[PREMIUM] Lazurowe Wybrzeże

Francja / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
 • ---
 • ---

Przejazd autokarem PREMIUM

autokar-premium-oskar-tablet-gniazdko-usb-wygodne-fotele

Lazurowe Wybrzeże

Pachnące lawendą, różami i jaśminem, pełne kolorowych miasteczek, luksusowych kurortów, turkusowej wody oraz cudownych plaż - takie właśnie jest Lazurowe Wybrzeże. Riwiera Francuska zachwyca krajobrazami niczym z bajki i nie bez powody to właśnie ten region Francji jest ulubionym miejscem wypoczynku celebrytów i milionerów, a także turystów z całego świata. Słońce tutaj świeci przez 300 dni w roku, co sprzyja zarówno plażowaniu, jak i zwiedzaniu oraz długim spacerom. Miasta takie jak Cannes, Nicea, Saint Tropez stanowią perełki Lazurowego Wybrzeża, a Monaco ze słynną dzielnicą Monte Carlo przyciąga miłośników rozrywki i nocnego życia w kasynach. Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże na długo pozostanie w pamięci.

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój dwuosobowy
 • pokój 1 osobowy (za dopłatą) lub dokwaterowanie*

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania (w cenie)
 • Obiadokolacje (obowiązkowa dopłata przy rezerwacji lub w autokarze)

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu

Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. 

Pakiet PRESTIGE

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • nadbagaż 5 kg w cenie
 • napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 100 zł/os.

Warunki promocji FIRST MINUTE

Aktualne warunki promocji dostępne pod linkiem: First Minute Lato 2019

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • Dzień 1-2
  Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Nocny przejazd przez Niemcy i Francję. Przyjazd do Lyonu w godzinach wieczornych. Przejazd do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 3
  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta Lyon, następnie wyjazd w kierunku Lazurowego Wybrzeża. Przyjazd na miejsce w późnych godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 • Dzień 4
  Śniadanie. Dzień wolny pobyt w hotelu na Lazurowym Wybrzeżu - czas na relaks i odpoczynek. Nocleg.

 • Dzień 5
  Śniadanie. Kolejny dzień pobytu na Lazurowym Wybrzeżu. Dla chętnych możliwość wycieczki do maleńkiego państwa na Riwierze Francuskiej - Księstwa Monaco (fakultatywnie). Tutaj zobaczymy Pałac Książęcy, następnie udamy się na spacer po Placu Pałacowym. Kolejny punkt programu to wizyta w Katedrze Saint Nicolas, gdzie znajdują się grobowce książąt, a ołtarz został wykonany z czerwonego, pozłacanego orzecha. Spacer ulicami Monte Carlo, obok znanych na całym świecie kasyn. Czas wolny.
  Przejazd  do  średniowiecznego  miasteczka Eze z  którego rozpościera się najpiękniejszy  widok  na Lazurowe Wybrzeże, który  zapiera  dech w  piersi , przy pięknej pogodzie można  dojrzeć nawet Korsykę. Samo miasteczko przypomina zamek, wąskie, kamienne uliczki porośnięte kwiatami, malutkie  sklepiki, restauracje, galerie tworzą  wspaniały  klimat. Na szczycie są ruiny XII wiecznego zamku warownego , który zburzony został w 1706 roku Tu Alfred Hitchcock nakręcił jedną ze scen do swoich filmów Maleńkie Eze było także miejscem ukochanym dla Walta Disneya.
  Następnie przejazd do Nicei, miasta położonego nad błękitną Zatoką Aniołów. Spacer po centrum i barokowej części miasta po wąskich uliczkach ze sklepikami, kafejkami. Wejście  na wzgórze  zamkowe skąd rozciąga się przepiękny widok na miasto i  wybrzeże. Na koniec spacer wzdłuż morza najsłynniejszą promenadą zwaną Anglików Powrót do hotelu późno wieczorem. Nocleg.

 • Dzień 6
  Śniadanie. Dalszy ciąg pobytu na  Lazurowym Wybrzeżu. Wycieczka do Grasse, zwanego „zapachową stolicą  Europy” miasta perfum położonego wśród kwiatów. Tysiące ton kwiatów corocznie są tu zamieniane w drogocenne wonne esencje i olejki. Wizyta w wytwórni perfum Galimard lub w muzeum perfum Fragonard, w którym można poznać proces powstawania perfum. Spacer po starym mieście, promenadą Place Du Cours, Katedra  Notre – Dame – Du- Puy
  W południe przejazd do Saint – Paul - de - Vence, zwanego mekką artystów znakomicie zachowanego średniowiecznego miasta położonego na wzgórzach nad Baie des Anges, lubianego i cenionego przez wielu artystów. Tworzyli tu m.in. Picasso, Matisse, Renoir i Chagall. Greta Garbo, Sophia Loren i Catherine Deneuve. Spacer po Rue Grande do placyku z Grande Fontaine, zwiedzanie gotyckiego kościoła Collégiale wzniesionego w najwyższym punkcie miasteczka przejście Placem Du Peyra i Placem Clemenceau. Mieszkał tu także i żył Witold Gombrowicz, od  września  2017  otworzono  muzeum  artysty, jest też jego grób.
  W godzinach popołudniowych przyjazd do Antibes - starożytnego  miasta  wysokiej klasy letniska ze starym miastem, portem i długą plażą Promenada Amiral de Grasse. Miasto upodobał sobie Picasso, tu też znajduje się jego muzeum pośród licznych dzieł znajdują się również te przekazane osobiście przez mistrza.
  Powrót wieczorem do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 7
  Śniadanie. Kolejny dzień pobytu na Lazurowym Wybrzeżu. Wycieczka do Cannes, najsławniejszego miasta Riwiery Francuskiej. To tu odbywa się słynny festiwal filmowy i przyjeżdźa tysiące  gwiazd  na czerwony  dywan. Zwiedzimy historyczna część miasta dzielnicę Le Suquet z tłoczną i gwarną uliczką Meynadier, która  jest wypełniona straganami, sklepikami z pamiątkami  i restauracjami. Następnie spacer promenadą La Croisette obok słynnego hotelu Carton dojdziemy pod Pałac Festiwalowy i słynny chodnik z odciskami dłoni gwiazd na Alei Gwiazd, stary port.
  Po południu przejazd do Saint Tropez niewielkiego miasteczka znanego głównie dzięki serialowi o żandarmie z Lousiem de Funes. Obecnie to eleganckie kąpielisko odwiedzane przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po typowym prowansalskim starym mieście, m.in. Place des Lices i budynek posterunku policji, Z góry z cytadelą rozciąga się piękny widok na okolicę i malowniczy port.
  Powrót wieczorem do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 8
  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Francję, Niemcy.

 • Dzień 9
  Przyjazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • zakwaterowanie: 6 noclegów: 1 nocleg tranzytowy w okolicach Lyonu, 5 noclegów na Lazurowym Wybrzeżu w hotelach ***

 • wyżywienie: wyżywienie BB: 6 śniadań

 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • opiekę pilota

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opieka pilotażowa, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach): 50 €/os. - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • dopłata do wyżywienia HB przy rezerwacji lub u pilota w autokarze: 120 €/os.

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł): 120 zł/os.

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet komfort lub pakiet prestige

 • wycieczka fakultatywna do Księstwa Monaco - 35 /os

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu

 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość: WO - Lazurowe Wybrzeże

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Boleslawiec STACJA ORLEN, LAKA 28A 03:50 0 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 18:55 100 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 16:10 200 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 15:25 200 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 22:35 0 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 22:25 0 zł
Grudziadz STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2 17:25 200 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL. GORNOSLASKA 40A 22:00 0 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 22:45 0 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 20:45 0 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 03:05 0 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 23:30 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 23:05 0 zł
Lubin PARKING OSIR, ODRODZENIA 28B 02:20 100 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 23:35 100 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 01:05 100 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 00:20 0 zł
Pila STACJA LUKOIL,UL.BYDGOSKA 137A 18:45 250 zł
Polkowice DWORZEC PKS 01:50 100 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 21:15 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 00:20 0 zł
Skwierzyna STACJA ORLEN, UL. MIEDZYRZECKA 1 22:55 100 zł
Swiebodzin STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8 00:10 100 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 20:45 100 zł
Torun DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24 20:20 200 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 21:35 0 zł
Wloclawek PARKING HALA MISTRZOW, CHOPINA 12 21:35 200 zł
Wroclaw LUKOIL, UL. CZEKOLADOWA 16, BIELANY 01:35 0 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 04:30 0 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL.SULECHOWSKA 41 00:40 100 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje