Chorwacja w Pigułce - FERIE

Chorwacja / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Atuty

 • Klimatyzacja w autokarze
 • Regulowane fotele
 • Nowoczesna flota
 • Zawodowy kierowca
 • Pasy bezpieczeństwa
 • Toaleta w autokarze
 • Bez paszportu
 • Blisko plaży
 • Tour guide

Wycieczka Objazdowa - Chorwacja w Pigułce

Chorwacja w Pigułce jak sama nazwa wskazuje to wycieczka objazdowa po Chorwacji, dzięki której poznamy najpiękniejsze miejsca chorwackiego wybrzeża, które zachwycają walorami przyrodniczymi i historycznymi. Jednym z najpiękniejszych miejsc są niewątpliwie Jeziora Plitvickie, które rozpoczną naszą wycieczkę. Tym razem po raz pierwszy będzie okazja zobaczyć je w magicznej zimowej scenerii. Niepodważalną wizytówką Chorwacji jest także Dubrownik wpisany na listę światowego dziedzictwa Unesco, a rzymską przeszłość Dalmacji odnajdziemy w uroczych miasteczkach Split i Trogir. Wycieczka objazdowa Chorwacja w Pigułce to idealna propozycja na ferie zimowe. 

 

Zakwaterownie

Pokoje  2  osobowe w  willach prywatnych o podstawowym wyposażeniu, położone na Riwierze Kastelańskiej w  centrum miejscowości Kasteli znajdującej  się pomiędzy Splitem i  Trogirem. W odległości 70 m od obiektów znajduje się plaża oraz promenada nadmorska, która prowadzi do uroczych ryneczków i pozostałości zamków Kasztelańskich. W pobliżu są sklepy, bary i restauracje. 100 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy.

Dostępne opcje zakwaterowania

Pokoje 2-osobowe z łazienką (prysznic/wanna, WC ) 

Dostępne opcje wyżywienia

 • śniadanie i obiadokolacje w  w  pobliskiej restauracji hotelowej (dania kontynentalne oraz regionalne) oddalonej  od  willi ok 100m.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. 

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • DZIEŃ 1 (Trasa ok. 850 km) 
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię lub Czechy, Słowację, Węgry.

 • DZIEŃ 2 (Trasa ok. 300 km)
  Przejazd do Parku Narodowego Jezior Plitvickich – zespołu szesnastu tarasowo położonych jezior, połączonych wodospadami. Wodne krajobrazy ciągle zmieniają swoje barwy, czyniąc to miejsce niepowtarzalnym i wyjątkowym o każdej porze roku zwłaszcza zimą. Przyjazd na nocleg w okolice Splitu w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.

 • DZIEŃ 3 
  Śniadanie. Dzień  wolny lub dla  chętnych  wycieczka  fakultatywna do Omiša (minimum  20 osób). Jest to miejscowość znana z piaszczystych plaż, urokliwej starówki z pozostałościami dawnych fortyfikacji, a także malowniczego przełomu rzeki Cetiny przez góry. Po drodze zobaczymy panoramę kanionu rzeki Cetiny. Czas  wolny na  starówce.  Obiadokolacja i nocleg.

 • DZIEŃ 4 
  Śniadanie. Split i Trogir, to obok Dubrovnika kolejne dwie architektoniczne wizytówki Chorwacji wpisane na listę UNESCO. Wycieczka jest spotkaniem z rzymską przeszłością Dalmacji. Split - to miejsce, w którym znajduje się letnia rezydencja cesarza rzymskiego Dioklecjana i obecnie największe miasto w Dalmacji, będące jej administracyjnym centrum. Kameralny Trogir to kwintesencja uroku lokalnych miasteczek. Położone na niewielkiej wyspie, pełne wąskich uliczek, urokliwych zakamarków i tajemniczych bram stanowi idealne miejsce dla romantycznych spacerów we dwoje. Spacer zarówno po Splicie, jak i Trogirze odbywa się z polskim pilotem/przewodnikiem, który pokaże najciekawsze zakątki obu miast. Dodatkowo gwarantujemy ok. 1 h czasu wolnego, aby samemu poczuć urok tych chorwackich perełek. Specjalnie dla naszych gości zaplanowaliśmy wyjątkowy dalmatyński wieczór (w cenie) w Hotelu. Regionalny wieczór z muzyką na żywo z niepowtarzalną atmosferą. Ponadto będą mieli Państwo możliwość spróbowania specjalności kuchni dalmatyńskiej przygotowywanych w tradycjonalny sposób i zabawienia się przy taktach muzyki regionalnej. Imprezę rozpoczynamy w godzinach wieczornych, około godziny 19:00, a kończymy około godziny 23:00. 
 • DZIEŃ 5 (Trasa ok. 400 km) 
  Śniadanie. Pobyt w miejscowości Kastel – czas wolny na indywidualne zwiedzanie ewentualnie wycieczka  fakultatywna do Dubrownika (przy minimum  20 osobach). Dubrownik - to wizytówka Chorwacji! Miasto unikatowe w skali światowej, z zachowanym w całości monumentalnym pierścieniem murów obronnych, wpisane na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Dubrownik to jedna z najstarszych republik i miasto, które odradzało się po każdej dziejowej katastrofie, stając się jeszcze piękniejsze i potężniejsze. Miejsce, które  po prostu trzeba odwiedzić będąc w Dalmacji. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję poznać dokładnie historię tego fascynującego miasta, opowiedzianą oczami miejscowego (polskojęzycznego) przewodnika, który oprowadzi nas po najciekawszych zakątkach: począwszy od Starego Miasta i ulicy Stradun, czyli głównej arterii miasta, poprzez Klasztor Franciszkanów, wspaniały Pałac Sponza, Wieża Zegarowa, Dwór Książęcy i Katedrę Najświętszej Marii Panny. Spacer zakończymy w Starym Porcie, gdzie mieściła się niegdyś potężna flota Republiki Dubrovnickiej. Podczas czasu wolnego (ok 2h) będzie można poczuć niezwykłą atmosferę miejsca spacerując między uroczymi uliczkami lub zaszywając się w jednej z romantycznych kawiarnii. Dla chętnych możliwość wejścia na mury obronne miasta (ok. 150 kn) Dodatkowo podczas podróży do Dubrownika zatrzymamy się na punkcie widokowym w Neum, czyli jedynej miejscowości w Bośni i Hercegowinie z dostępem do morza. Obiadokolacja i nocleg.

 • DZIEŃ 6
  Śniadanie. Przejazd do Zadaru jednego z najpiękniejszych miast Chorwacji . Na stare miasto wejdziemy spacerkiem od strony Bramy Lądowej, tuż obok której znajduje się Plac Pięciu Studni , Plac  Narodowy, rzymskie  Forum, barokowy kościół św. Szymona, w środku którego znajduje się pokryty srebrem i złotem sarkofag św. Szymona. Symbolem Starego Miasta i jednym z najbardziej charakterystycznych budynków Zadaru jest kościół św. Donata, który sąsiaduje z katedrą św. Anastazji. Na zachodnim skraju nadmorskiego bulwaru, zwanego Rivą, znajduje się architektoniczna perełka – Morskie organy. Fale morskie przechodząc przez rozmieszczone na powierzchni wody tuby o różnych długościach dają niepowtarzalny koncert. Czas  wolny. Przejazd do Szybenika, czyli najstarszego słowiańskiego miasta na wybrzeżu. Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania Szybenika z urokliwą starówką oraz przepiękną gotycko-renesansową katedrą Św. Jakuba wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO i uważaną za unikalny zabytek europejskiej architektury sakralnej. W przeciwieństwie do innych miast w Dalmacji założonych przez Ilirów, Greków czy Rzymian Szybenik jest najstarszym miastem rodowym Chorwatów położonym nad Adriatykiem. W czasie wolnym (ok 1h) spacer wzdłuż uroczych uliczek Szybenika. Powrót na obiadokolację. Nocleg.

 • DZIEŃ 7 (Trasa ok. 800 km)
  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd  do Zagrzebia -  stolicy Chorwacji . Spacer ulicami Zagrzebia przez główny plac – plac Bana Jelačića z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta.  Gradec, Targ Dolac , kościół Św. Marka, Kamienna  Brama, przejazd kolejką Zagrebačka uspinjača – najkrótsza w Europie kolejka – linowo – terenowa. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Czas wolny. Po Południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy lub Słowenię, Austrię i Czechy.

 • DZIEŃ 8 
  Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (granica ok. godz. 09:00).

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • zakwaterowanie: 5 noclegów w Hotelu Kastel***

 • wyżywienie HB: 5 śniadań, 4 obiadokolacje i 1 wieczór dalmatyński 

 • ubezpieczenie Signal Iduna

 • opiekę pilota

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (bilety wstępu do Parku Narodowego Jezior Plitvickich, katedra Split, katedra Szybernik, opłata przewodnicka, opłaty parkingowe) - 90 euro/os. płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu.

Dopłaty opcjonalne

 • wycieczka fakultatywna do Omiša - koszt 20 euro/os. Minimalna ilość osób do zrealizowania wycieczki: 25 osób. 

 • wycieczka fakultatywna do Dubrownika - koszt: 45 euro/os. Minimalna ilość osób do zrealizowania wycieczki: 20 osób. 

