WWW
Katarzyna 6,0

Właśnie wróciliśmy z Grecko Albańskiej Przygody, było rewelacyjnie, faktycznie Przygoda !!!!! Wszystko zgodnie z opisem, terminy dopracowane perfekcyjnie, przejazdy, hotele, atrakcje punktualnie pomimo granic i krętych dróg. Byliśmy już na Włochy Klasyczne 2 lata temu i pod względem organizacyjnym wszystko na najwyższym poziomie. Pilotka Pani Justyna cierpliwa, wyrozumiała potrafiła odpowiedzieć na każde zadane pytanie - widać i słychać, że pasjonuje ja ta praca. Polecam każdemu kto lubi ciekawe atrakcje, odpoczynek i dobra zabawę :-)

Halina 6,0

Grecko-albańska przygoda to moja pierwsza wycieczka z Biurem Podróży Oskar i był to bardzo udany debiut pod wieloma względami. Po pierwsze, bardzo wygodny autokar, jakim nigdy jeszcze nie jeździłam. Jeszcze bardziej niż niezwykły autokar zaskoczyły mnie niesamowite umiejętności dwóch kierowców, pana Adama i pana Leszka. Prawdziwi zawodowcy! Myślę, że niewielu kierowców autobusu poradziłoby sobie na tak krętych trasach w wysokich górach Grecji i Albanii. To była prawdziwa adrenalina! Jeep Safarii po południowej Albanii to pikuś w porównaniu z tym, przez co musieli przejeżdżać nasi kierowcy. Prócz talentów zawodowych mają oni łatwość nawiązywania kontaktów, są bardzo towarzyscy i mają duże poczucie humoru. Wielkie dzięki im za to wszystko! Niewątpliwym atutem tej przygody była urocza pilotka Justyna, która każdy kontakt z uczestnikami wycieczki okraszała promiennym uśmiechem. Zawsze była do naszej dyspozycji i dbała o nas, nasze potrzeby, komfort. Wraz z kierowcami tworzyła zgrany zespół. Niezapomniane wrażenia pozostawili w mojej pomięci przewodnicy: mądrze rozgadana Julita, której słuchało się jak książkę(tyle ciekawych rzeczy nam opowiedziała o Grecji i Grekach!), przezabawny Wiktor w Albanii ze swoim mottem życiowym "Damy radę!" oraz niezwykle wylewny i kreatywny Lubczyk w Macedonii. Tak serdecznych, bezpośrednich przewodników nie spotkałam na żadnej innej wycieczce. I wreszcie trasa wycieczki, moja wymarzona, dlatego tę wycieczkę wybrałam. Niesamowite widoki, niesamowita jazda, a przede wszystkim niesamowici ludzie - mam na myśli pilotkę, kierowców, przewodników i miejscowych ludzi. Stworzyli oni fajną atmosferę, wręcz wyjątkową. Dzięki im za to! Dzięki nim i świetnie pomyślanej trasie wycieczka Grecko-Albańska Przygoda jest naprawdę godna przeżycia i polecenia. Brawo Oskar!

Agnieszka i Dorota 6,0

Grecko-Albańska przygoda to... prawdziwa przygoda na którą warto się wybrać. Miejsca i zakątki Grecji, Albanii i Macedonii, które są w programie tej wycieczki z pewnością wszystkim przypadną do gustu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Plażowanie, kąpiele w lazurowym morzu, zwiedzanie pięknych i ciekawych miejsc, zabawa na wieczorze albańskim i trochę adrenaliny na jeep safari. Wszystko to sprawia, że cała wycieczka jest ciekawą i fascynującą przygodą. Nie byłaby ona tak udana bez naszej wspaniałej pilotki Pani Justyny. Z pewnością jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Życzliwa, uśmiechnięta, z dużą wiedzą i zawsze pomocna. Mimo nadarzających się niespodziewanych trudności czy nieporozumień potrafiła szybko poradzić sobie z problemem nie narażając swoich podopiecznych na dyskomfort i nerwy. Wprost przeciwnie, zawsze dopytywała czy wszystko jest w porządku. Rezydentka w Grecji, Pani Julita tak samo rewelacyjna. Pełna optymizmu i dobrej energii z pasją i z własnego doświadczenia opowiadała o życiu w Grecji. No i kierowcy... Pan Adam i Pan Leszek. Gdyby nie Oni, to pewnie nie zobaczylibyśmy tylu wspaniałych miejsc jak np. Meteory czy "Błękitne Oko". Ich doświadczenie i profesjonalizm sprawiły,że poradzili sobie na trudnych etapach naszej trasy. Poza tym pomocni, bardzo sympatyczni i z poczuciem humoru. Takiej załogi wraz z Panią Justyną życzymy każdemu. Na koniec hotele... Tak naprawdę bez zarzutów. W końcu tylko się w nich śpi. A posiłki? Każdy chyba znalazł dla siebie coś,co lubi. Czy poleciłybyśmy Grecko-Albańską przygodę? Z pewnością i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że TAK!

Eugeniusz 6,0

Chciałbym gorąco podziękować Pani Justynie, kierowcom oraz rezydendce za stworzenie miłej i sympatycznej atmosfery
na wycieczce Grecko-albańska przygoda. Kompetencja tych osób tylko podniosła poziom tej tak bardzo ciekawej wycieczki.

Marcelina 6,0

Cudowna, wyjątkowa i niezapomniana przygoda, podczas której można
zobaczyć mnóstwo urokliwych miejsc. Myślę, że każdy znajdzie tu coś
pamiętnego dla siebie.
Wszystko na plus...hotele, wyżywienie, świetni kierowcy, pilotka
Justyna oraz rezydentka Julita :) A jeśli były jakieś minusy, to były
do przeżycia i zdążyłam już o nich zapomnieć ;)
Wycieczkę oceniam na szóstkę :)
I oczywiście polecam...

WWW
Marek 6,0

Wybrałem wycieczkę "Grecko-Albańska Przygoda", ponieważ szukałem czegoś niestandardowego, z co najwyżej jedną powtórką miejsc, w których już byłem (tu były to Meteory). Wycieczka nie miała żadnych opinii, bo był to debiut, nigdy wcześniej nie korzystałem z usług biura Oskar, ale wybór okazał się trafny, bo była to piękna, pełna wrażeń wyprawa. Najbardziej urzekła mnie wyspa Lefkada z przepięknymi plażami Egremni i Porto Katsiki, do których dopływa się podczas całodniowego rejsu statkiem wokół wyspy. Kolor wody na plaży Egremni - niezwykły, niemal egzotyczny, a przy tym jest sporo czasu na plażowanie i kąpiel. Na wybrzeżu Epiru świetnie wybranym do zobaczenia miejscem jest również Parga, z urokliwymi uliczkami, kolorowymi domami i pięknymi widokami ze wzgórza zamkowego. Dużo czasu wolnego (prawie 4 godz.), więc była możliwość zarówno poplażowania, pochodzenia po uliczkach, zrobienia drobnych zakupów, jak i posiedzenia w knajpce - w zależności, kto ma na co ochotę. Z doświadczenia wiem, że często na objazdach jest mało czasu wolnego i z czegoś trzeba zrezygnować, tu było inaczej, jak najbardziej na plus! W Albanii warto skorzystać z fakultatywnego jeep safari po górskich drogach i bezdrożach, z pięknymi widokami na góry i Morze Jońskie (jeśli ktoś chce, może sam prowadzić samochód). W trakcie safari, po regionalnym posiłku i zjeździe z gór jest też czas na relaks i kąpiel w spokojnym kurorcie Himare. Saranda natomiast to kurort z dużą ilością hoteli, na szczęście we wrześniu już niezatłoczony. Dużym plusem tej lokalizacji, jest to, iż z uwagi na bliskość greckiej wyspy Korfu można w telefonie przełączyć manualnie sieć na grecką i korzystać z dobrodziejstwa unijnych połączeń i internetu w ramach swojego abonamentu, będąc w istocie poza Unią. Warta zobaczenia jest również Gjirokastra ze swoimi srebrnymi dachami. W ogóle widoki w Albanii są dość niesamowite, a krowy czy kozy wchodzące na drogę czymś normalnym. Wreszcie Macedonia, kraj ostatnio coraz bardziej popularny wśród polskich turystów – i całkiem słusznie. Ochryda (czy też Ohrid – jak kto woli) jest miastem pięknie położonym nad jeziorem i niezwykle ciekawym architektonicznie. Rejs po Jeziorze Ochrydzkim z półmetkiem w wiekowym Monastyrze św. Nauma - pełen wrażeń wzrokowych. Warto!
Pilot Justyna - sympatyczna, otwarta, z dużą wiedzą, właściwa osoba na właściwym miejscu.
Niesamowita rezydentka na terenie Grecji – Julita, która będąc małżonką Greka, niezwykle interesująco dzieli się z turystami ciekawostkami i własnymi doświadczeniami z życia codziennego i zwyczajów panujących w Grecji. Poza tym doradza, co warto kupić i gdzie zjeść. Np. Jej sugestia co do niepozornej knajpki w Pardze była dla mnie strzałem w 10, gdyż można było w niej zjeść obfity i smaczny, typowo grecki posiłek za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Świetni kierowcy, którzy wykazywali się nie lada umiejętnościami zwłaszcza na wąskich i krętych drogach Albanii, z jazdą tyłem włącznie.
Autokar nowoczesny z dużą ilością miejsca na nogi, co jest istotne dla osób wysokich. Do poprawy jedynie - ciągle szwankujący mikrofon.
Hotele, jak to na objazdówkach, jedne bardzo dobre, jedne dobre, ale trafiają się i te gorsze. Moim zdaniem najlepszy był Hotel Lefkas w Lefkadzie i tu też najlepsze posiłki, jak również Vila e Bardhe w Sarandzie, z własną plażą i stolikami na zewnątrz, z widokiem na Korfu, gdzie można posiedzieć po kolacji przy winku. Tu wprawdzie były pewne opóźnienia w posiłkach i braki tudzież ktoś czekał godzinę na drugie danie, no ale powiedzmy, że Albańczycy jeszcze się uczą turystyki... Hotel Klimetica w Ochrydzie postsocjalistyczny (pamiętający zapewne czasy Tito), ale na jedną noc OK. Tranzytowy Hotel Elegance na przedmieściach Belgradu w porządku. Moim zdaniem natomiast do zmiany zdecydowanie jest Hotel Athina w N. Panteleimonas (w istocie jest to drugi nocleg tranzytowy). Hotel nadaje się wyłącznie do generalnego remontu – na szczęście tylko jedna noc...
Podsumowując - w mojej ocenie - wycieczka jak najbardziej godna polecenia, pełna wspaniałych miejsc. Dodając do tego miłe towarzystwo wcześniej nieznanych osób – super. Mam nadzieje na kolejne ciekawe, nowe oferty również w przyszłym sezonie :)

WWW
Katarzyna, Żary 6,0

Cudowna przygoda, warta każdej złotówki.Opowiedzieć się nie da, to trzeba zobaczyć na własne oczy.Przeżycia nie do opowiedzenia. Kierowcy super, przewodnik Justyna też super. Naprawdę warto jechać, polecam.

Ewa i Leszek 6,0

W tym roku byliśmy z Oskarem w Albanii i bardzo nam się podobało super wycieczki fakultatywne

WWW
Joanna 6,0

Wspaniała obsługa hotelowa. Pokoje duże, przestronne z balkonem oraz z przepięknym z widokiem na wyspę Korfu. Polecam ten Hotel

SMS
HANKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRAZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ARTUR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ILONA 5,0

Ocena ogólna 5. Natomiast Panowie kierowcy i Pani rezydent i inni pracownicy BP OSKAR, których mieliśmy okazję poznać ocena 6. Pozdrawiam Państwa serdecznie

SMS
TOMASZ BOGDAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANGELIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EMILIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAREK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0

Ocena ogólna 5.

KUCZYŃSCY Z BUDZYNIA 6,0

Byliśmy z Oskarem już trzy razy na wakacjach i w przyszłym roku wybieramy się po raz czwarty. Dlaczego? Ciekawie, profesjonalnie, przepiękne miejsca w przystępnych cenach. Wakacje z Oskarem nie są dla ,,lemurów", którzy muszą mieć basen i darmowe drinki. To raczej rodzaj wypoczynku dla osób aktywnych, które oprócz plaży, chcą poznać kraj, jego kulturę i obyczaje. Podróż autokarem nie jest taka mecząca jak się ,,lemurom" wydaje, w ciekawym towarzystwie miło i szybko płynie czas. Piloci dbają, aby po drodze się nie nudziło. A pani Ania z biura - pełen profesjonalizm, miła uśmiechnięta i niezwykle cierpliwa. Pozdrawiamy Kuczyńscy z Budzynia

CEZARY 5,0

Daję 'Bardzo dobre' aby nie zapeszyć. Wybieramy się po raz czwarty do Sarandy w Albanii z "Oskarem' - więc chyba "Wspaniałe' też by było na miejscu. Saranda - miejsce wspaniale nadające się na odpoczynek plus dobra relacja standardu hoteli do ceny imprezy. Ciekawa propozycja wycieczek fakultatywnych. Pozdrowienia dla Pani Julity - rezydenta kompetentnego i pomocnego.

Mariola 6,0

Z biurem podróży Oskar byłam w czerwcu w Albanii ( Saranda) Cała rodzina zadowolona z wyjazdu. Polecam. Następne wakacje Czarnogóra- oczywiście też z Oskarem.

Renata 6,0

Skorzystałam z oferty Biura podróży Oskar już 3 razy. Za każdym razem wszystko się udało. Przejazdy bardzo komfortowe i przede wszystkim szybkie - w miłej atmosferze. Pokoje czyste i w świetnej lokalizacji. Wycieczki fakultatywne urozmaicone. Serdecznie polecam

SMS
JAROSLAW 6,0

Jesteśmy bardzo zadowoleni dziękujemy i będziemy jeszcze korzystać z Państwa usług. Pozdrawiamy

1 2 3 4