WWW
Agnieszka 5,0

Program intensywny, ale ciekawy, wystarczająco dużo czasu wolnego, aby zjeść posiłek, wypić kawę czy coś kupić. Pani Justyna ( pilot i przewodnik w jednym) bardzo kompetentna, pomocna, przekazująca sporo użytecznych wskazówek. O wysokiej kulturze osobiste, zawsze pogodna. Drobny minus ( dlatego 5), usterki w autokarze ( wyrwany tablet, zepsuty podłokietnik), ale to uwaga bardziej skierowana do wcześniejszych klientów, którzy korzystali z tego przede mną i nie potrafili uszanować. To, że płacimy nie daje nam prawa do niszczenia przedmiotów, z których korzystamy. Kierowcy: pan Robert i pan Marcin - godni zaufania. Rewelacyjni. Ogólnie polecam serdecznie :) To nie pierwszy mój wyjazd z Oskarem i na pewno nie ostatni ;)

WWW
Iwona 6,0

Właśnie wróciłam z wycieczki , jestem bardzo zadowolona.Pani przewodnik, bardzo profesjonalna , duża wiedza w temacie, umiejętność przekazania. Wygodny autokar. Dobre hotele. Bardzo polecam wycieczkę Niderlandzki smak i szyk Francuski ....

WWW
Anonimowy 6,0

Polecam! Bardzo ładne pokoje, Super Przewodniczka,

JAGODA 6,0

Dzień dobry,

O tym, jak wiele razy można się pozytywnie zaskoczyć przekonałam się przez ostatnie pięć dni i absolutnie wykorzystaliście limit :)
Wróciłam z objazdów Niederlandzkie smaki i francuski szyk i było cudownie! za co w swoim i mamy imieniu chciałabym podziękować. Zwłaszcza, że wyjazd był dla mamy prezentem a zwiedzenia Paryża marzeniem. Oczywiście mama podpisuje się pod każdym słowem i podobnie jak ja jest zachwycona i macie w nas najlepszą reklamę!

Organizacja, program, przejazd i sam pobyt były perfekcyjnie dopracowane, standard autokaru -szczególnie ważny podczas tak długiej podróży, czyste hotele i pydznr jedzenie. Bardzo, bardzo dziekuje i cieszę się, ze postawiłam na Oskara :) super mieć do czynienia z ludźmi, którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy :)
Najważniejsza dla nas była obecność pani Justyny, bo szczerze mówiąc nie sądziłam, że możemy spotkać kogoś kto z taką pasją wykonuje swoją pracę. Pani Justyna była doskonale przygotowana, zasypywała nas ciekawostkami, wskazywała ciekawe miejsca, doradzała i udzielała cennych wskazówek. Bardzo podoba mi się podejście pani Justyny, która nie pozwoliła nam się zgubić doskonale tłumacząc, w która stronę zmierzamy, co zaraz zobaczymy, na co warto zwrócić uwagę i czym się zainteresować. Doradzała nam, jak warto spędzić czas wolny, gdzie najlepiej korzystać z toalety i jak to zrobic :). Choć brzmi to bardzo zabawnie, sadze, ze wielu osobom bardzo się przydało - jechały z nami starsze osoby, dla których była to nowość i wyzwanie :). Pani Justyna wskazywała miejsca, w których warto zrobic zdjęcie, kupić pamiątki, dobrze zjeść :).
Dodatkowo, cierpliwość, opanowanie i bardzo sympatyczne usposobienie nie pozwoliło nam na stres nawet w sytuacjach dla nas trudnych, swoim nastawieniem i profesjonalizmem sprawiła, ze nie musieliśmy się martwić o nic, nawet bariera językowa nie stanowiła dla nas problemu.

Chciałam podziękować również za Kierowców, bardzo uprzejmych i pomocnych, profesjonalnych i żartujących :) Dziekuję za bezpieczną i komfortową podróż.

Dowodem na to, że obecność pani Justyny podczas wyjazdu była nieoceniona jest to, że zaraz po powrocie zapytałam, w jakie miejsca z Panią Justyna można się wybrać i chciałabym zarezerwować Bałkański Kocioł dla dwóch dorosłych osób na przełomie wrzesień/październik. W przyszłym tygodniu skontaktuję się z Panią, zajmę się wszystkim w nadchodzącym tygodniu -potwierdzę tylko urlop :)

Serdecznie pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia :)
Jagoda i mama

WWW
Dawid, NYSA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Patrycja 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Łukasz, Żyrardów 5,0

Bardzo wygodny autokar i sympatyczni kierowcy, 3 * hotele, dobre wyżywienie, mnóstwo zwiedzania i profesjonalizm przewodnika sprawia, że wyjazdy z biurem podróży OSKAR są godne polecenia.