Londyn - Black Friday

Anglia / Londyn / Londyn
 • ---
 • ---

Atuty

 • Klimatyzacja w autokarze
 • Regulowane fotele
 • Tacki
 • Nowoczesna flota
 • Zawodowy kierowca
 • Pasy bezpieczeństwa
 • Toaleta w autokarze
 • City breaks
 • Wi-Fi
 • Bez paszportu
 • Tour guide

Wycieczka Weekendowa: Londyn - Black Friday

Wycieczka Weekendowa do Londynu na szaleństwo zakupów z okazji Black Friday. W ciągu tych kilku dni zobaczysz najbardziej znane miejsca w Londynie, czyli wieżę zegarową Big Ben, Muzeum Historii Naturalnej, Opactwo Westminsterskie i wiele innych zabytków. Dla prawdziwych miłośników zakupów przygotowaliśmy tournee po słynnej ulicy Oxfordstreet, na której znajduje się wszystkim znany Primark. Wycieczka weekendowa do Londynu to idealny pomysł na spędzenie aktywnie czasu. 

Zakwaterowanie

Hotel **/*** okolicach Londynu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję oraz dostęp do Internetu Wi-Fi.

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój 2 osobowy
 • pokój 3 osobowy

dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 osobowy (dopłata)

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje wyżywienia

Śniadania kontynentalne (w cenie): pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę
TRZYpak z rabatem do 15% na osobę

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os.

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.

W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • Dzień 1 
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. (Trasa od granicy ok. 1150 km)
 • Dzień 2 
  Przyjazd do Anglii w godzinach porannych. Pierwszym punktem programu jest spacer po parku Greenwich, w którym znajduje się Królewskie Obserwatorium Astronomiczne oraz południk zero stopni, który obowiązywał w latach 1884-1984. Jest to również idealny punkt, żeby podziwiać panoramę całego Londynu. Natomiast wszystkich miłośników żeglugi na pewno zachwyci Narodowe Muzeum Morskie, a w nim zgromadzone eksponaty związane z morzem i żeglarstwem. Zobaczymy również Cutty Sark – jedyny na świecie zachowany statek do transportu herbaty z XIX wieku. Obecnie znajduje się tam muzeum (wejście za dodatkową opłatą). Następnym punktem będzie London Bridge, gdzie rozpoczniemy nasz spacer po stolicy Anglii. Zobaczymy Monument to the Great Fire of London. Jest to najwyższa wolnostojąca kolumna na świecie. Powstała jako upamiętnienie największego pożaru w Londynie, który miał miejsce w 1666 roku. Spacerując dojdziemy do The City - centrum finansowo-handlowego Londynu. Mają tam swoją siedzibę największe banki, instytucje czy firmy ubezpieczeniowe, m.in. Centralny Bank Anglii, giełda papierów wartościowych, giełda metali szlachetnych, główna siedziba największej na świecie firmy ubezpieczeniowej - Lloyds. Dzielnica ta słynie również z wielu atrakcji dla turystów, z których będzie można skorzystać w czasie wolnym. Następnie ulicami The City dojdziemy do Tower of London. Twierdza przez setki lat była siedzibą władców Anglii. Spacer zakończymy przy Tower Bridge. Most został wybudowany na początku lat 90. XIX wieku, ale oddano go do użytku dopiero po ośmiu latach. Składa się z dwóch bliźniaczych wież i dwóch przęseł, każde z nich waży około 1100 ton i podnosi się do góry w ciągu 1 min 30 sekund. Warto również zaznaczyć, że na 25lecie koronacji Królowej Elżbiety most przemalowano w barwy flagi brytyjskiej. Czas wolny za zakupu oraz posiłek. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu.
 • Dzień 3 
  Śniadanie. Przejazd do centrum. Tego dnia spacer rozpoczniemy od Trafalgar Square – miejsce uznawane za serce centralnego Londynu. Plac powstał w XIX wieku w miejsce dawnych stajni królewskich. Na Trafalgar Square znajduje się kolumna Nelsona, fontanna oraz dwa pomniki -  Jakuba II i Jerzego IV. Następnie przejdziemy obok Leicester Square, na którym już od początków listopada zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Przechodząc przez park dojdziemy do Covent Garden. To dobre miejsce, aby poszukać modnych ubrań w stylu miejskim oraz specjalistycznych sklepów oferujących imbryki, latawce, sery lub drewniane zabawki, zwłaszcza w Black Friday. Po małej zakupowej rozgrzewce przejdziemy do dzielnicy Soho, która uchodzi za miejsce najlepiej obrazujące wielokulturowość Londynu. Jest również strefa przemysłu, handlu, kultury i rozrywki oraz stanowi ważną część artystyczną Londynu. Podziwiając różnorodność tej dzielnicy dojdziemy do Oxford Street, gdzie rozpocznie się nasze szaleństwo zakupowe. Dla osób, które przytłoczy ogrom sklepów i światowych marek, proponujemy przejście do Hyde Parku, gdzie odbywa się jeden z największych Jarmarków Bożonarodzeniowych – Winter Wonderland (wstęp bezpłatny). Czas wolny. Po południu pojedziemy do Camden Town. Jest to najbardziej, zakręcona, różnorodna i przede wszystkim oryginalna dzielnica Londynu. Od razu rzucą się w oczy kolorowe witryny sklepów oraz pstrokate elewacje budynków z nietuzinkowymi dekoracjami. Punktem kulminacyjnym pobytu w tej dzielnicy z pewnością będzie Camden Locks Market, bowiem na stoiskach można znaleźć najprawdziwsze perełki, od ręcznie zdobionych, unikatowych butów, kolczyków po designerskie ubrania tworzone przez młodych artystów. Znajdzie się również coś dla miłośników jedzenia – za niewielką sumę można spróbować specjałów z różnych stron świata. Zdecydowanie króluje tu kuchnia chińska, hinduska i meksykańska. Wieczorny powrót do hotelu.
 • Dzień 4 
  Śniadanie. Przejazd do centrum. Rozpoczęcie zwiedzania od Muzeum Historii Naturalnej. Czas wolny, by osoby chętne mogły wejść do środka słynnego muzeum, którego kolekcja liczy ponad 70 milionów eksponatów. Co ciekawe w muzeum były nagrywane sceny do takich filmów jak: Harry Potter, Noc Muzeów oraz Paddington. Wstęp bezpłatny. W pobliżu znajduje się również Muzeum Wiktorii i Alberta - największe muzeum sztuki i rzemiosła artystycznego w Londynie. Stała kolekcja liczy ponad 4,5 mln eksponatów powstałych na przestrzeni 5000 lat w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Afryce Północnej. Są to rzeźby, obrazy, rysunki, fotografie, książki, ceramika, meble, tkaniny, stroje, wyroby ze szkła i metalu, biżuteria itd. Wstęp bezpłatny. Dla osób z technicznymi zamiłowaniami polecamy Muzeum Nauki, w którym znajduje się ponad 300 000 eksponatów - od najmniejszych układów elektronicznych do naturalnej wielkości samolotów. Wstęp bezpłatny. Po zakończeniu czasu wolnego przejdziemy obok Harrodsa. To jeden z najsłynniejszych ekskluzywnych sklepów w Anglii. Jego nazwa wywodzi się od Charlesa Henrego Harrodsa, który w 1849 otworzył mały sklep spożywczy będący obecnie wielkim domem towarowym. Słynne motto dla tego Domu Towarowego brzmi: Mamy wszystko, czego chcesz. W ofercie Harrodsa znajduje się niemal wszystko – ekskluzywne sukienki od topowych projektantów, najlepsze na świecie gatunki szampana, prestiżowe zegarki czy ... przepyszne pączki. By wejść do środka konieczny jest odpowiedni „dress code”. Następnie pospacerujemy ulicami Londynu do Pałacu Buckingham, który znajduje się tuż obok najpiękniejszego parku St. James Park. Stamtąd już kilka kroków dzieli nas od Opactwa Westminsterskiego, znanego z  koronacji królów i pochówku sławnych osobistości takich jak Karol Darwin czy też sir Isaac Newton. Kolejnym punktem programu jest spacer obok Parlamentu oraz pamiątkowe zdjęcie przy słynnej wieży zegarowej Big Ben. Czas wolny. Następnie przejdziemy przez Westminster Bridge, by udać się na słynne diabelskie koło London Eye, które ma 135 metrów wysokości. Jeden pełen obrót trwa dokładnie 30 minut, w tym czasie zaleca się oglądanie ze szklanej kapsuły przepiękną panoramę całego miasta. Ostatnią atrakcją tego wyjazdu będzie rejs statkiem na rzece Tamiza. Będzie to piękne podsumowanie naszego wspaniałego weekendu w Londynie. Powrót do Polski.
 • Dzień 5
  Przyjazd do Polski.
 • Osoby, które pragną już od samego rana wziąć udział w szaleństwie zakupów z okazji Black Friday mogą się odłączyć od grupy w dowolnym momencie.
  UWAGA! W związku z dużymi korkami i utrudnieniem dojazdu do Londynu z hotelu, istnieje możliwość realizacji przejazdów za pomocą komunikacji (np. kolejką podmiejską).
  Jest to program ramowy i może on ulec zmianie. 

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)

 • 2 noclegi w hotelu **/***

 • wyżywienie BB: 2 śniadania 

 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 €, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE (zestawy słuchawkowe)

 • opiekę pilota w czasie podróży

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 40 GBP/os (obowiązkowo płatne u pilota w autokarze) – obejmują wstępy do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne oraz opiekę pilotażową; kwota nie podlega rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł) - 40 zł/os

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet komfort lub pakiet prestige

Dodatkowe informacje

program jest programem ramowym - kolejność zwiedzanie może ulec zmianie

zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w ramach czasu wolnego

dokumenty: paszport lub dowód osobisty

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Londyn

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii. Jest to jedno z największych oraz najstarszych miast w Europie. Największa metropolia Unii Europejskiej - trzykrotnie przebijająca Warszawę. Londyn to miasto portowe, przepływa przez nie jedna z najdłuższych rzek w Wlk. Brytanii – Tamiza. Będąc tutaj po raz pierwszy jest się pod ogromnym wrażeniem wielokulturowości na ulicach. Mieszkańcami miasta są ludzie z całego globu. Symbole Londynu z pewnością nie są przereklamowane: 96 m wieża zegarowa Big Ben, najwyższy w Europie diabelski młyn London Eye z którego  jak okiem sięgnąć roztacza się  widok m.in. na przepiękne mosty rozpięte nad Tamizą, Opactwo Westminsterskie, które jest miejscem koronacji oraz spoczynku królów i wiele innych.

Czytaj więcej

Miejscowość: Londyn

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii. Jest to jedno z największych oraz najstarszych miast w Europie. Największa metropolia Unii Europejskiej - trzykrotnie przebijająca Warszawę. Londyn to miasto portowe, przepływa przez nie jedna z najdłuższych rzek w Wlk. Brytanii – Tamiza. Będąc tutaj po raz pierwszy jest się pod ogromnym wrażeniem wielokulturowości na ulicach. Mieszkańcami miasta są ludzie z całego globu. Symbole Londynu z pewnością nie są przereklamowane: 96 m wieża zegarowa Big Ben, najwyższy w Europie diabelski młyn London Eye z którego  jak okiem sięgnąć roztacza się  widok m.in. na przepiękne mosty rozpięte nad Tamizą, Opactwo Westminsterskie, które jest miejscem koronacji oraz spoczynku królów i wiele innych.

Londyn to tradycja:

Buckingham Palace - oficjalna rezydencja brytyjskich monarchów, nazywana perłą architektury późnego baroku. Jest to miejsce uroczystości państwowych a także oficjalnych spotkań głów państw. Dla Brytyjczyków pałac jest niepiśmiennym symbolem Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto zobaczyć na własne oczy zmianę warty.

Tower Bridge - budynek o różnorakim zastosowaniu w przeszłości tj. forteca, więzienie, pałac, a nawet Z00. Dziś twierdza, w której znajdują się klejnoty i insygnia koronacyjne, na które składa się królewski pierścień, jabłko, berło z krzyżem i największym na świecie brylantem Cullinanem I oraz korona brytyjska.

Londyn to otwartość na nowe kultury:

Chinatown – pierwsza i największa taka dzielnica w Europie. Jest to wydzielony kawałek przestrzeni, do którego prowadzi ozdobna brama. Na fasadach budynków przysiadły chińskie smoki, które zachęcają turystów do wejścia do środka. Znajduje się tutaj ponad sto restauracji – poczynając od azjatyckich, poprzez japońską, koreańską, malezyjską i wiele innych. Sklepy kuszą najlepszej jakości składnikami do sushi ale czy tylko? Gdzie kupić żabę? Gdzie udać się na relaksacyjny masaż? Oczywiście w Chinatown.

Londyn to otwartość na nowe subkultury:

Camden Town – ogrom sklepów podzielonych tematycznie. Sklepy, w których można wykreować cały swój wizerunek w zależności od tego jakiej muzyki szukasz. Jesteś fanem/fanką metalu? Rocka? Na pewno znajdziesz swoje wymarzone glany. Techno? Nie ma problemu. Sklepy Vintage, sportowe i wiele innych. Witryny lokali uderzają kolorami i rozmiarami  ekspozycji! Wygląd mijanych w tej dzielnicy osób na pewno zaskoczą niejednego. Absolutnie trzeba zobaczyć to miejsce na własne oczy!

Selfie ze sławnymi osobami & siła precyzji:

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds – w kolekcji tego miejsca znajdują się odlane w wosku, precyzyjne co do włosa, co do milimetra figury gwiazd, polityków, sportowców, piosenkarzy, postaci z bajek. Po prostu ważne osobistości z rozmaitych dziedzin życia m.in. Jan Paweł II czy Marilyn Monroe. Dodatkowo na odwiedzających czeka wycieczka taksówką po minionych epokach.

Komunikacja

Londyn to miasto po którym bardzo łatwo się poruszać. Znajduje się tutaj niesamowicie rozbudowane ale też bardzo dobrze oznakowane metro. Kolory wskazują na daną linię wiec ciężko się tu zgubić. Pierwsze metro ruszyło w swoją podziemną przejażdżkę właśnie w Londynie i to już w 1869 roku więc z  czystym sercem można polecić londyńskie metro jako nie lada atrakcję.

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Boleslawiec STACJA ORLEN, LAKA 28A 15:35 100 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 11:55 100 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 11:20 100 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 12:20 100 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 10:10 100 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 14:50 100 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 10:50 100 zł
Nowy Tomysl STACJA BP, PRZYLEK 125A 14:45 100 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 12:50 100 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 13:55 100 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 15:25 100 zł
Swiecko STACJA BP PORT SWIECKO, SWIECKO 39, SLUBICE 16:30 100 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 09:05 100 zł
Wroclaw STACJA PALIW AMIC ENERGY UL CZEKOLADOWA 16 BIELANY WROCLAWSKIE 13:55 100 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 13:05 90 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 16:30 100 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje