Hotel JONI

Albania / Wybrzeże Jońskie / Saranda
 • ---
 • ---

Atuty

 • Widok na morze
 • Klimatyzacja w autokarze
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Wi-Fi
 • Lodówka
 • Blisko centrum
 • Bez paszportu
 • Blisko plaży
 • Basen odkryty
 • Restauracja hotelowa
 • Region nadmorski

WAŻNE

SZANOWNI KLIENCI!
PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ DECYZJĄ WŁADZ PAŃSTWOWYCH GRANICA GRECKO-ALBAŃSKA JEST ZAMKNIĘTA W GODZINACH 00:00-6:30. W ZWIĄZKU TYM PRZEPRAWA PROMOWA UCZESTNIKÓW WAKACJI BIURA PODRÓŻY OSKAR ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 6:30.
ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI, KTÓRE SĄ NIEZALEŻNE OD ORGANIZATORA UPRZEJMIE PRZEPRASZAMY.

Warto podkreślić

 • najpiękniejszy kurort Albanii
 • bardzo blisko centrum Sarandy
 • prywatna plaża z bezpłatnym serwisem plażowym
 • restauracja z tarasem widokowym 
 • zniżki dla dzieci

Hotel

Trzygwiazdkowy hotel składający się z 1 budynku głównego, częściowo wyremontowany w 2018 roku, dysponujący 25 pokojami dwu i trzyosobowymi. Na terenie obiektu znajduje się bar (serwujący napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe dodatkowo płatne), taras z przepięknym widokiem na Korfu, basen zewnętrzny z bezpłatnymi leżakami i parasolami (współdzielony z hotelem Saranda Palace), a także brodzik dla dzieci. Hotelowa restauracja serwuje potrawy kuchni lokalnej i międzynarodowej. Ponadto w przestrzeni wspólnej dostępna darmowa sieć WiFi. 

Położenie

Hotel położony w spokojnej części Sarandy, bezpośrednio przy plaży i jednocześnie bardzo blisko centrum i promenady nadmorskiej. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy, bary i restauracje.

 • Odległość od lotniska - 35 km.
 • Czas dojazdu z lotniska - ok. 2 h (transfer autokarem i promem). Biuro Podróży Oskar nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w odprawie na granicy grecko-albańskiej.

Plaża

 • bezpośrednio przy hotelu, prywatna plaża hotelowa, kamienisto-żwirkowa
 • bezpłatny serwis plażowy (parasole i leżaki)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w elegancko urządzonych pokojach dwu i trzyosobowych z łazienką (prysznic/wanna, WC i suszarka do włosów) z bocznym lub centralnym widokiem na Morze Jońskie i wyspę Korfu (w zależności od wybranej opcji). Pokoje wyposażone są w bezpłatną klimatyzację, TV, lodówkę. Sprzątanie oraz wymiana ręczników odbywa się codziennie.

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój dwuosobowy z centralnym widokiem na morze
 • pokój dwuosobowy z bocznym widokiem na morze
 • pokój trzyosobowy z bocznym widokiem na morze

Dostępne opcje wyżywienia

W zależności od wybranej opcji:
 • śniadania* - bufet: kawa, herbata, pieczywo, dżem, masło, zamienne: ser, szynka, jajko, kiełbaski, pomidory, ogórki (w cenie; w godz. 08:00-10:00)
 • obiadokolacje - serwowane: wybór spośród 3 dań, starter, danie główne, sałatka, woda  (w godz. 19:00-21:00)

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu

Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 15zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Informacja dotycząca podróży nieletnich do Albanii

W przypadku podróży nieletnich do Albanii:

 • osoby niepełnoletnie, które podróżują w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązane są do posiadania pisma notarialnego, potwierdzającego zgodę drugiego rodzica na podróż dziecka do Albanii (pismo musi być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język angielski).
 • osoby niepełnoletnie wyjeżdżające pod opieką osób pełnoletnich, które nie są ich rodzicamy widniejącymi w akcie urodzenia lub opiekunami prawnymi, zobowiązane są do posiadania pisma notarialnego potwierdzającego zgodę obojga rodziców na podróż dziecka do Albanii (pismo musi być prztłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język angielski).