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych 

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przelekłych i nowotworowych

 • pakiet komfort

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu

 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych

 • * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Trogir

Trogir to niewielkie miasto portowe w Chorwacji, położone w środkowej Dalmacji, niedaleko Splitu. Na Trogir składają się 3 części: lądowa, Stare Miasto na małej wysepce oraz część znajdującą się na wyspie Ciovo. Szczególnie piękna jest właśnie starówka mieszcząca się na małej wysepce o kształcie głowy żmii. Czerwone dachówki pokrywające budynki dodają temu miejscu niesamowity urok. Pałace, katedra, promenada z ogromnymi palmami.. wszystko robi wrażenie na odwiedzających i wprowadza w wakacyjny nastrój.

Czytaj więcej

Miejscowość: Trogir

Trogir to niewielkie miasto portowe w Chorwacji, położone w środkowej Dalmacji, niedaleko Splitu. Na Trogir składają się 3 części: lądowa, Stare Miasto na małej wysepce oraz część znajdującą się na wyspie Ciovo. Szczególnie piękna jest właśnie starówka mieszcząca się na małej wysepce o kształcie głowy żmii. Czerwone dachówki pokrywające budynki dodają temu miejscu niesamowity urok. Pałace, katedra, promenada z ogromnymi palmami.. wszystko robi wrażenie na odwiedzających i wprowadza w wakacyjny nastrój.

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Bialystok STACJA CIRCLE K,AL.JANA PAWLA II 56 04:05 300 zł
Bielsko-Biala STACJA BP,WARSZAWSKA 16 14:40 40 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 07:50 80 zł
Cieszyn STACJA ORLEN,FILASIEWICZA 2 15:15 40 zł
Czestochowa STACJA CIRCLE K, WOJSKA POLSKIEGO 121/127 13:40 0 zł
Elblag STACJA LOTOS, UL.WARSZAWSKA129 04:20 250 zł
Gdansk PARKING ZA OPERA BALTYCKA, OD STRONY ALEJI JOZEFA-HALLERA 04:40 80 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 04:00 100 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 14:50 0 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 07:00 80 zł
Gorzyczki STACJA UNIWAR 16:00 0 zł
Grudziadz STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2 06:20 80 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 15:00 0 zł
Kielce DWORZEC PKP,PL.NIEPODLEGLOSCI 11:40 80 zł
Klodzko STACJA BP,NOWORUDZKA 10:50 200 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 10:05 80 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 09:55 0 zł
Koszalin STACJA SHELL, AL.MONTE CASSINO 24 03:45 300 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 14:00 0 zł
Krotoszyn STACJA ORLEN, UL. CHWALISZEWSKA 10:35 250 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 11:30 80 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 10:45 0 zł
Lodz STACJA ORLEN,UL.BRZEZINSKA 23/25 11:40 0 zł
Lubin PARKING OSIR, ODRODZENIA 28B 10:35 80 zł
Lublin DWORZEC PKS, AL.TYSIACLECIA 6 07:50 250 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 07:35 80 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 09:00 80 zł
Olsztyn STACJA ORLEN,AL.WARSZAWSKA 100 06:00 250 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 13:35 0 zł
Pila STACJA LUKOIL,UL.BYDGOSKA 137A 06:45 200 zł
Piotrkow Trybunalski STACJA PALIW HUZAR, ALEJE GENERALA SIKORSKIEGO 52 12:35 0 zł
Polkowice DWORZEC PKS 10:05 80 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 09:00 0 zł
Pszczyna STACJA PRZY HOTELU IMPREIUM, BIELSKA 14:10 40 zł
Radom STACJA STATOIL,CZARNICKIEGO 73 10:00 80 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 11:25 0 zł
Skarzysko-Kamienna DWORZEC PKP, AL.NIEPODLEGLOSCI 90 PARKING 10:55 80 zł
Slupsk STACJA SHELL,UL.SZCZECINSKA 58B 02:35 300 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 07:40 80 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 05:30 80 zł
Torun DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24 08:55 80 zł
Tychy STACJA PALIW ORLEN, BESKIDZKA 60, ZA STARZA 13:40 40 zł
Walbrzych STACJA LOTOS, UL. WROCLAWSKA 144 11:15 200 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 09:30 0 zł
Wloclawek PARKING HALA MISTRZOW, CHOPINA 12 10:05 80 zł
Wroclaw LUKOIL,UL.CZEKOLADOWA 16,BIELANY 12:25 0 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 09:20 70 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41 08:20 80 zł
Zory STACJA ORLEN, UL. KOSCIUSZKI 35 15:30 40 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje