| Wypoczynek Oskar Biuro 2020

Obóz Narciarsko-Snowboardowy 2020 Francja Orelle-Val Thorens

Francja

20 Galeria zdjęć
Wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Wybierz inny produkt
Opis oferty Świadczenia Terminy Rozkład jazdy Mapa

Warto podkreślić

   VAL THORENS- KULTOWA MIEJSCÓWKA FRANCUSKIEJ SCENY FREESTYLERÓW I FREERIDERÓW
   Orelle to urocza niewielka stacja, zwana również ''Czwartą Doliną'', położona na wysokości 900 m.n.p.m. Urzeka kameralną atmosferą oraz charakterystyczną typowo sabaudzką architekturą. Dzięki utworzeniu gondoli Trois Vallees Express, która w ciągu 15 minut pozwala przemieścić się w wyższe partie regionu Orelle oraz dalej Val Thorens, możliwe jest szusowanie po osławionych stokach Val Thorens unikając zgiełku dużych stacji narciarskich.
   Val Thorens jest kultową miejscówką francuskiej sceny freestylerów i freeriderów i jednym z ulubionych ośrodków młodych narciarzy i snowboardzistów - pojedź na narty do najwyżej położonej stacji narciarskiej w Europie i największym regionie narciarskim świata.
   Val Thorens w dolinie Belleville to najwyżej położony kurort nie tylko w największym na świecie (600 km tras) kompleksie narciarskim Trzy Doliny (Les Trois Vallées), ale także w całych Alpach. Główny trzon stacji leży na wysokości 2300m. Wysokie położenie to nie tylko cudowne widoki i czyste powietrze, ale także w zasadzie pełna gwarancja śniegu aż do później wiosny. Val Thorens jest kultową miejscówką francuskiej sceny freestylerów i freeriderów i jednym z ulubionych ośrodków młodych narciarzy i snowboardzistów (a także tych, którzy zawsze czują się młodo). Obok ogromnych snow parków stacja oferuje bogaty wybór wysokogórskich tras. Kolejki górskie w Val Thorens sięgają aż na wysokość 3230 m. Z górnej stacji lodowca Glacier de Thorens rozciąga się cudowna panorama na ponad 1000 szczytów Alp francuskich, włoskich i szwajcarskich, a w dół prowadzi długi zjazd do samej doliny. Nad całym terenem narciarskim wokół Val Thorens króluje niepodzielnie szczyt Cime de Caron 3200m. Dostać się na niego można gondolą. Na stokach wytyczono mnóstwo długich zjazdów - w tym najdłuższą trasę ośrodka, Col de Laudzin liczącą 12 km. Ponadto można stąd zjechać czarną trasą do Orelle. Do tej położonej nieco na uboczu części ośrodka narciarskiego można dostać się też w łatwiejszy sposób, wjeżdżając na przełęcz gondolą Funitel Fond. Wtedy będziemy mogli zjechać do Orelle trasami oznakowanymi jako łatwe lub średnie.
WAŻNE! Obóz Narciarsko-Snowboardowy przeznaczony jest dla osób w wieku 12-18/19 lat, potrafiących jeździć na nartach lub snowboardzie.  Narty lub SNOWBOARD - wybór dyscypliny musi nastąpić w chwili rezerwacji obozu.

Położenie

      Obiekt usytuowany jest w górnej części stacji Orelle ok. 900 m od gondoli 3 VALEES EXPRESS, do której kursują bezpłatny skibus zatrzymujący się naprzeciw recepcji.
Snowpark
      W najwyżej położonym terenie narciarskim w Europie możecie skorzystać ze snowparku o wysokim standardzie. Na wysokości 2500 m - 2600 m w sektorze "Plateaux", nieopodal gondoli "Grand Fond" znajduje się "Val Thorens Snowpark" o powierzchni ok. 70 000 m2 i długości 600 m. Tutaj czekają na miłośników sportów zimowych przeróżne moduły, jak rails, tables i box na różnych poziomach trudności, które pozwalają wszystkim fanom freestylu, zarówno początkującym jak i zaawansowanym na polepszanie swoich umiejętności. Oprócz tego wszyscy entuzjaści szybkiej jazdy i inni boarder - fani mogą się zmierzyć z innymi uczestnikami na trasie. Spragnionym ryzyka polecamy elementy typu "Hips-Quarter", czy "Jump Air". Wzdłuż parku znajduje się wyciąg orczykowy, który szybko dowiezie Was z powrotem na górę.
Dodatkowo w snowparku w Val Thorens znajduje się pierwszy we Francji funslope! Bezpośrednio przy wyciągu 2 Lacs w centrum terenu narciarskiego zlokalizowany jest ok. 900 m odcinek. Czekają tu na Państwa pofalowane tory, banked waves, tunel, ostre zakręty i mosty, a na mecie spotka Państwa Slopy, maskotka tego odcinka, czekająca na -piątkę” i chcąca pogratulować przejechania toru.

Zakwaterowanie

   Kompleks rezydencji *** to 8 budynków zbudowanych w typowo sabaudzkim klimacie z drewna oraz ciosanego kamienia, tworzących swojego rodzaju kształt podkowy charakteryzujących się typowo sabaudzką zabudową o bardzo wysokim standardzie apartamentów.  KOMPLEKS SPA dostępny na terenie ośrodka oferuje bezpłatny wstęp na basen, jacuzzi, saunę znajdującego się w budynku recepcji. Oprócz centrum SPA w zespole rezydencji znajdują się restauracja, sklep oraz sala konferencyjna. Apartamenty składają się z pokoju dzienno-sypialnego oraz jednego lub kilku pokoi sypialnych. Każdy apartament wyposażony jest ponadto w łazienkę , toaletę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
*WSTĘP NA BASEN dla osób poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką wychowawcy. Wstęp do SAUNY dla osób poniżej 16 roku życia zabroniony.
WAŻNE! Prosimy o zabranie swoich ręczników!

Przejazd Autokarem

Dodatkowe informacje

 • Zakwaterowanie w apartamentach odbywa się od godz 16:00-17:00, wykwaterowanie w godzinach 09:00-10:00
 • Zalecamy zabranie karty EKUZ
 • Wstęp na basen dla osób poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Wstęp do SAUNY dla osób poniżej 16 roku życia zabroniony
 • Obóz Narciarsko-Snowboardowy przeznaczony jest dla osób w wieku 12-18/19 lat, potrafiących jeździć na nartach lub snowboardzie
 • Narty lub SNOWBOARD - wybór dyscypliny musi nastąpić w chwili rezerwacji obozu
 • Bezpłatny dostęp do WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych, jak budynek recepcji
 • Instruktor nart i snowboardu pełni funkcję opiekuna - 1 opiekun przypada na 15 osób
 • Uczestnicy podzieleni są na grupy ze względu na stopień zaawansowania w jeździe
 • Prosimy o zabranie swoich ręczników
Wszystkie podane ceny są cenami za osobę lub za jednostkę za podróż lub noc. Dokładną cenę można znaleźć w szczegółach kalkulacji podróży.

Cena obejmuje

 • SKIPASS: 6-dniowy karnet narciarski Orelle-Val Thorens ok. 150 km tras
 • Przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w apartamentach 3*; rozmieszczenie w apartamentach uzaleznione od ilości osób oraz płci uczestników zgłoszonych na dany termin
 • Wyżywienie HB: śniadania + obiadokolacje + lunch pakiet na stok
 • Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, konsultacje instruktora
 • Możliwość korzystania z basenu, jaccuzi, sauny
 • Ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
 • Ubezpieczenie narciarskie SKI

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania i obiadokolacje + lunch pakiet na stok (kuchnia polska)
 • Śniadanie godz. 08:00-09:00 - bufet
 • Obiadokolacja godz. 17:00-18:: - serwowana

Dostępne opcje zakwaterowania

 • APARTAMENT 4-osobowy 
 • APARTAMENT 6-osobowy
 • APARTAMENT 8-osobowy

Dopłaty wymagane na miejscu

 • Depozyt w wysokości 65 €/os (opłatę należy uiścić u opiekuna obozu lub u pilota w autokarze w dniu wyjazdu - opłata zwracana jest przy braku jakichkolwiek usterek lub zniszczeń w dniu powrotu do kraju)
 • Opłata eksploatacyjna 25 €/os (taksa klimatyczna, środki czystości)
 • Obowiązkowa kaucja za skipass w wysokości 3 €/karnet

Ubezpieczenie

      Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy    ubezpieczeniowej: 201383.
      Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za    granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
      Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów
      Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:
      Umowa Generalna nr 201383 z dnia 20.03.2013r, z Signal Iduna TU S.A.

Karta Dużej Rodziny

   Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:
 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe
   Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:
 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura..

Przejazd Autokarem

   Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
 • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
 • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.
Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?
 • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
 • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
 • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
 • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
 • W autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
 • Dostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*
Połączenia antenowe
 •    Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.

Dodatkowe informacje

Będąc na wakacjach warto zobaczyć okolicę w której wypoczywasz. W tym celu zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych. Oferta wycieczek fakultatywnych dostępna jest w zakładce "Wycieczki Fakultatywne" oraz u rezydenta na miejscu. Informujemy, iż wycieczki fakultatywne nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ceny wycieczek podane są w euro). Wymagana minimalna liczba uczestników potrzebna do zrealizowania wycieczki to 20 osób.
Informujemy, iż Biuro Podróży OSKAR nie jest organizatorem wycieczek fakultatywnych. Wycieczki realizowane są przez lokalnych kontrahentów (na warunkach przez nich określonych) z którymi Biuro Podróży OSKAR nie nawiązało stosunków prawnych. Kolejność zwiedzanie podczas wycieczek może ulec zmianie. Wycieczki fakultatywne nie stanowią oferty BP OSKAR, a udział w nich jest dobrowolny.

Położenie

      Obiekt usytuowany jest w górnej części stacji Orelle ok. 900 m od gondoli 3 VALEES EXPRESS, do której kursują bezpłatny skibus zatrzymujący się naprzeciw recepcji.
Snowpark
      W najwyżej położonym terenie narciarskim w Europie możecie skorzystać ze snowparku o wysokim standardzie. Na wysokości 2500 m - 2600 m w sektorze "Plateaux", nieopodal gondoli "Grand Fond" znajduje się "Val Thorens Snowpark" o powierzchni ok. 70 000 m2 i długości 600 m. Tutaj czekają na miłośników sportów zimowych przeróżne moduły, jak rails, tables i box na różnych poziomach trudności, które pozwalają wszystkim fanom freestylu, zarówno początkującym jak i zaawansowanym na polepszanie swoich umiejętności. Oprócz tego wszyscy entuzjaści szybkiej jazdy i inni boarder - fani mogą się zmierzyć z innymi uczestnikami na trasie. Spragnionym ryzyka polecamy elementy typu "Hips-Quarter", czy "Jump Air". Wzdłuż parku znajduje się wyciąg orczykowy, który szybko dowiezie Was z powrotem na górę.
Dodatkowo w snowparku w Val Thorens znajduje się pierwszy we Francji funslope! Bezpośrednio przy wyciągu 2 Lacs w centrum terenu narciarskiego zlokalizowany jest ok. 900 m odcinek. Czekają tu na Państwa pofalowane tory, banked waves, tunel, ostre zakręty i mosty, a na mecie spotka Państwa Slopy, maskotka tego odcinka, czekająca na -piątkę” i chcąca pogratulować przejechania toru.

Zakwaterowanie

   Kompleks rezydencji *** to 8 budynków zbudowanych w typowo sabaudzkim klimacie z drewna oraz ciosanego kamienia, tworzących swojego rodzaju kształt podkowy charakteryzujących się typowo sabaudzką zabudową o bardzo wysokim standardzie apartamentów.  KOMPLEKS SPA dostępny na terenie ośrodka oferuje bezpłatny wstęp na basen, jacuzzi, saunę znajdującego się w budynku recepcji. Oprócz centrum SPA w zespole rezydencji znajdują się restauracja, sklep oraz sala konferencyjna. Apartamenty składają się z pokoju dzienno-sypialnego oraz jednego lub kilku pokoi sypialnych. Każdy apartament wyposażony jest ponadto w łazienkę , toaletę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
*WSTĘP NA BASEN dla osób poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką wychowawcy. Wstęp do SAUNY dla osób poniżej 16 roku życia zabroniony.
WAŻNE! Prosimy o zabranie swoich ręczników!

Warto podkreślić

   VAL THORENS- KULTOWA MIEJSCÓWKA FRANCUSKIEJ SCENY FREESTYLERÓW I FREERIDERÓW
   Orelle to urocza niewielka stacja, zwana również ''Czwartą Doliną'', położona na wysokości 900 m.n.p.m. Urzeka kameralną atmosferą oraz charakterystyczną typowo sabaudzką architekturą. Dzięki utworzeniu gondoli Trois Vallees Express, która w ciągu 15 minut pozwala przemieścić się w wyższe partie regionu Orelle oraz dalej Val Thorens, możliwe jest szusowanie po osławionych stokach Val Thorens unikając zgiełku dużych stacji narciarskich.
   Val Thorens jest kultową miejscówką francuskiej sceny freestylerów i freeriderów i jednym z ulubionych ośrodków młodych narciarzy i snowboardzistów - pojedź na narty do najwyżej położonej stacji narciarskiej w Europie i największym regionie narciarskim świata.
   Val Thorens w dolinie Belleville to najwyżej położony kurort nie tylko w największym na świecie (600 km tras) kompleksie narciarskim Trzy Doliny (Les Trois Vallées), ale także w całych Alpach. Główny trzon stacji leży na wysokości 2300m. Wysokie położenie to nie tylko cudowne widoki i czyste powietrze, ale także w zasadzie pełna gwarancja śniegu aż do później wiosny. Val Thorens jest kultową miejscówką francuskiej sceny freestylerów i freeriderów i jednym z ulubionych ośrodków młodych narciarzy i snowboardzistów (a także tych, którzy zawsze czują się młodo). Obok ogromnych snow parków stacja oferuje bogaty wybór wysokogórskich tras. Kolejki górskie w Val Thorens sięgają aż na wysokość 3230 m. Z górnej stacji lodowca Glacier de Thorens rozciąga się cudowna panorama na ponad 1000 szczytów Alp francuskich, włoskich i szwajcarskich, a w dół prowadzi długi zjazd do samej doliny. Nad całym terenem narciarskim wokół Val Thorens króluje niepodzielnie szczyt Cime de Caron 3200m. Dostać się na niego można gondolą. Na stokach wytyczono mnóstwo długich zjazdów - w tym najdłuższą trasę ośrodka, Col de Laudzin liczącą 12 km. Ponadto można stąd zjechać czarną trasą do Orelle. Do tej położonej nieco na uboczu części ośrodka narciarskiego można dostać się też w łatwiejszy sposób, wjeżdżając na przełęcz gondolą Funitel Fond. Wtedy będziemy mogli zjechać do Orelle trasami oznakowanymi jako łatwe lub średnie.
WAŻNE! Obóz Narciarsko-Snowboardowy przeznaczony jest dla osób w wieku 12-18/19 lat, potrafiących jeździć na nartach lub snowboardzie.  Narty lub SNOWBOARD - wybór dyscypliny musi nastąpić w chwili rezerwacji obozu.

Cena obejmuje

 • SKIPASS: 6-dniowy karnet narciarski Orelle-Val Thorens ok. 150 km tras
 • Przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w apartamentach 3*; rozmieszczenie w apartamentach uzaleznione od ilości osób oraz płci uczestników zgłoszonych na dany termin
 • Wyżywienie HB: śniadania + obiadokolacje + lunch pakiet na stok
 • Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, konsultacje instruktora
 • Możliwość korzystania z basenu, jaccuzi, sauny
 • Ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
 • Ubezpieczenie narciarskie SKI

Dopłaty wymagane na miejscu

 • Depozyt w wysokości 65 €/os (opłatę należy uiścić u opiekuna obozu lub u pilota w autokarze w dniu wyjazdu - opłata zwracana jest przy braku jakichkolwiek usterek lub zniszczeń w dniu powrotu do kraju)
 • Opłata eksploatacyjna 25 €/os (taksa klimatyczna, środki czystości)
 • Obowiązkowa kaucja za skipass w wysokości 3 €/karnet

Dostępne opcje zakwaterowania

 • APARTAMENT 4-osobowy 
 • APARTAMENT 6-osobowy
 • APARTAMENT 8-osobowy

Dostępne opcje zakwaterowania

 • APARTAMENT 4-osobowy 
 • APARTAMENT 6-osobowy
 • APARTAMENT 8-osobowy

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania i obiadokolacje + lunch pakiet na stok (kuchnia polska)
 • Śniadanie godz. 08:00-09:00 - bufet
 • Obiadokolacja godz. 17:00-18:: - serwowana

Przejazd Autokarem

Francja

test