Cena obejmuje

 • przelot czarterowy samolotem PL - GR (Korfu) - PL

 • *zakwaterowanie: 7 rozpoczętych dób hotelowych w Joni ***

 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

 • ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, BP (utrata 1000 zł)

 • opiekę rezydenta na miejscu

 • opłatę lotniskową

 • bagaż podręczny (8 kg) i rejestrowany (20 kg)

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane

 • opłata za transfery lokalne w wysokości 55 euro (autokar + prom + autokar), płatne u rezydenta w dniu przyjazdu 

 • taksa klimatyczna w wysokości 10 euro, płatna u rezydenta

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, BP (utrata 500 zł) 160 zł/os

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 6,7% wartości rezerwacji

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Saranda

Saranda – położona na południowym skraju Riwiery Jońskiej jest najbardziej rozpoznawalnym kurortem wypoczynkowym w Albanii. Miasto swoją nazwę zawdzięcza greckiej nazwie agios saranda czyli 40 świętych. Charakteryzuje się przyjemnym mikro klimatem, piaszczystą plażą i rozwijającą się infrastrukturą. Saranda to połączenie wypoczynku i zabawy – w ciągu dnia można wypoczywać na piaszczystej plaży, a wieczorem udać się do jednego z klubów, czy zakosztować bałkańskich specjałów w jednej z licznych restauracji. Niepowtarzalny widok na sąsiednią wyspę Korfu, piękna roślinność i promenada, smaczne jedzenie, wyśmienite ryby i owoce to coś co sprawia, że wakacje w Sarandzie na długo pozostają w sercach turystów…

Czytaj więcej

Opinie klientów 5,41/6

Zobacz więcej opinii
Magdalena

super super

MARZENA

Miejscowość: Saranda

Saranda – położona na południowym skraju Riwiery Jońskiej jest najbardziej rozpoznawalnym kurortem wypoczynkowym w Albanii. Miasto swoją nazwę zawdzięcza greckiej nazwie agios saranda czyli 40 świętych. Charakteryzuje się przyjemnym mikro klimatem, piaszczystą plażą i rozwijającą się infrastrukturą. Saranda to połączenie wypoczynku i zabawy – w ciągu dnia można wypoczywać na piaszczystej plaży, a wieczorem udać się do jednego z klubów, czy zakosztować bałkańskich specjałów w jednej z licznych restauracji. Niepowtarzalny widok na sąsiednią wyspę Korfu, piękna roślinność i promenada, smaczne jedzenie, wyśmienite ryby i owoce to coś co sprawia, że wakacje w Sarandzie na długo pozostają w sercach turystów…

Saranda to położona  malowniczo w zatoce Morza Jońskiego miejscowość. Stała się bardzo popularnym albańskim kurortem wypoczynkowym,  którego rokrocznie zmierzają tysiące turystów z całej Europy. W znacznej mierze jest to spowodowane dobrym usytuowaniem miasta, niedaleko wybrzeży greckiej wyspy Korfu, popularnej od lat destynacji urlopowej.

Pogoda w Sarandzie, raczej nas nie zaskoczy, miasto leży w obszarze typowego klimatu śródziemnomorskiego. Temperatura w tym regionie rzadko spada poniżej zera, a słońce pozwala cieszyć się swoją obecnością przez 300 dni w roku. W miesiącach wakacyjnych temperatura oscyluje w okolicach 30 stopni, jednak nie powinniśmy się zdziwić jeżeli słupek rtęci dotrze do czwartej dziesiątki.

Już sam wyjazd autokarowy i trasa do Sarandy dostarczy nam niesamowitych wrażeń estetycznych. Jadąc krętymi jak serpentyny drogami górskimi, podziwiać będziemy bowiem mogli zapierające dech w piersiach krajobrazy. Po tak atrakcyjnej podróży, Saranda przywita nas swymi białymi budynkami. Samo miasto położone jest u podnóża gór, z przeciwległej strony podziwiać zaś możemy zatokę. Widok amfiteatralnie ułożonych, sprawiających wrażenie uczepionych wapiennych  stoków budynków, na pewno uwiedzie szybko wzrok prawie każdego turysty.

Saranda, poza sezonem turystycznym, jest niewielkim miastem liczącym około 30 tysięcy mieszkańców, w znacznej mierze zamieszkała jest przez mniejszość grecką. Ilość mieszkańców szybko rosła w XX w. wieku, po odzyskaniu przez Albanię niepodległości.

Infrastruktura hotelarsko – gastronomiczna stoi w Sarandzie na wysokim poziomie, możemy ją spokojnie porównywać do zachodnich standardów. Masa restauracji oraz barów, zaprasza do swoich eleganckich i stylowych wnętrz.

Saranda otrzymuje od zagranicznych turystów sporo bardzo pozytywnych opinii. Natomiast zachodnie media opisują ją w samych superlatywach, stosując określenia  takie jak „nieodkryty klejnot” przepełnionego południa, czy też, ze względu na barwę wód przybrzeżnych, stosowane są porównania do Lazurowego Wybrzeża. Piękne plaże, zapierające dech w piersiach widoki.

Będąc na wakacjach w Sarandzie, koniecznie trzeba wybrać się do pobliskiego Butrnit - miejsca, którego odwiedzenie będzie przeżyciem nie tylko dla wielbicieli historii. Zobaczyć tutaj możemy ruiny starożytnego miasta, gdzie zachowały się ślady budowli greckich, następnie powstałe za panowania Rzymian, kończąc na zabytkach z okresu wpływów Bizancjum i Republiki Weneckiej, w średniowieczu miasto zostało puszczone przez mieszkańców z powodu pogarszających się warunków życia. Butrnit bardzo interesujące miejsce badane przez archeologów, wpisane zresztą na listę UNESCO. Zwiedzając tamtejszą agorę, akropol, amfiteatr czy też świątynie, możemy, przy odrobinie wyobraźnie przenieść się w zamierzchłe czasy.

Plaże Sarandy

W samym mieście możemy spędzić czas na dwóch piaszczysto-żwirowych plażach, ich sporą zaletą jest to, iż nie musimy wybierać się w daleką podróż z hotelu. Wielbicieli spacerów brzegiem morza, z pewnością zachwyci urocza promenada otoczona szpalerem palm, w sezonie wiele tam się dzieje, występy artystów ulicznych, czy też stragany, gdzie można nabyć najróżniejsze pamiątki z wyjazdu.

Niedaleko Sarandy znajduje się piękna plaża w Ksamilu, każdy turysta odwiedzający ten rajski kawałek ziemi, z pewnością po dniu spędzonym na kąpielach słonecznych i morskich będzie chciał tam powrócić. Piękna piaszczysta plaża zaprasza do relaksu, natomiast błękitna toń wody do kąpieli. Dla najlepszych pływaków celem mogą być nieodległe wyspy, które otaczają Ksamil.  Miejscowość i okolice plaży obfitują również w punkty gastronomiczne, gdzie będziemy mogli posilić potrawami ze świeżych ryb.

Kuchnia i lokalne przysmaki

Albańska kuchnia jest niezwykle bogata i różnorodna, mają zapewne na to wpływ sąsiednich narodów, czyli włoska oraz turecka. Taka mieszanina, uzupełniona o lokalne tradycje, z całą pewnością zadowoli nawet wymagające podniebienia oraz pozwoli cieszyć się bogactwem egzotycznych dla Polaka posiłków. Potrawy rodzimej kuchni albańskiej w znacznej mierze opierają się na twarogu i warzywach. Równie istotną częścią jadłospisu jest mięso, albańscy kucharze mogą nam zaproponować dużą ilość dań na bazie jagnięciny baraniny lub wołowiny. Większość nazw potraw będzie dla turysty obca i lepiej jest spróbować dowiedzieć się czasami z czego są one zrobione, z tych lokalnych specjałów mięsnych warto wymienić kukurec (kokorec), fergese, shish qebap czy też chociażby zupę - pace koke.

Sport i rekreacja

Albania, a w szczególności piękne wybrzeże i wody Riwiery Albańskiej, są wymarzonym miejscem dla amatorów nurkowania. Pomiędzy Korfu a Sarandą wiodły dawniej popularne szlaki handlowe, toteż w głębinach morskich wielbiciele podwodnej turystyki dokonać mogą interesujących odkryć, na przykład zatopionych wraków. Fauna i flora morza jońskiego jest również niezmiernie urozmaicona.

Wypożyczalnie sprzętu wodnego, w przypadku spędzania czasu na tak uroczym miejscu, bez wątpienia dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Wielbiciele łowienia ryb znajdą w Sarandzie również sporo interesujących zatoczek, gdzie spędzą czas oddając się tej czynności.

Życie nocne

Wakacje w Sarandzie, jak przystało na popularny kurort, mogą dać też wiele sposobności na rozrywkowe spędzenie wieczoru i nocy. Po całodziennym wypoczynku na plaży, czy też zwiedzaniu, rzesze wczasowiczów rozpoczynają wędrówkę wzdłuż nadmorskiej promenady. Mogą tutaj wybierać spośród wielu otwartych długo restauracji oraz klubów, w których zabawa trwa do rana. Z pewnością każdy w zależności od nastroju i potrzeb znajdzie miejsce dla siebie.

Wycieczki fakultatywne

Przelecz Llogara i Zamek Lekursi

45 € /os.

Wycieczka wzdłuż wybrzeża od Sarandy przez Himarę na Przełęcz Llogara (1027 m n.p.m.) – najpiękniejszy widok na Bałkanach. Zachwyca pięknem albańskiego wybrzeża i pozostaje na długo w pamięci.

W programie przerwa w Borsh na kawę – jest to mały „słoweński raj” otoczony wodospadami i rwącymi strumieniami. Zwiedzanie Zamku Porto Palermo, zbudowanego przez Ali Paszę z Tepeleny dla ukochanej żony Vasyliki. Historia warowni sięga czasów średniowiecznych, kiedy to powstały tu pierwsze umocnienia. Na przełomie XVIII I XIX wieku ówczesny możnowładca osmański rozkazał przebudować dawny zamek w potężną cytadelę.

Dwie godziny kąpieli słonecznych w Lamani – pięknej plaży w pobliżu Himary z krystalicznie czystą wodą. Czas wolny na obiad i powrót do Sarandy.

Przejazd na wzgórze na Zamek Lekursi. To potężna XVI-wieczna twierdza zbudowana przez słynnego sułtana Sulejmana Wielkiego. Ulokowana na wzgórzu, pozwala na podziwianie pięknego widoku, jaki rozpościera się na Sarandę, Ksamil i grecką wyspę Korfu.

Butrint - Albanskie Pompeje

25 € /os.

Butrint to świetnie zachowany starożytny unikalny skarb historii na terenie parku narodowego, przy słonym jeziorze oraz kanale Vivari, który łączy jezioro z morzem, w 1992 r. wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Jest największą atrakcją archeologiczną Albanii. Do jego głównych miejsc należą: amfiteatr z przylegającą doń świątynią Eskulapa, ruiny chrześcijańskiej bazyliki oraz pozostałości weneckiego zamku. Na miejscu można odnaleźć jednak więcej śladów długiej i burzliwej historii okolic – od epoki brązu po XIX wiek.

Ksamil to maleńka miejscowość położona na południe od Sarandy. Miejscem wyjątkowym czynią ją: piękna zatoka urozmaicona czterema niewielkimi wysepkami oraz tutejsze krajobrazy przywodzące na myśl Karaiby, Bahamy, czy Mauritius. Do tego piękna, słoneczna pogoda, ciepła woda, przyjemne plaże, pyszne i niedrogie jedzenie. Po prostu raj na ziemi!

Wieczor albanski

28 € /os.

Najlepszy sposób na poznanie albańskiej kuchni i kultury! Zakosztuj najlepszej zabawy pośród muzyki i śpiewu polifonicznego, tańca i wina! Wszystko to w restauracji położonej na wzgórzu, w przepięknej scenerii. Cały wieczór to przede wszystkim degustacja albańskich potraw i win oraz regionalne tańce, które zachęcą niejednego turystę do wspólnej zabawy.

Albania polnocna

30 € /os.

Wycieczka rozpoczyna się od Durres, gdzie zwiedzamy przede wszystkim ruiny starożytnego amfiteatru oraz term. Następnie kierujemy się do stolicy Albanii czyli Tirany. Głównymi atrakcjami jest przejazd przez tzw. blok czyli osiedle gdzie w czasach komunistycznych mieszkali dygnitarze komunistyczni oraz sam Enver Hodża. Zatrzymujemy się przy piramidzie Hodży oraz na głównym placu Skanderbega i meczecie. W kruji oglądamy twierdzę Skandeberga, a następnie czas wolny na obiad oraz spacer tze. turecką uliczką.

Girjokastra i Blekitne Oko

35 € /os.

Gjirokastra – jedno z dwóch albańskich miast ˗ muzeów, nazywane także „miastem srebrnych dachów”, a także ze względu na liczne strome uliczki – „miastem tysiąca schodów”. Zachwyca odwiedzających niezwykłą kamienną zabudową, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Góruje nad nią potężna twierdza, z której można podziwiać niespotykany miejski krajobraz. W programie także spacer Starówką i przejście pod dom Envera Hodży, w którym obecnie mieści się Muzeum Etnograficzne.

„Błękitne oko” to z kolei prawdziwy cud natury, który stanowi kilkanaście źródeł położonych pośród pięknego lasu. Biją z głębi ziemi krystalicznie czystą wodą. Najpiękniejsze, kształtem przypominające ludzkie oko, zachwyca lazurem tafli. Nikomu dotąd nie udało się zbadać jego głębokości, najśmielsi nurkowie osiągnęli ledwie 45 metrów!

JEEP SAFARI - gory, albanska wies, morze, plazowanie

60 € /os.

Najbardziej polecana i najciekawsza ze wszystkich wycieczek. Zawiera w sobie walory krajobrazowe, poznawcze, kulturowe i wypoczynkowe. Na off road można zobaczyć południową Albanię w pigułce.

Przemierzając trasę jeepami podziwiamy z jednej strony wybrzeże Morza Jońskiego, z górującą na horyzoncie bajecznie zieloną wyspą Korfu, a z drugiej strony pasma górskie porośnięte śródziemnomorską roślinnością typu makia. Mijamy urokliwe albańskie wioski. W Borsh pijemy kawę – w restauracji położonej pod spływającymi z hukiem, przyjemnie chłodzącymi wodami rwącego wodospadu. Wśród stad kóz, osiołków, mułów, owiec z dzwoneczkami na szyi wypasanych przez pasterzy i psy pasterskie oraz dziewiczych górskich krajobrazów. Wspinamy się jeepami na wysokość 910 m n.p.m. do gościnnej wioski Piluri, gdzie uczestniczymy w życiu tubylców. Spacerujemy  po wiosce – odwiedzamy cerkiew, dom pasterza z poczęstunkiem i w lokalnej restauracyjce jemy przepyszny wiejski obiad przygotowany ze specjałów kuchni albańskiej.

Kolejnym punktem programu jest 2-godzinne plażowanie na jednej z najpiękniejszych plaż Riwiery Albańskiej – Lamani.

W drodze powrotnej zwiedzamy strategicznie położony, mocno ufortyfikowany XVIII-wieczny zamek Ali Paszy w Porto Palermo.

Riwiera Albanska

45 € /os.

Wycieczka rozpoczyna się od przejazdu przez przełęcz i Park Narodowy Llogara, gdzie zatrzymujemy się na tarasach widokowych aby podziwiać Albańską Riwierę z wysokości ponad 1000 m. n.p.m. Na poranną kawę zatrzymujemy się w miejscowości Himara, gdzie mieszka mniejszość grecka. Następnym przystankiem jest Borsh i niezwykłej urody wodospady, które stanowią tło dla restauracji. Porto Palermo to przede wszystkim dziewiętnastowieczna twierdza Ali Pashy Tepeleńskiego oraz cerkiew i pozostałości po komunistycznej bazie wojskowej. Później zwiedzimy ruiny starożytnego miasta Butrint, które jest dowodem na niezwykłe bogactwo historyczno- kulturowe Albanii. Park archeologiczny założony w tym miejscu obejmuje kulturę pierwszych Słowian, grecką, rzymską, bizantyjską oraz wenecką. Po tych atrakcjach czeka nas odpoczynek na przepięknych plażach Ksamilu. Na zakończenie relaksujący spacer deptakiem jednego z najbardziej znanych kurortów czyli Sarandzie, gdzie jak na miejscowość turystyczną przystało można kupić pamiątki

Średnia ocena klientów 5,41/6

Wystawiono 37 opinii
100,0% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Opinie klientów 5,41/6

Sortuj według:
WWW
Magdalena 6,0

super super

SMS
MARZENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
OSKAR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0

5 Pozdrawiam i dziekuje bardzo za wspaniala rezydentke pania Julie

SMS
KINGA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
BEata 6,0

Bardzo zadbany i czysty hotel. Jedzenie w restauracji hotelowej bardzo dobre. Wspaniała obsługa hotelu. Na pewno wrócę do tego hotelu na kolejne swoje wakacje.

SMS
ROMAN JACEK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MICHAL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JEREMI 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 6,0

Było rewelacyjnie, bez zastrzeżeń :)

SMS
MACIEJ 5,0

Przejazd do Sarandy i pobyt 5

SMS
ARTUR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MILENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRYSTYNA 5,0

Nasza ocena to 5. Dziękujemy i pozdrawiamy zespół Oskara.

SMS
KRZYSZTOF 5,0

Na pewno skorzystam jeszcze z waszych usług

SMS
RENATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAWEL 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDWARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PATRYK 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GABRIELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Renata 6,0

Właśnie zakończyliśmy swoją albańską przygodę z Oscarem. To była nasza pierwsza wyprawa autokarowa i nie ukrywam, że trochę się bałam jak ją zniesiemy.( szczególnie dzieci, choć już nie są małe to raczej przyzwyczajone do komfortu). :)
Zarówno obsługa w biurze, podróż i pobyt w Sarandzie bardzo mile nas zaskoczyły. Hotel Jonii bardzo przyjemny ( pokoje czyściutkie, basen duży i głęboki, prywatna plaża...no i oczywiście przemiła i profesjonalna obsługa). O p. rezydent Julicie już wcześniej pisano wiele pozytywnych opinii więc nie chcę się powtarzać ale z czystym sumieniem się przyłączam. :)
Na słowa uznania zasługują również piloci ( szczególne podziękowania i buziaki należą się dla p. Bożenki) oraz wszyscy kierowcy. Chylę czoła- naprawdę. Były momenty kiedy musieli oni stawić czoła niezdyscyplinowaniu, a nawet ignorancji podróżujących:(
To jest oczywiście nasza subiektywna ocena. Ktoś może się nie zgadzać, ale na zakończenie chciałabym zaapelować do ludzi: Jeśli wybieracie Państwo taką formę turystyki to zabierzcie ze sobą przede wszystkim dobry humor oraz odrobinę szacunku do pracy i wypoczynku innych.. Same pieniądze nie wystarczają. Pozdrawiam całą ekipę Oscara i do zobaczenia w najbliższym czasie.

SMS
KAROLINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA JULIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TOMASZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRAZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LUCYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Monika 6,0

Pięknie położony hotel, z prywatną plażą (nie trzeba bić się o leżaki), do centrum Sarandy bardzo bliziutko - odległość krótkiego spaceru. Sama Saranda bardzo urokliwa, polecam knajpki przy promenadzie, gdzie można zjeść pyszne dania za małe pieniądze. W hotelu mieliśmy wykupione śniadania i obiadokolacje, które były również bardzo smaczne. Rezydentka na miejscu Pani Julitka - kochana osoba, oprowadziła nas po mieście i pokazała najfajniejsze miejsca. Oskarowi kierowcy i piloci pierwsza klasa (pozdrawiam pana Adama). Już planuje kolejne wakacje z Oskarem :)

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje