WWW
Anonimowy 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Marlena 6,0

Zdecydowanie polecam, super przewodnik, rewelacyjni kierowcy, nowoczesne autokary. Interesujący program, super przewodnicy👍

Agnieszka 6,0

Byłam na wycieczce "3stolice"wrazenia niesamowite .Pan Tomasz przemily (pilot)kultura na najwyższym poziomie,wiedza niesamowita.Pierwszy raz się spotkałam z tym że kierowcy (Pan Paweł jeden i Pan Paweł drugi)rozmawiali,zagadywali ,zabawiali nas jak tylko mogli.Hotele ,posiłki -rewelacja. No i pierwszy raz się spotkałam z tym,ze nie bylo osoby która byłaby niezadowolona.Dla mnie 5☆.Pozdrawiam

Ania i Mirek 6,0

Po raz kolejny korzystaliśmy z oferty Oskara tym 3 stolice Bratysława Budapeszt Wiedeń Profesjonalizm w każdym calu . Super organizacja nowy wygodny autokar z profesjonalnymi kierowcami ‘ Pawłami ‘ to gwarancja udanego wyjazdu. Do tego rewelacyjny przewodnik Pana Tomek wspaniały, ciepły człowiekiem, z ogromną wiedzą którą w niesamowity sposób nam przekazywał. Pani Lidia i Pani Joasia cudowne kobiety, wspaniale pokazały nam stolice. Szkoda tylko że czas tak szybko płynął i trzeba było wracać do domu ale już zaplanowaliśmy kolejny wyjazd z OSKAREM i jesteśmy przekonani że będzie również udany
Pozdrawiamy wszystkich Ania i Mirek.

Urszula 6,0

Właśnie wróciliśmy z rewelacyjnej wyprawy: 3 stolice Bratysława, Budapeszt, Wiedeń. Niesamowite miejsca, piękne widoki, wygodny, nowy autokar, fajne hotele i jedzenie, świetni przewodnicy Lidia i Asia! Jednak największe podziękowania należą się profesjonalnym, życzliwym i sympatycznym kierowcom: Pawłowi 1 i Pawłowi 2, dzięki, którym bezpiecznie dojechaliśmy oraz naszemu "ojcu wycieczkowemu" - pilotowi Tomkowi!!! Jeszcze nigdy na wyjeździe nie czuliśmy się z mężem tak zaopiekowani i dopieszczeni. Świetna organizacja, mnóstwo pięknie przekazywanej wiedzy i humor do tego. Pełen profesjonalizm! Brawo dla biura za takich pracowników! Osobne podziękowania za szybką reakcję pilota i kierowców na mój pozostawiony w autokarze telefon. Serdeczne dzięki za wszystko!!! Do zobaczenia!

Bożena 6,0

Wróciliśmy z mężem z wycieczki 3 stolice :Bratysława - Budapeszt - Wiedeń, organizacja wycieczki świetna, autokar wygodny i wyposażony w dobrą klimatyzację /nowy/. Pan Tomek rewelacyjny, wiedza, kultura osobista oraz podejście do grupy super pozytywne - ocena na 6!!!.Panowie kierownicy - Paweł i Paweł pełny profesjonalizm jako kierowcy i wysoka kultura osobista ocena również na 6!!!.Biuro godne polecenia.

Aneta 6,0

Dziś rano wróciłam z wycieczki 3 stolice europejskie: Bratysława, Budapeszt, Wiedeń. Były niesamowite wrażenia i pozostały niezapomniane wspomnienia. ❤ Chciałam podziękować Panu Tomkowi naszemu pilotowi, czlowiekowi z pasją i olbrzymią wiedzą historyczną, który opiekował się nami jak dziećmi 😄. Dziękuję też całej 50 osobowej bezproblemowej grupie za wspólny wyjazd i do zobaczenia kolejnym razem w drodze.

Magdalena 6,0

Wczoraj wróciliśmy z wycieczki objazdowej Bratysława-Budapeszt-Wiedeń. z prawdzwą przyjemnością chcę się podzielić moim wielkim zaskoczeniem i zarazem pozytywną opinią na temat tejże eskapady. KULTURA KOMPETENCJA I WZOROWA ORGANIZACJA!!!!!! Bardzo zgrabnie skondensowany program bez uszczerbku na jakości czy komforcie, punktualność, dobre warunki hotelowe,wzorowa obsługa - osobne podziękowania dla panów kierowców za ich kompetencje oraz uśmiech. Nade wszystko jednak chciałabym wyróżnić charyzmatyczną osobowość Pana Tomka bo prócz ogromnej wiedzy i niezwykle przyjemnego w odbiorze przekazu Pana poziom kultury osobistej i niespotykanej EMPATII sprawił że będziemy chcieli wielokrotnie korzystać z usług biura Oskar przy kolejnych planach wyjazdowych. Łacząc osobne ciepłe pozdrowienia dla P. Joasi i Lidii za nietuzinkową prezentację stolic ślemy gorące podziękowania i POLECAMY WSZYSTKIM OBSERWUJĄCYM.WARTO WARTO I JESZCZE RAZ WARTO!!!! Rezerwujcie, wyjeżdżajcie, korzystajcie z wiedzy i przyjemności serwowanych przez tego organizatora:):):)
Mama Magdalena i syn Mikołaj

Zuzanna 6,0

Właśnie wróciłyśmy z mamą z wycieczki "3 stolice: Bratysława, Budapeszt, Wiedeń" i jesteśmy zachwycone jej organizacją 😍 Cudowna ekipa - poczynając od wspaniałego, opiekuńczego pilota z ogromną wiedzą, Pana Tomka, poprzez niezwykle uważnych na drodze i przesympatycznych poza nią kierowców: Pana Muchomora 🍄 oraz Pana Bartka, aż po wielkie zaskoczenie Pana Huberta, z którym miałyśmy przyjemność jechać z Bydgoszczy do Poznania i który umilał nam jazdę doskonałym poczuciem humoru 😁 Na ogromne wyróżnienie zasługuje Pani Lidzia, przewodniczka w Budapeszcie, której ciepło i zaangażowanie naprawdę nas oczarowało. Wycieczka niewątpliwie intensywna i naszpikowana cudnymi miejscami wartymi zobaczenia choć raz w życiu. Wszystko pięknie zaplanowane i równie pięknie przeprowadzone, punktualność co do minuty. Hotele bardzo przyjemne, śniadania dobre, obiadokolacje syte. Mimo napiętego planu zwiedzenia nie gnaliśmy i mieliśmy wystarczająco wolnego czasu, by nasycić się niesamowitymi widokami oraz atmosferą trzech wyjątkowych stolic-perełek. Serdecznie pozdrawiamy całą ekipę Oskara, dziękujemy za wszystko i miejmy nadzieję do szybkiego zobaczenia

Paweł 6,0

Rewelacyjna oferta! Polecam

Daniel 6,0

Termin wycieczki "3 Stolice: Budapeszt, Bratysława, Wiedeń" 01- 05.08.2018 Ocena (w skali 1-6): 7 (jeśli maksymalna to 6- wystarczy 6)

Opinia

1. organizacja (zwłaszcza przy wysokiej temperaturze i dość mocno napiętym programie) bardzo dobra: dość dużo wolnego czasu np. w celu zrobienia zakupów lub kupienia pamiątek, bardzo przemyślany program w wyniku którego zmęczenie było zdecydowanie mniejsze (przejazdy i spacery od najwyżej do najniżej położonych miejsc), gdy niezbędne były przesiadki- to w bardzo dobry sposób skomunikowane z autobusem/ pojazdem docelowym lub wahadłowym, bardzo dobry wybór autobusu docelowego- laptop wbudowany w siedzenie, możliwy samodzielny wybór programów do obejrzenia (również z własnymi słuchawkami lub słuchawkami z urządzeń używanych podczas oprowadzania po poszczególnych miastach podczas jazdy, gniazdka z samodzielnym możliwym doładowaniem telefonu pod fotelem, bardzo wygodne i szeroko rozkładane (także na bok) siedzenia

2. Wybór obsługi autobusu docelowego i przewodników- bardzo dobry: bardzo duża wiedza Pilota i Przewodników o poszczególnych miastach, bardzo pomocni Kierowcy, dobrze zorganizowane postoje, Kierowcy dobrze znająjący lokalną topografię miasta (pomimo miejscami stosunkowo ciasnych uliczek i miejsc o dość mocno ograniczonym postoju, przewodnicy świetnie znająjący lokalną topografię miast bez mapy pomimo wielu podobnie wyglądających uliczek stosunkowo łatwych do pomylenia w poszczególnych miastach, imponująca wiedza Przewodników odnośnie niektórych ciekawostek architektonicznych związanych z poszczególnymi miastami w zw. z ich codziennymi wyuoczynymi zawodami, dobre rozplanowanie dodatkowego czasu wolnego w przypadku wcześniejszego przyjazdu do niektórych miast, bardzo dobre zorientowanie pilota i przedwodników jakie pamiątki/ produkty (i gdzie) warto by było kupić w poszczególnych miastach lub gdzie (i w razie potrzeby- orientacyjnie za ile) warto by było pójść w czasie wolnym, gdy możliwe było włożenie dodatkowych rzeczy kupionych w mięście (i np. możliwych do uszkodzenia w przypadku przewożenia do hotelu w bagażu podręcznym) do luku bagażowego Kierowcy nie robili z tego większego problemu zwłaszcza gdy możliwe było w miarę bezpieczne ich położenie w możliwie bliskim i dostępnym miejscu

3. Inne pozytywnie dostrzegane przez mnie czynniki: wspaniała atmosfera wśród pasazerów (prawdopodobnie w większości sobie nieznanych- i zwykle z różnych rejonów Polski) łatwe nawiązanie kontaktu, współpracy (wzajemnej pomocy) czy łatwości dogadywania różnych rzeczy pomiędzy nimi, często spontaniczne (i bez najmniejszej obrazy) traktowanie współpasażerów w autobusie/ współlokatorów w pokoju jak znajomych (często pomimo braku wcześniejszej znajomości), swoboda uczestników co do wyboru napoju do obiadu (obiadokolacji)- zwłaszcza w niektórych miastach (szczególnie w Budapeszcie i Wiedniu), bardzo ciekawy rejs statkiem- nie tylko z opisem poszczególnych zabytków widzianych z perspektywy Dunaju pod wieczór i po zmroku ale też z towarzyszącą rejsowi muzyką klasyczną.

Polecam zarówno tę wycieczkę jak i inne wyjazdy z Biurem Podróży Oskar

Daniel

Wanda 6,0

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Bratysława,Budapeszt,Wiedeń.Jesteśmy zachwyceni!!!!!Wszystko było najjjj!!!!!!! Serdeczne podziękowania dla p.Tomka ciepłego,opiekuńczego człowieka,który jest niesamowitą skarbnicą wiedzy,a opowiada tak że można go słuchać bez końca.Pozdrawiamy p.Tomku! dziękujemy kierowcom p.Robertowi i p. Pawłowi,byliście wspaniali!!!Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o p.Lidzi z Budapesztu i p.Joasi z Wiednia.Myślę że spotkamy śię jeszcze:)SZczególnie pozdrawiamy kierowcę p. Roberta jako że jest tak jak my z POŁCZYNA -ZDROJU:)

Agnieszka 6,0

Parę dni temu wróciłam z wycieczki "Trzy stolice - Bratysława, Budapeszt, Wiedeń", wycieczka super, zorganizowana na najwyższym poziomie, wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Świetne hotele, rewelacyjne jedzenie, super wyposażony autokar, nasi kierowcy pan Paweł i pan Robert pełen profesjonalizm, mili, uśmiechnięci, uczynni, pomocni w każdej sytuacji. Nasz pilot pan Tomek to człowiek z sercem na dłoni, do tego z przeogromną wiedzą, którą potrafi przekazać uczestnikom, zawsze uśmiechnięty, z poczuciem humoru, pomocny i opiekuńczy. Nasze przewodniczki w Budapeszcie (p. Lidia) i w Wiedniu (p. Joanna) to panie z kolosalną wiedzą historyczną, dużym poczuciem humoru i fantastycznym podejściem do uczestników wycieczki.
Polecam każdemu wyjazd z Biurem Podroży OSKAR. Ja byłam na trzeciej wycieczce z tym Biurem i na pewno jeszcze nie raz pojadę.

Irena 6,0

Dziękujemy Panu Tomkowi, panom kierowcom i przewodniczkom za wspaniałą wycieczkę "Trzy stolice".
Grupa ze Szczecina

Jan 6,0

Z Oskarem zwiedziłem w zeszłym roku trzy stolice (Bratysława, Budapeszt i Wiedeń). Polecam Oskara. Pełny profesjonalizm a pan Tomek to prawdziwa wszechnica wiedzy.

SMS
NICOLE 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
STANISLAW 6,0

Życzliwość i troska p.kierowców i pilota o pasażerów to wzór do naśladowania. 6+

SMS
ANDRZEJ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HALINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANDRZEJ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROMAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ADRIANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Wioletta 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
1 2 ... 16 17