Marcin 6,0

Odwiedziliśmy z tym biurem Heide Park w Niemczech. Biuro rzetelne, słowne i dobrze zorganizowane. Kontakt bezproblemowy, miły opiekun grupy, sympatyczni kierowcy, autokar pierwsza klasa. Polecam na przyszłość. Dzięki za wycieczkę.

Justyna 6,0

Odwiedziliśmy z tym biurem Haide Park w Niemczech. Biuro rzetelne, słowne i dobrze zorganizowane. Kontakt bezproblemowy, miły opiekun grupy, sympatyczni kierowcy, autokar pierwsza klasa. Polecam na przyszłość. Dzięki za wycieczkę.

Grzegorz 6,0

Zwracamy się do właściciela firmy Oskar
Dzień dobry Panu,
Chcielibyśmy za pośrednictwem Pana podziękować Pani Magdzie pilotce, Panu Adamowi i Siergiejowi kierowcą z którymi mieliśmy okazję jechać na Paradę Kwiatów do Holandii dnia 21 a 23 kwietnia z Wrocławia. Dość często korzystamy z usług Pańskiej firmy jednak pierwszy raz spotkaliśmy tak widoczny zespół profesjonalny, kompetentny i zgrany. Przywitała nas załoga uśmiechnięta i elegancko ubrana, a nadmieniamy to ponieważ nie tylko z Pańskiej firmy korzystamy i tam z tym bywa różnie i bywało. Pani Magda od początku profesjonalnie zajęła się nami, chyba nie było żadnego zadania i problemu z którym by nie poradziła. Panowie kierowcy też super uprzejmi pomagali z naszymi bagażami, wskazywali miejsce w autobusie. Dojazd do Holandii upłynął szybko i przyjemnie w bardzo miłej atmosferze. Pani Magda poinformowała o planie wyjazdu oraz nakreśliła trasę z informacjom o państwach przejazdu autobusu, podczas podróży kierowcy oferowali napoje gorące gratis. Świetne wyjście na przeciw nam pasażerom, zważywszy na dość długą trasę i nad ranem kawa , herbata działała zbawczo. Autokar super! dużo miejsca i świetnie dozowana muzyka z filmami. Jazda z Panem Adamem kierowcą to czysta poezja. Nie ma takich kierowców już! tak myśleliśmy do czasu wyjazdu, inteligencja i prezencja oraz profesjonalizm pod każdym względem. Pan Siergiej tak samo miły i uprzejmy kierowca ale chyba z mniejszym doświadczeniem. Chcemy za Pana pośrednictwem jeszcze raz podziękować w swoim imieniu jak również pasażerów jadących tym autokarem za miłą obsługę i profesjonalizm względem zgranej i sympatycznej obsłudze. Firma powinna doceniać i stawiać na takich ludzi. Pozdrawiamy.
Z wyrazami poważania i sympatii

WWW
Ula 6,0

Zaplanowana majówka na wycieczce „Antyczna Grecja” okazała się strzałem w dziesiątkę Jestem zachwycona! Przepiękne widoki i zabytki, które do tej pory widziałam tylko na zdjęciach a tym razem mogłam je zobaczyć z bliska a nawet je „dotknąć”. Biuro rewelacja! Pełen profesjonalizm! Pani Justyna pilotka – świetna, sympatyczna, otwarta, posiadająca dużą wiedzę o Grecji! Kierowcy: p. Marcin i Grzegorz wykazali się wysokimi umiejętnościami – bezpieczne prowadzenie autokaru nawet w trudnych, niekiedy wydawałoby się nie możliwych do pokonania przeszkód tj, wąskie drogi jakie można spotkać w niektórych miasteczkach greckich! Siedzenia w autokarze bardzo wygodne, nie ważne jakiej jesteś postury, na pewno te siedzenia dla wszystkich będą wygodne. Na 100% skorzystam ponownie z usług tego biura.
Pozdrawiam
Ula

Lucyna 6,0

Wyjazd do Amsterdamu 13.05.2017.Ciekawy wyjazd,komfortowy autokar,przyjemnie spędzony dzień.

Joanna 6,0

Najlepsze wakacje tylko z Oskarem ! Chorwacja a w tym roku klasyka Włoch już nie możemy się doczekać

Małgorzata, Wojciech, Alicja 6,0

Bardzo dziękujemy za udaną wycieczkę "Liguria i jej Perły" oraz przepiękną udaną majówkę. Wycieczka na wysokim poziomie. Od początku do końca wycieczki Mega opieka 😇 pilota. Wygodny autokar premium zgodny z opisem, sympatyczni kierowcy, ładne hotele i smaczne jedzenie. Bardzo bogaty program nie mówiąc już o niespodziankach jakie wyczarowała Nam Agnieszka, dlatego dla Niej szczególne podziękowania za wielkie zaangażowanie w swoją pracę, którą wykonuje z niespotykanym profesjonalizmem. Jej opowieści o życiu, zwyczajach i kulturze regionów włoskich budziły najbardziej zmęczonych, optymizm wskrzeszał malkontentów a uśmiech dodawał sił wyczerpanym. Biuro Oskar może być dumne, że Nam podarowało Ligurię oraz swoją najcenniejszą Perłę - Agnieszkę.
Centrum Turystyki OSCAR jest godne polecenia, co będziemy czynić😄😄.
Dziękujemy Pani Agnieszko. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy na następnej wycieczce czego bardzo byśmy sobie życzyli. Małgorzata, Wojciech i Alicja z Poznania.

