SA.
Podziękowania od firmy Continental Opony Polska
W październiku 2007 roku otrzymaliśmy podziękowania od firmy Continental Opony Polska za nasze zaangażowanie w akcję edukacyjno-informacyjną “Bezpiecznie. W drogę!”, promującą bezpieczeństwo podróży autokarowych dzieci i młodzieży.
Podziękowania od Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego
Robert Waloch, Wiceprezes Biura Podróży Oskar i Członek Zarządu Wielkopolskiej Izby Turystycznej, otrzymał specjalne podziękowania od Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego za zrozumienie i okazanie wsparcia przy organizacji Konkursu “Wielkopolski Kierowca Zawodowy” edycja 2015.