Krystyna 6,0

Wróciliśmy z wycieczki do Szwajcarii.Dziękujemy: Organizatorom, za doskonałą organizację wspaniałemu zespołowi kierowców p.Izie,Marcinowi ,Adamowi, za cierpliwość,zrozumienie i bezpieczną jazdę, p.Ani,która okazała się nie tylko pilotem,ale również przewodnikiem i profesjonalnie przekazywała najważniejsze informacje.Polecam wszystkim.
Jeżeli znajdzie się grupa niezadowolonych, to tylko dlatego,że miała inny cel wyjazdu, ale to już ich problem........

Ireneusz 6,0

W niedzielę wróciliśmy z wycieczki Perły Ligurii. Wycieczka super, wspaniała pogoda. Piękne odwiedzone miejsca. Przewodniczka Pani Agnieszka bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków, usłyszeliśmy dużo ciekawych rzeczy o historii i życiu codziennym Włoch. Autokar nowoczesny i bardzo wygodny. Ogólna ocena na 6.

Dominika 6,0

Byłam z biurem Oscar ,w zeszłym roku we wrześniu w Chorwacji. Pełna opieka pilotów podczas podróży jak i rezydentów na miejscu :) Przed wyruszeniem w dalsza podróż po postojach pilot sprawdzał czy na pewno wszyscy są z powrotem w autokarze :) ! Rezydenci po przyjeździe do Chorwacji pokazali gdzie jest stołówka a gdzie plaża i najbliższe sklepiki spożywcze. Byłam w willi Mladenka Ivana w Makarskiej. Bardzo luksusowa willa. Ja miałam pokój z łazienką i wielkim balkonem. Jedzenie w restauracji bardzo mi smakowało :) Biuro oceniam na "WSPANIALE" polecam dla każdego ;) Ja w tym roku znów jadę z Oscarem, tym razem kierunek Czarnogóra

Bożena 5,0

Byłam z mężem w październiku u.r na wycieczce Trzy stolice -Bratysława Wiedeń -Budapeszt byli fajnie .Zakwaterowanie super jedzenie tez .Pilot Pan Tomek rewelacja .Mogła by być wycieczka dłuższa Wiedeń i Budapeszt po dwa dni

Joanna 6,0

Wycieczka objazdowa "Trzy stolice" wyczerpująca, ale czego sie nie zrobi, by przeżyć cudną przygodę. Pilot, pan Tomasz, otoczył nas bardzo przyjacielską opieką, był zawsze tam gdzie powinien być, uśmiechnięty, gotowy do wyzwania i działania. Panowie Grzegorz i Jerzy bohatersko przeciskali się po wąziutkich uliczkach. Przy nich czuliśmy się bardzo bezpieczni.
BARDZO DZIĘKUJĘ za wycieczkę i obyśmy się spotkali przy innej.
POLECAM i BIURO i IMPREZĘ.

Elżbieta 6,0

Wczoraj wróciliśmy z wycieczki Perły Adriatyku :)
Chcieliśmy podziękować gorąco Pani Kamili, za punktualność wszystkich punktów programu ( umiejętność wprowadzenia dyscypliny w grupie ;)))) )
i fajne opowiadania na trasie- mój 16letni syn mówił :" powiedz tej pani, żeby jeszcze coś opowiadała, bo fajnie opowiada :), za pomysły, empatię ,życzliwość i (chyba) stoicki spokój . I Panom Michałowi i Bartkowi, którzy nas wozili po tych wszystkich górskich zakrętach , byli życzliwi i pomocni we wszystkim...
Myślę, że już na stałe "przyczepiliśmy się" do Biura Podróży Oskar, ze względu na pewność jakości wszystkiego, co jest napisane w ofertach.
A myślę, że takie wygodne autobusy, jakie jeżdżą w Oskarze, to jeszcze nie takie częste zjawisko w polskiej turystyce.
Gdyby ktoś miał do wyboru kilka biur podróży " w tym samym kierunku", to najlepiej, żeby zdecydował się jechać z Oskarem :)...będzie zadowolony

WWW
Dawid, NYSA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Dawid, NYSA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Danuta 6,0

wróciłam z Chorwacji i jestem bardzo zadowolona .... polecam B.P.OSKAR

Nadia 6,0

Rok temu byliśmy z Oskarem w Makarskiej i było świetnie! Absolutnie nie możemy do niczego się doczepić, wszystko czego wymagaliśmy się super sprawdziło - przewygodne autobusy - nawet mój wysoki chłopak był zachwycony :D
Kontakt z samym biurem podróży rewelacyjny, pani Ania odpowiada bardzo szybko, sprawnie i wyczerpująco.
Mili kierowcy, miła pani pilotka, na miejscu podczas zakwaterowania wszystko przebiegło bardzo sprawnie :)
Rezydent bardzo kontaktowy, przed wyjazdem z Makarskiej dzień wcześniej wszystko wiedzieliśmy co i jak.
Warunki z Willi Bożenka również bardzo dobre, czysto, miło.
Dlatego w tym roku również na wakacje jedziemy z Oskarem, tylko teraz do Czarnogóry

Grzegorz 6,0

Biuro podróży "OSKAR" jest dobrą firmą, która organizuje wycieczki po Europie.Miałem okazję się przekonać o tym podczas gdy zdecydowałem się wybrać do Holandii do miasta Amsterdam.Podobała mi sie organizacja wycieczki ze względu na:
- komfortowe autokary znakomitej klasy
- dotrzymywanie ustalonego czasu
- mili przewodnicy i współtowarzysze
- przystepna cena wycieczki i termin
- ciekawy program zwiedzania

Wycieczka do Amsterdamu godna polecenia.

Kamila i Marcin 6,0

W 2015 wraz z Oskarem byliśmy w Czarnogórze, w Budvie, willa Zoran. Bardzo dobrze wspominamy ten wyjazd. Kierowcy byli mili, bezpiecznie wróciliśmy. Pamiętam, że ten wyjazd był wyjątkowo tani i wyjątkowo udany. Nie mieliśmy dużych oczekiwań za 1100 zł ( na 10 dni) może dlatego byliśmy zadowoleni. Czarnogóra jest piękna, polecam tanie wyjazdy z Oskarem.

WWW
Dariusz 6,0

Podróż na szóstkę, bardzo komfortowo i bezpiecznie. Szerokie trasy na lodowcu. Hotel ze śniadaniem - duży plus. W ramach karnetu wstęp na lodowisko i basen. Pogoda bajka - sześć dni "żarówa"
Oskar plus Les 2 Alpes SUPER !!!
Pozdrowienia dla kierowców i pilota/rezydenta Krzysztofa

SMS
MARIAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WLODZIMIERZ 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRZYSZTOF 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TOMASZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZOFIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MANDRELA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAREK 6,0

Szczególnie dziękujemy Panu Michałowi - rezydentowi w Makarskiej. Wsaniały człowiek na właściwym stanowisku.

Tomasz 6,0

Polecam serdecznie. Wyjazd w pełni udany, transport bezpieczny, pilotka miła i konkretna. Również popieram opcję antenki z Bydgoszczy :)

Anna 6,0

Bardzo dziękujemy za sobotnią zabawę w Heide Parku - całość profesjonalnie zorganizowana, a z racji, że pogoda była niezbyt słoneczna udało nam się pierwszy raz pojeździć na wszystkich rollercoasterach bo kolejek nie było :) Bardzo spokojnie jeżdżący panowie kierowcy i super autokar - a bezpieczeństwo w końcu najważniejsze! Gdybyście dodali jeszcze opcję wyjazdu z Bydgoszczy z dopłatą oczywiście to wrócimy jeszcze nie raz!

1 2 ... 56 57