Agnieszka 6,0

Zawsze jeździmy na wakacje we własnym zakresie, ale skuszeni ofertą Festiwal Tulipanów i Amsterdam zdecydowaliśmy się na biuro i nie żałujemy, bardzo fajna, sprawna organizacja, dobre połączenia antenowe i bardzo kompetentne i wesołe przewodniczki. Polecamy!

Beata i Krzysztof 6,0

Byliśmy na wycieczce Liguria i jej perły organizowanej przez Wasze biuro. Wróciliśmy 7 maja 2017 r. Bardzo nam się podobał program i jego realizacja. Jak wiadomo program to nie wszystko. Istotna jest rola pilota. Jesteśmy zachwyceni panią Agnieszką. Niesamowita osoba. W każdym działaniu widać było jej doskonałe przygotowanie i profesjonalizm. Informacje były przekazywane na czas i w ciekawy sposób. Jest bardzo komunikatywna. Doskonale rozplanowała czas na zwiedzanie i czas wolny. Pani Agnieszka potrafiła dostosować się do sytuacji, sprawnie podejmowała decyzje. Jej pozytywna energia i całkowite zaangażowanie sprawiało, że nie czuliśmy się zmęczeni nawet po wyczerpującym dniu. Liczyła się również z naszym zdaniem. Była z nami, ale przede wszystkim dla nas. Potrafiła porozmawiać z każdym uczestnikiem wycieczki. Każda osoba była dla niej ważna. Cieszymy się, że mieliśmy tak wspaniałego pilota, dzięki któremu ten wyjazd był aktywnie i miło spędzonym czasem.

Milena 6,0

Szanowni Państwo,
wzięłam udział w majowym wyjeździe do Czarnogóry (29 kwietnia - 7 maja). Zamieszkałam wraz z córką w miejscowości Dobra Voda w Willi Ecco. Już od samego początku byłam pod wrażeniem konsultantki firmy Traveliada, Pani Katarzyny Jaskuła, która doskonale doradziła w wyborze wyjazdu, biorąc pod uwagę wszystkie moje oczekiwania oraz możliwości finansowe. Pani Jaskuła ze szczegółami przedstawiła wszystkie interesujące mnie kierunki, była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, dzięki czemu czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Informacje, które przekazała mi o Willi Ecco całkowicie zgadzały się z rzeczywistością - przytulny pensjonat, z cudnymi widokami na morze, z przemiłymi właścicielami. Doskonały wybór, biorąc pod uwagę, że chciałam wypocząć z dala od wielkiego miasta.
Na podziękowania zasługują również wspaniali kierowcy busa nr 40 - Pan Arek i Pan Marek. Dzięki nim, wielogodzinna podróż była przyjemna. Dbali o każdego pasażera, wsłuchując się w jego potrzeby. Postoje na żądanie nie stanowiły problemu. Panowie doskonale opiekowali się kobietami z dziećmi, dbając o temperaturę w autokarze i wybór filmów. Warto zwrócić jeszcze uwagę na bardzo wysoką kulturę osobistą obu Panów i profesjonalizm podczas wykonywanej pracy.
Pragnę jeszcze serdecznie podziękować Pani Maciejowi, który w ostatnim odcinku drogi - z Piotrkowa Trybunalskiego do Gdańska, osobowym samochodem Dacia, bezpiecznie i w przemiłej atmosferze odwiózł nas do miejsca docelowego. Serdeczne ukłony w kierunku Pani Joanny, naszej pilotki, dzięki której wyjazd był doskonale zorganizowany. Pani Joanna dzieliła się z nami swoją wiedzą na temat Czarnogóry, pomagała w poruszaniu się po okolicy, organizowała wycieczki i wieczorki towarzyskie:-)
To dzięki Państwu przywiozłam do Polski nie tylko piękną opaleniznę (temp. powietrza około 25 stopni), ale przede wszystkim wspomnienia na całe życie!
PS. Serdeczna prośba do Wszystkich, którzy zechcą pojechać do Willi Ecco. Proszę, dokarmiajcie psy i koty! Dziesiątki bezdomnych zwierząt na ulicach i plaży - to smutny widok. Państwo nie buduje schronisk, nie ma organizacji, które zajmują się pomocą dla zwierząt. A zwierzęta.. umierają na ulicy z głodu i pragnienia. Nie można odwracać wzroku tylko ku pięknym górom i turkusowemu morzu... Pomóżcie....
Z wyrazami szacunku,
Milena i Anastasia

1 2 ... 59 60