[PREMIUM] Paryż + Disneyland

Francja / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
 • ---
 • ---

Przejazd autokarem PREMIUM

autokar-premium-oskar-tablet-gniazdko-usb-wygodne-fotele

Przejazd autokarem PREMIUM lub ULTRAPREMIUM

autokary premium i ultrapremium

Realizacja imprezy autokarami PREMIUM oraz ULTRAPREMIUM to gwarancja:

 • transportu autokarami z roczników 2016 i 2017 produkcji Irizar i VDL
 • indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki - tablet z dotykowym ekranem w każdym zagłówku (filmy, gry, muzyka itp.). Możliwość podłączenia własnego nośnika danych poprzez wejście AUX lub USB.*
 • najwyższej klasy skórzanych lub półskórzanych foteli z możliwością regulacji oparcia lub/i zagłówka
 • największej w Polsce przestrzeni między siedzeniami
 • małej półki przed każdym siedzeniem + siateczki na czasopisma, książki czy telefon
 • bezpłatnego dostępu do sieci WiFi na terenie Polski**
 • gniazdek elektrycznych 230V 
 • wydajnej klimatyzacji sterowanej indywidualnie
 • bogato wyposażonego barku
 • udostępnionego w czasie jazdy WC na pokładzie autokaru
Ważne: Autokar Premium i ULTRAPREMIUM jest autokarem docelowym.
* Dotyczy tylko Autokarów ULTRAPREMIUM
** Jakość usług internetowych może różnić się w zależności od jakości sygnału

Idealna i komfortowa podróż… ZAWSZE!

Na ternie Polski GWARANTUJEMY, że wszystkie przejazdy realizowane są autokarem, busem lub samochodem osobowym. Zapewnimy komfortowy transport na każdym etapie podróży.

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania (w cenie)
 • Obiadokolacje (obowiązkowa dopłata przy rezerwacji lub w autokarze)

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidulany zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu

Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. (brak możliwości zakupu pakietu przy ofertach na dojazd własny)

Pakiet PRESTIGE

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • nadbagaż 5 kg w cenie
 • napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 100 zł/os

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • DZIEŃ 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Niemcy. (Trasa od granicy 1150 km)

 • DZIEŃ 2
  Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Rozpoczęcie zwiedzania stolicy Francji. W programie m.in. la Defense – nowoczesna dzielnica XXI wieku, stanowiąca główne centrum biznesu we Francji; Łuk Triumfalny znajdujący się na zachodnim skraju Pól Elizejskich, zbudowany dla uczczenia poległych w walce za Francje w czasie wojen rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich; Plac du Tertre – centrum historycznej dzielnicy Montmartre , Moulin Rouge, Bazylika Sacre-Coeur – wybudowana została na szczycie wzgórza Montmartre (XVIII dzielnica Paryża). Zaprojektował ją Paul Abadie w stylu romańsko-bizantyńskim, z zastosowaniem na elewacjach nazywanego białym granitem trawertynu, stąd potoczna nazwa - biała bazylika, Pałac Inwalidów, Grobowiec Napoleona Bonaparte.
  Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 • DZIEŃ 3
  Śniadanie. Wyjazd do znajdującego się pod Paryżem Wersalu – kompleksu pałacowo-ogrodowego zbudowanego za Ludwika XIV. Pałac wersalski, będący synonimem przepychu i świetności to miejsce rezydencji królów francuskich. Twórcą kompleksu był André Le Nôtre. W Wersalu w 1789 r. zwołane zostały Stany Generalne, w 1871 pałac był siedzibą rządu (wersalczycy), który stłumił Komunę Paryską. Miejsce wielu konferencji międzynarodowych, m. in. został tu podpisany Traktat wersalski 28 czerwca 1919 r. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w Parku Miniatur – France Miniature, znajdujący się w miejscowości Élancourt, oddalonej o ok. 30 km od Paryża. Park gwarantuje świetną zabawę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziemy tam prawie 200 eksponatów, wśród których można zobaczyć najważniejsze zabytki architektoniczne, takie jak: Wieża Eiffla, Wersal, zamki nad Loarą, pałac papieski Avignon i inne.
  Powrót do hotelu. Nocleg.

 • DZIEŃ 4
  Śniadanie. Zwiedzanie Paryża. W programie m.in.: Centrum Pompidou (z zewnątrz) – budynek położony w paryskiej dzielnicy Beauborg, w którym mieści się muzeum sztuki współczesnej oraz główna biblioteka publiczna stolicy Francji; Wyspa la Cite – najstarsza część miasta z katedrą Notre Dame – wybudowana w stylu gotyckim, jest jedną z najsłynniejszych katedr na świecie; Pałac Sprawiedliwości stanowiący od początku swojego istnienia siedzibę najważniejszych organów sprawiedliwości. Zajmuje łącznie 1/3 powierzchni całej wyspy. Wieża Eiffla – symbol Francji - Dama Paryża. Wieżę zbudowano specjalnie na paryską Wystawę Światową w 1889 r. Miała zademonstrować poziom wiedzy i umiejętności inżynierskich oraz możliwości techniczne epoki, być symbolem ówczesnej potęgi gospodarczej i naukowo-technicznej Francji. Po 20 latach wieża miała być rozebrana. Gustaw Eiffel nie chciał do tego dopuścić. Postanowił przekazać ją nauce. Założył na wieży laboratorium aerodynamiczne i laboratorium meteorologiczne. Jednak dopiero udane eksperymenty z umieszczonym na szczycie wieży telegrafem (bez drutu) ocaliły wieżę i odstąpiono od jej demontażu. W przededniu I wojny światowej wieża stała się obiektem militarnym - łączyła Paryż z posterunkami wojskowymi na granicy z Niemcami (do tej pory do łączności używano gołębi pocztowych); Rejs statkiem spacerowym po Sekwanie - długość Sekwany wynosi 776 km. Nazwa rzeki pochodzi od celtyckiego słowa squan, oznaczającego rzekę wijącą się jak wąż. W okresie rzymskim u źródeł Sekwany oddawano cześć bogini Sekwanie (Sequana).
  Powrót do hotelu. Nocleg.

 • DZIEŃ 5
  Śniadanie. Wyjazd na cały dzień do Euro Disneylandu, największego parku rozrywki dla młodszych i starszych entuzjastów „bajek” Disneya. Park składa się z kilku tematycznych krain, m.in.: Fantasyland – przepiękna kraina dla księżniczek, w której znajdziemy m.in. Zamek Śpiącej Królewny; Frontierland – kraina w stylu dzikiego zachodu w sam raz dla fanów westernów, Discoveryland kraina science-fiction, w której zobaczmy m.ni. podwodny okręt Kapitana Nemo Nautilius, oraz Adventureland kraina dla poszukiwaczy skarbów rodem z filmów przygodowych.
  Wyjazd z Disneylandu w godzinach wieczornych. Powrót do hotelu. Nocleg.

 • DZIEŃ 6
  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Paryża. W programie m.in. dzielnica Łacińska, dzielnica uniwersytecka, uważana za jedną z najpiękniejszych dzielnic w Paryżu. Nazwa pochodzi od języka łacińskiego, którą posługiwali się studenci oraz profesorowie uniwersytetów. Zobaczymy tu m.in. Sorbonę – uczelnia, założona w 1257 roku przez Roberta de Sorbon, obecnie stanowi najznakomitszy uniwersytet we Francji i jeden z czołowych na świecie; Panteon – budowla wzniesiona na polecenie króla Ludvika XV, jako kościół pod wezwaniem świętej Genowefy. Od 1885 pełni rolę mauzoleum wybitnych Francuzów.
  Wyjazd z Paryża w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Niemcy. (Trasa do granicy ok 1150 km).

 • DZIEŃ 7
  Przyjazd do Polski (granica ok. 08:00) przejazd do poszczególnych miast.

 • UWAGA!

 • W związku z dużymi korkami i utrudnieniem dojazdu do Paryża z hotelu, istnieje możliwość realizacji przejazdów za pomocą komunikacji (np. kolejką podmiejską).

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • zakwaterowanie: 4 noclegi

 • wyżywienie BB: 4 śniadania

 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • opiekę pilota

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 180 euro/osoba (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Wieża Eiffla, Wersal, rejs statkiem po Sekwanie, Disneyland, France Miniature; opieka pilotażowa, przejazd komunikacją miejską, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wyjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach) - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • dopłata do wyżywienia HB przy rezerwacji lub u pilota w autokarze: 50 €/os.

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 €, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł): 120 zł/os.

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet prestige lub pakiet komfort

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu

 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych

 • * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Paryż

Paryż - stolica Francji, miasto, które każdemu kojarzy się z magią, modą i ogromną elegancją przez wielu uznawany jest za stolicę świata.
Klimatyczne uliczki, piękne zabytki i zadbane kobiety, to wszystko sprawia, że Paryż uznawany jest za pioniera w zakresie elegancji i stylu. Francuska stolica skrywa setki zabytków, muzeów i romantycznych miejsc, gdzie każdy zakochany poczuje się jak w romantycznym filmie. Wypielęgnowane parki i ogrody kuszą spacerami, a eleganckie lokale zapraszają na wyśmienite jedzenie.

Czytaj więcej

Miejscowość: Paryż

Paryż - stolica Francji, miasto, które każdemu kojarzy się z magią, modą i ogromną elegancją przez wielu uznawany jest za stolicę świata.
Klimatyczne uliczki, piękne zabytki i zadbane kobiety, to wszystko sprawia, że Paryż uznawany jest za pioniera w zakresie elegancji i stylu. Francuska stolica skrywa setki zabytków, muzeów i romantycznych miejsc, gdzie każdy zakochany poczuje się jak w romantycznym filmie. Wypielęgnowane parki i ogrody kuszą spacerami, a eleganckie lokale zapraszają na wyśmienite jedzenie.

Wędrując po brzegach Sekwany, spoglądając na zabytki architektoniczne, odnosi się wrażenie uczestnictwa w dorobku światowej kultury. To tu zobaczysz najbardziej dostojny Pałac paryski - Louvre, który mieści największe muzeum sztuki na świecie. To tu zrobisz sobie zdjęcia pod najsłynniejszą wieżą na świecie - Wieżą Eiffla. To tutaj spacerując lewym brzegiem Sekwany przeniesiesz się w świat powieści Viktora Hugo "Dzwonnik z Notre-Dame". To tutaj przeżyjesz niesamowitą przygodę! Wybierz się z nami na wycieczkę, dzięki której poznasz magię francuskiej stolicy!

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 13:00 60 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 11:00 150 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 10:00 150 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 14:45 150 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 16:00 100 zł
Grudziadz STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2 12:00 150 zł
Katowice STACJA BP, UL. GORNOSLASKA 40A 14:00 150 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 14:30 50 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 12:00 150 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 18:00 50 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 13:30 0 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 17:00 100 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 15:45 100 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 16:00 0 zł
Skwierzyna STACJA ORLEN, UL. MIEDZYRZECKA 1 16:30 100 zł
Swiebodzin STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8 17:30 50 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 14:30 150 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 11:00 0 zł
Wroclaw LUKOIL, UL. CZEKOLADOWA 16, BIELANY 17:00 0 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 15:15 50 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje