WWW
Natalia K. 6,0

Chciałbym podziękować za bardzo udaną objazdówkę po Bałkanach – Bałkański Kocioł w terminie 24.08.19 – 01.09.2019. Wszystko zgodne z opisem i z oczekiwaniami. Małym minusem był pobyt w Albanii, niewiele ze zwiedzanych obiektów, w moim odczuciu, rzeczywiście było warte uwagi, ale to raczej wynika z samego kraju a nie z Państwa biura. Osobiście wolałabym ten czas przeznaczyć na inne kraje, np. Czarnogórę, ewentualnie na samą plażę. Jedzenie w każdym hotelu było smaczne, obsługa przyjazna. Pokoje w porządku, choć słyszałam, że osoby spędzające pierwszą noc w hotelu Delta nie były zbyt zadowolone. Pilotka Justyna sympatyczna, opiekuńcza, zaangażowana i z ogromną wiedzą. Kierowcy bardzo precyzyjni, pełne bezpieczeństwo a autokar A31 bardzo komfortowy.
Cała wycieczka 10/10, a Oskarowa załoga zdecydowanie ponad skalę.

WWW
Agnieszka 6,0

Super bardzo polecam wycieczkę Perły Adriatyku własnie z niej wróciłam, serdeczne podziękowania dla pilota Pana Władka - fachowy, z bardzo dużą wiedzą, sympatyczny i rozrywkowy, podziękowania również dla kierowców autokaru A58 Panów Arkadiusza i Tadeusza dzięki którym pokonywaliśmy trasę szybko i bezpiecznie. Super miejsca , warte obejrzenia, dobre posilki, pokój taki sobie bo bez klimatyzacji :(, fantastyczna ekipa :) :) :) dziękuję

WWW
Barbara 5,0

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wczasów w Villi Marco Polo w Chorwacji. Byłam razem z rodziną (2 dorosłych i 2 dzieci:12 i 8lat) po raz pierwszy z Biurem Podróży Oskar. Na początku miałam mieszane uczucia, ponieważ przeczytałam dużo opinii o tej Villi. Villa jest piękna tylko troszeczkę zaniedbana, miejsce cudowne, plaża dostosowana do kąpieli dla dorosłych i dzieci. Mieliśmy pokój z widokiem na plażę, z klimatyzacją, chłodziarką, w łazience prysznic z wanną. Wyżywienie ( śniadania i obiadokolacje) może nie na poziomie Egiptu albo Turcji, ale każdy mógł dla siebie coś znaleźć. Obsługa Villi też nie można narzekać - zawsze gdy mieliśmy jakieś problemy, to uzyskiwaliśmy pomoc. Ceny organizowanych wycieczek były ustalane na miejscu i troszeczkę różniły się od podanych w ofercie. Podróż w obydwie strony przebiegła bezpiecznie, my nie mieliśmy żadnych przesiadek (niektórzy mieli ale były one sprawnie zorganizowane). I jeszcze jedno za wczasy zapłaciliśmy całą kwotę w m-cu październiku ubiegłego roku (zaraz tylko jak pojawiła się oferta) i otrzymaliśmy duże zniżki. Polecam wypoczynek w Villi Marco Polo.

WWW
Dariusz 6,0

Wycieczka zorganizowana bez zastrzeżeń, tylko pogoda nie była dla nas łaskawa.

WWW
Joanna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Monika, Kozłów Biskupi 5,0

Dobry wyjazd na dłuższy weekend. Nocleg pomiędzy nocami spędzonymi w autokarze to bardzo dobry pomysł na regenerację sił. Najbardziej urokliwa na trasie wycieczki była wg mnie Gandawa
Monika

WWW
AGNIESZKA 6,0

Serdecznie dziękuję pracownikom Biura Oskar za szybkie załatwienie formalności związanych z wyjazdem. Pierwotne plany wakacyjne były zupełnie inne, jednak uległy zmianie w ostatnim momencie. Przesympatyczna rozmowa telefoniczna z panią Anną zadecydowała o wyborze wypoczynku w Grecji _Paralia Riwiera Olimpijska.
Studio w Willi Aegeon - warunki dobre: ciepła woda, pokój przyzwoitej wielkości, taras. Obiadokolacje w pobliskim Hotelu Atlantis różnorodne, obfite i smaczne. Blisko plaża, cicha okolica, do centrum niedaleko. Rezydentka pani Tasula dostępna i bardzo pomocna. Choć osobiście nie byłam zmuszona prosić o pomoc. Wycieczki fakultatywne po bliższej i dalszej okolicy bardzo ciekawe: Olimp, Wyspa Skiathos, Meteory.
Podróż autokarem trwała długo ( to jednak sporo kilometrów, po drodze korki, wypadki, dodatkowo najpierw 3 godziny, a potem 7 godzin czekania na granicy serbsko - bułgarskiej oraz serbsko -węgierskiej w drodze powrotnej). Pewnych sytuacji na drodze jednak przewidzieć nie można. Regularne postoje krótsze i dłuższe sprawiły, że można taką podróż odbyć w pewnym komforcie. Kierowcy uprzejmi, pomocni, jechali gładko i bezpiecznie, bez nerwowego hamowania.

Minusem podróży była grupa nastolatków, która jechała, a potem wracała z kolonii ( do Bułgarii) w tym samym terminie. Niestety, wulgarny język i aroganckie zachowanie na zwróconą uwagę, psuły komfort podróżowania. W przyszłości jednak rozważę podróż z grupą młodzieży.

WWW
Podroznicy 4,0

Rezenzja wycieczki "Perły Adriatyku"
plusy:
- piękne widoki (i tarasy widokowe) na z jednej strony czyściutkie morze Adriatyckie, a z drugiej monumentalne góry Dynarskie
- przyjaźni ludzie w Chorwacji w mieście i na plaży (w Bośni i Hercegowinie niestety trzeba było uważać na złodziei)
- bogaty program wycieczki składający się z wielu różnorodnych miejsc (wyjątkiem są Jeziora Plitvickie i Rzeka Krka które są jednak prawie tym samym)
- dobre jedzenie (w dużej ilości) w bardzo fajnej restauracji - położenie ok. 15 minut od miejsca zakwaterowania nie jest żadnym problemem (choć było ono monotonne i polskie, a nie śródziemnomorskie)
- genialne opowieści i poczucie humoru lokalnych przewodników w Dubrowniku (p. Karolina) i w Trogirze/Splicie (p. Janek) oraz na wycieczce fakultatywnej Fish Picnic (p. Włodek - rezydent)
- sporo ciekawostek historycznych i językowych przekazanych przez pilotkę w autokarze podczas transferów między miastami
- wycieczka fakultatywna Fish Picnic (wino, rakija, schłodzone napoje, śpiewy)
minusy:
- brak WiFi w autokarze na terenie Polski
- brak informacji o standardzie zakwaterowania (z przeprowadzonych rozmów z innymi uczestnikami wycieczki wynikało, że był on bardzo różny dla różnych osób np. jedni mieli w cenie klimatyzację czy tv, a inni nie, innymi słowy jedni trafili do 3-gwiazdkowych willi, a inny do bezgwiazdkowych "willi" choć w ofercie było, że wszyscy mieszkany w willach)
- zła ogranizacja wycieczki przez pilotkę Kamilę Brzezińską:
a) brak jakiejkolwiek rozpiski kiedy wstajemy, wyjeżdżamy, kiedy są śniadania, kolacje - wszyscy musieli o wszystko dopytywać, głównie siebie nawzajem
b) pani poleciła miejsce w którym zaprzyjaźniona z nią rodzina sprzedała swoje wyroby (rakije, miody, oliwy itp.) i po degustacji można je było kupować - nie polecam tego bo wyroby były bardzo drogie jak się później okazało i można je było kupić na lokalnych bazarach za 25-50% ceny która była tam...
c) mało czasu wolnego na całej wycieczce np. pilotka dała tylko 45 minut w Trogirze czasu własnego, wszystko było robione w biegu, nie można było nic na spokojnie kupić, porównać cen itp., a sama pilotka polecała wcześniej, że dobre są takie lody czy taka kawa czy, że warto wejść na wieżę czy zobaczyć coś innego, a efekt był taki, że wszystko nas omijało i ledwo zdążyliśmy przebić się przez miasto i kupić tylko najważniejsze rzeczy
d) pilotka która niekiedy pełniła rolę przewodniczki za szybko chodziła podczas wycieczek (np. Jeziora Plitvickie) - opowiadała ciekawostki przez tour guide, ale jak ktoś chciał sobie robić zdjęcia w trakcie (a to przecież normalne kiedy się jest pierwszy raz w tak pięknym miejscu - nie każdy jest tak jak ta pani po raz powiedzmy kilkunasty w tych miejscach) to nic nie słyszał bo sprzęt tracił łączność, a pilotka nie czekała tylko biegła dalej (w Jeziorach Plitvickich nie było później czasu wolnego więc trzeba było robić zdjęcia od razu, ale to oznaczało brak korzystania z tour guide)
e) niezgodne z polskim prawem zebranie naszych dowodów osobistych 4-krotnie podczas całej wycieczki (podczas podróży do Dubrovnika pomiędzy zebraniem dowodów i ich oddaniem była 30 minutowa przerwa na stacji benzynowej, a więc bardzo długo nie mieliśmy swoich dokumentów) - urzędnik może spokojnie wejść do autokaru i sprawdzić każdemu osobno i wcale to nie trwa dużo dłużej
f) bardzo częste postoje w Polsce (co półtorej godziny) chociaż miały być co trzy i pół co wydłużało czas podróży
g) brak punktualności w Chorwacji/BiH (np. mamy być przy autokarze o 18:15, wszyscy tak są, a wyjeżdżamy po 18:30 chociaż podobno się śpieszymy)
- kierowcy wraz z pilotką na granicy wnieśli do autokatu piwa i sprzedawali je później w cenie 6 zł podczas podróży

WWW
I.K. 6,0

Bardzo dziękuję za cudowną wycieczkę i miłą atmosferę! Wszystkie punkty programu zaliczone!
Pani przewodnik Iwona B. to bardzo sympatyczna, odpowiedzialna osoba z dużą wiedzą, którą potrafi przekazywać z pasją. Świetnie odczuwała potrzeby całej grupy. Panowie: Krzysztof i Michał – kierowcy autokaru, którzy podróżowali z Nami zasługują na wyróżnienie; uśmiechnięci i wykwalifikowani. Drobny minus za usterkę w autokarze- zepsuty podłokietnik oraz nietaktowne zachowanie kierowców połączenia antenowego.
Serdecznie pozdrawiam !

WWW
Magdalena 4,0

Największą zaletą wycieczki była fantastyczna Pani pilot Ania. Do dziś słyszę jej śmiech. Wszystkim natychmiast pomagała, a wręcz rozpieszczała grupę. Taki pilot to największy skarb Oskara. Bardzo dobrzy kierowcy Pan Piotr i Stasio z cudownym poczuciem humoru. Piękne widoki i przewodnicy lokalni z bardzo dużą wiedzą, którą przystępnie przeszkazywali. Szkoda tylko że nie trafiliśmy na autokar jak w reklamach firmy, ale cóż któraś grupa miała jeszcze gorzej bo autokar który dla nad był tylko dojazdowym nie miał powiększonej powierzchni na nogi ani gniazdek do ładowania telefonu. Tak więc standard jazdy to loteria.

Justyna Ptak 6,0

Wybierając się na wycieczkę do Włoch klasycznych 27.07.2019 r na 9 dni zastanawiałam się, które z biur podróży wybrać?
Zdecydowałam się na firmę OSKAR i teraz wiem, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.
Powodem mojego zadowolenia był Pilot Pani Kamila Bastian-Brzezińska oraz kierowcy Pan Michał i Pan Rafał.
Pani Kamila to osoba, która świetnie zaprezentowała firmę w obsłudze administracyjnej i nie tylko gdyż umilała i wyjaśniała wszelkie wątpliwości pasażerów.
To dzięki Niej i dzięki kierowcom zrealizowałam wraz z innymi uczestnikami program wycieczki zgodnie z zamówieniem.
Pani Kamila to bardzo sympatyczna, odpowiedzialna i taktowna osoba z dużą wiedzą, którą potrafi przekazywać z pasją, otwarta, świetnie odczuwała potrzeby grupy.
Dzięki Niej i Panom kierowcom czuliśmy się bezpiecznie i komfortowo podczas jazdy i samej wycieczki.
Jeśli chodzi o hotele to były usytuowane w dogodnych miejscach.
Pokoje były czyste, wygodne z odpowiednim wyposażeniem i dobrą obsługą orz jedzeniem.
Autokar był wygodny, miał duże luki bagażowe, posiadał klimatyzację, nawiewy indywidualne, podnóżki i odchylane fotele, telewizor oraz lodówkę.

Szczerze polecam

WWW
Katarzyna, Kołobrzeg 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Agnieszka 6,0

Miło spędzony czas, piękne miasto, organizacja bez zarzutu.

WWW
Agnieszka 6,0

Byłam w maju 2019. Organizacja bez zastrzeżeń. polecam serdecznie. Autokar wygodny, kierowcy profesjonaliści, pani Ola ( pilot i przewodnik) bardzo kompetentna.

WWW
Agnieszka 5,0

Program intensywny, ale ciekawy, wystarczająco dużo czasu wolnego, aby zjeść posiłek, wypić kawę czy coś kupić. Pani Justyna ( pilot i przewodnik w jednym) bardzo kompetentna, pomocna, przekazująca sporo użytecznych wskazówek. O wysokiej kulturze osobiste, zawsze pogodna. Drobny minus ( dlatego 5), usterki w autokarze ( wyrwany tablet, zepsuty podłokietnik), ale to uwaga bardziej skierowana do wcześniejszych klientów, którzy korzystali z tego przede mną i nie potrafili uszanować. To, że płacimy nie daje nam prawa do niszczenia przedmiotów, z których korzystamy. Kierowcy: pan Robert i pan Marcin - godni zaufania. Rewelacyjni. Ogólnie polecam serdecznie :) To nie pierwszy mój wyjazd z Oskarem i na pewno nie ostatni ;)

WWW
Katarzyna 6,0

Cudownie spędzony tydzień we Włoszech. Od nas najwyższa ocena 6.Dziękujemy Panu pilotowi Pawłowi i wspaniałym kierowcom .

Katarzyna Peca-Stefanowska 6,0

Właśnie wróciliśmy z wyjazdu organizowanego przez Biuro Podróży Oskar, kierunek Albania-Saranda, hotel Erdano. Był to nasz pierwszy wyjazd z Oskarem. Co cechuje ten wyjazd, przede wszystkim wielki profesjonalizm i szacunek do klienta. Oferta zgodna z prezentacją. Zakwaterowanie rewelacja, podczas pobytu były 3-4 razy wymienianie ręczniki i 3 razy pościel, czysto, przyjemnie. Rezydentka skora do pomocy i udzielania informacji. Hotel piękny, w mojej ocenie jeden z tych ładniejszych. Serdecznie polecam a z Oskarem widzimy się za rok.

WWW
Magdalena 6,0

Wycieczka godna polecenia z uwagi na piękne widoki i program .W ciągu dwóch dni zwiedziliśmy to co najważniejsze na Lazurowym Wybrzeżu .Plusem było też dużo czasu wolnego w Nicea na zwiedzanie i plażowanie oraz w Monaco ,również sporo czasu aby samemu pozwiedzać .Kierowcy autokaru oraz połączenia antenowego bardzo mili i wykwalifikowani. Polecam

WWW
Ewa, Sońsk 6,0

SUPER WYCIECZKA. POLECAM WSZYSTKIM KOCHAJĄCYM PIĘKNE WIDOKI. POLECAM BIURO PODRÓŻY OSKAR. ORGANIZACJA I PILOT SUPER. JADĘ Z OSKAREM NA NASTĘPNĄ WYCIECZKĘ CZYLI TRZECIĄ I ZAPISAŁAM SIĘ NA CZWARTĄ . POZDRAWIAM CAŁE BIURO, PILOTÓW I KIEROWCÓW - DZIĘKUJĘ

WWW
Anonimowy 6,0

Super wyjazd :)
Przekaz autokarem w obie strony bez zastrzeżeń, powrotem byliśmy dużo przed czasem. Willa Dante w Malarskiej bardzo ladna. Pokój z oddzielnym aneksem kuchennym i lazienka, czysto, schludnie, duży balkon z widokiem ba morze. Właściciele tez bardzo mili i pomocni :) Polecam :)

WWW
Anna, Sępólno Krajeńskie 5,0

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, opieka pilota wzorowa, przewodniczka na miejscu - kobieta z pasją. Autobus docelowy pełen luksus, a organizacja dowozu busami super punktualna.

WWW
KRZYSZTOF 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Jacek 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Judyta, Osieczna 6,0

Lazurowe Wybrzeże - Pomysł na weekend to krótka, ale bardzo ambitna wycieczka. W ciągu kilku dni można zobaczyć cudowny fragment Lazurowego Wybrzeża i skorzystać z jego uroków. Podróż jest bardzo długa, ale bogato wyposażone autokary umilają podróż. Perfekcyjni kierowcy Pan Boguś i Pan Zenek - oprócz tego, że bardzo bezpiecznie przemierzali kolejne kilometry to jeszcze byli pomocni w każdej sprawie. Pilot Marek - facet "do tańca i do różańca". Pilot wykazał się ogromną wiedzą na temat zwiedzanych miejsc, podawał ciekawostki o nich, wskazywał ciekawe miejsca które można było zobaczyć w czasie wolnym, a także chętnych zaprowadził w czasie wolnym do miejsc spoza programu. Oprócz tego bardzo pomocny i zaangażowany w swoją pracę :) Pomimo dość wyczerpującego programu wchodzenie na wzgórza odbywało się z uśmiechem na ustach :) Hotel bardzo dobry, jak na wycieczkę objazdową - bardzo blisko plaży, którą warto odwiedzić mając jeszcze siły. Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wycieczka z tym biurem podróży! :)

WWW
Tomasz 6,0

Rodzinne wakacje w Bułgarii należały do bardzo udanych ;) Obsługa ze strony BP Oskar na medal, rezydent P. Marta również zasługuje na pochwałę, bardzo pomocna osoba i świetnie zna ciekawostki i zwyczaje Bułgarów. Hotel w zaciszu, kameralna atmosfera, bardzo czysto, basen również czysty i przestronny, obsługa przemiła (pozdrowienia dla P. Alexandra i recepcji). Jedyny minus to jedzenie ale byliśmy na to przygotowani w większości hoteli w Bułgarii jest podobnie, po 3, 4 dniach już chciałoby się zjeść coś innego.

WWW
Ewa 6,0

Bratysława – Budapeszt – Wiedeń
Cudowna, wspaniała wycieczka. Wszystko idealnie dopięte na ostatni guzik. Bardzo zdyscyplinowana 69 – osobowa grupa. Precyzyjnie

WWW
Katarzyna 6,0

Właśnie wróciliśmy z Grecko Albańskiej Przygody, było rewelacyjnie, faktycznie Przygoda !!!!! Wszystko zgodnie z opisem, terminy dopracowane perfekcyjnie, przejazdy, hotele, atrakcje punktualnie pomimo granic i krętych dróg. Byliśmy już na Włochy Klasyczne 2 lata temu i pod względem organizacyjnym wszystko na najwyższym poziomie. Pilotka Pani Justyna cierpliwa, wyrozumiała potrafiła odpowiedzieć na każde zadane pytanie - widać i słychać, że pasjonuje ja ta praca. Polecam każdemu kto lubi ciekawe atrakcje, odpoczynek i dobra zabawę :-)

WWW
Anonimowy 6,0

Kolejna wycieczka z OSKAREM udana . Wygodny autokar super kierowcy i pani pilot z dużą wiedzą. Wodospad przepiękny pokazuje potęgę natury , warto przejść na drugą stronę . Wyspa Mainau piękny ogród no i motylarnia z dużymi , kolorowymi motylami . Konstancja urokliwe miasteczko warte zwiedzenia. Polecam .

WWW
Janina 6,0

Wróciliśmy z wycieczki z Czarnogóry. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wycieczki fakultatywne. Pokoje super, jedzenie bardzo dobre. Piloci i rezydent się spisali. Na pewno jeszcze skorzystamy z ofert biura Oskar.

WWW
Anonimowy 6,0

Dopiero co wrocilam z Alzacji. Świetnie zorganizowana wycieczka, super przygotowani przewodnicy którzy z pasją opowiadają, oprowadzając po przepięknych miejscach