Studia PINELOPI

Grecja / Riwiera Olimpijska / Olympiaki Akti
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Warto podkreślić

 • szeroka, piaszczysta plaża
 • spokojna okolica
 • pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne
 • każdy pokój posiada balkon
 • Wi-Fi

Położenie

Obiekt położony jest w spokojnej okolicy na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Olimpic Beach. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które marzą o wypoczynku zacisznym miejscu. Piaszczysta plaża oddalona jest o 450 m, a w pobliżu obiektu znajduje się boisko sportowe.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pokojach typu studio. Pokoje wyposażone są w aneksy kuchenne, balkon, łazienkę, TV oraz klimatyzację (dodatkowo płatną) 5€ dzień. W obiekcie dostępny jest Internet Wi-Fi.

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój 2 osobowy
 • pokój 3 osobowy

Dostępne opcje wyżywienia

 • we własnym zakresie
 • śniadania (opcja)
 • obiadokolacje (opcja)
 • śniadania i obiadokolacje (opcja)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. (brak możliwości zakupu pakietu przy ofertach na dojazd własny)

Pakiet PRESTIGE

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • nadbagaż 5 kg w cenie
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • torba materiałowa z logo

cena: 100 zł/os. (brak możliwości zakupu pakietu przy ofertach na dojazd własny)

Program ramowy

 • Dzień 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię/Bułgarię.

 • Dzień 2
  Przyjazd na Riwierę Olimpijską w godzinach porannych. Zakwaterowanie w godz. 12-00-14-00.

 • Dzień 3-10
  Pobyt na miejscu. Możliwość korzystania z dodatkowych wycieczek fakultatywnych.

 • Dzień 11
  Wykwaterowanie do godziny 9-00. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Macedonię/Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację, Czechy.

 • Dzień 12
  Przyjazd do Polski. Orientacyjne godziny powrotu do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)

 • zawaterowanie: 9 noclegów w Studio PENELOPI

 • opiekę pilota w czasie podróży

 • opieka rezydenta na miejscu

 • wyżywienie wg wybranej opcji

 • oferta obejmuje sprzątanie początkowe i końcowe; w czasie pobytu sprzątanie we własnym zakresie

 • ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • opłata serwisowo - kwaterunkowa 15 euro/os; dzieci do 12 lat płacą 50% - płatne u pilota w autokarze

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł): 160 zł/os

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet prestige lub pakiet komfort

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Olimpic Beach

Olimpic Beach to miejscowość położona na greckiej Riwierze Olimpijskiej, nad Morzem Egejskim oraz u stóp Olimpu - mitycznej siedziby greckich bogów. W niedalekiej odległości znajduje się inna miejscowość wypoczynkowa - Paralia, do której prowadzi nadmorska promenada i ścieżka rowerowa.

Olimpic Beach słynie z piaszczystych plaż oraz lasów sosnowych.

Czytaj więcej

Wycieczki fakultatywne

Zobacz wszystkie wycieczki

Opinie klientów 5,00/6

Zobacz więcej opinii
MALGORZATA

5. Wycieczki fakultatywne bardzo profesjonalnie zorganizowane, podziekowania dla Pani Tasuli.

Miejscowość: Olimpic Beach

Olimpic Beach to miejscowość położona na greckiej Riwierze Olimpijskiej, nad Morzem Egejskim oraz u stóp Olimpu - mitycznej siedziby greckich bogów. W niedalekiej odległości znajduje się inna miejscowość wypoczynkowa - Paralia, do której prowadzi nadmorska promenada i ścieżka rowerowa.

Olimpic Beach słynie z piaszczystych plaż oraz lasów sosnowych.

Wycieczki fakultatywne

Klasztory Meteory

35 € /os.

Całodniowa wycieczka do niezwykłego fenomenu geologicznego. To miejsce, gdzie natura doskonale współgra z dziełami rąk ludzkich usadzonych na stożkach prastarych skał. Meteora oznacza „zawieszony w powietrzu”. To zbiór XIV-XVI wiecznych prawosławnych klasztorów greckich. Zespół wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Meteora jest oddalona 120 km od Joaniny u stóp gór Pindos. To miejsce powinno znaleźć się na liście każdego turysty. Na miejscu zwiedzimy „Wielki Meteor” – największy i najstarszy klasztor spośród wszystkich znajdujących się w okolicy, gdzie z miejscowym przewodnikiem cofniemy się do odległych czasów, aby wczuć się w codzienne życie mnichów.  W drodze powrotnej zatrzymamy się w kurorcie narciarskim Metsovo. Wioskę zamieszkują w większości Wołosi – grupa etniczna zamieszkująca pierwotnie Półwysep Bałkański. Metsovo znane jest z wędzonego sera i kiełbas a także dobrego, mocnego wina.

Olimp

20 € /os.

Najwyższa, najbardziej magiczna i urzekająca góra Grecji, porośnięta dziką roślinnością nie ma sobie równej w całym kraju. Olimp to masyw o długości 28 km i szerokości 25 km, uwieńczony aż ośmioma szczytami, z których najwyższy Mitikas (w tłumaczeniu na język polski - nos) liczy 2917 m n.p.m. W czasach starożytnych był on uważany za siedzibę bogów, z których najważniejszym był Zeus. Olimp, otoczony aurą tajemniczości, był niedostępny dla śmiertelników, którzy, chcąc sobie zjednać przychylność bogów, składali swoje dary na sąsiednich szczytach - Stefanim (2909 m) i Skalii (2866 m). Mimo upływu lat jego tajemniczość nie przeminęła, a zjawiska atmosferyczne pozwalają odczuć ducha czasów antycznych. Szczyt Olimpu, doskonale widoczny rano, wieczorem ukrywa się za mgłą, która jest wynikiem cyrkulacji powietrza. Dostęp do mitycznego masywu Olimpu jest łatwy, a trasa do niego wiodąca przepiękna. Na szczyt prowadzą dwa szlaki, dostępne nawet dla mniej wprawnych piechurów. U podnóża Olimpu znajduje się starożytne Dion - święte miasto Macedończyków ze sławnymi łaźniami oraz dwoma teatrami - greckim i rzymskim. Turystów jednak najbardziej zachwycają mozaiki i świątynie, które należą do najważniejszych odkryć z historii i kultury starożytnej Macedonii.

Skiathos

40 € /os.

Jest to uroczy rejs wzdłuż wybrzeży półwyspu Pilon na Wyspę Skiathos, leżącą w zachodniej części Morza Egejskiego, w archipelagu Sporad Północnych. Pilon jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Tesalii, a sama wyspa z pewnością zniewala pięknymi widokami. Skiathos, nazywana także "wyspą młodości" swoją nazwę zawdzięcza turkusowym lagunom oraz niepowtarzalnym plażom. Oczarowuje swymi sceneriami, naturalnymi i nieoczekiwanymi kombinacjami kolorów występujących w tutejszej faunie i florze. Największą atrakcją wybrzeża Skiathos są przepiękne plaże - urodą porównywalne do karaibskich. Piniowe lasy rosnące tuż nad złotymi piaskami plaż sięgają morza dając kojący cień. Życie na wyspie Skiathos płynie własnym powolnym rytmem, oferując beztroskie wakacje, z czasem na leniuchowanie w słońcu, kąpiele morskie i nurkowanie. Dla chcących podziwiać wspaniałe widoki greckiej roślinności i zabudowy, proponujemy spacer na położony wyże, niż dachy otaczających domów, taras widokowy z charakterystyczną wieżą zegarową, skąd podziwiać można piękno całego miasta. Kilkugodzinny rejs statkiem ze zwiedzaniem wyspy może zakończyć się niesamowitą niespodzianką – często turystom w drodze powrotnej towarzyszy gromada delfinów.

Wieczor grecki

20 € /os.

Wieczór spod znaku uciech duchowych i cielesnych. Zapewniamy wino lejące się strumieniami i potrawy kuchni greckiej, które nawet najbardziej wybrednym, przypadną do gustu. Niezapomniane chwile, w typowo greckiej tawernie, gwarantuje również zespół folklorystyczny, dzięki któremu poznamy tańce z różnych regionów Grecji. Greckie przysmaki, muzyka, śpiew i wino z pewnością zbliżą Państwa do tradycji i kultury Grecji, a to wszystko w pięknej scenerii zachodzącego słońca.

Ateny

45 € /os.

Stolica Grecji do dziś zachowała ślady po wszystkich najeźdźcach okupujących miasto na przestrzeni wieków. Wymieszanie i nakładanie się świadectw różnych kultur nadaje Atenom niejednorodny i czasami niespójny charakter. Każda pora roku jest dobra, aby tu przyjechać i każda ma swój urok. Lato oferuje festiwale, zima - karnawał, wiosna - kwitnące wzgórza, a jesień - łagodne słońce i mniejszą liczbę turystów. Ateny uważane są za klasyczne greckie miasto ze swoim najsłynniejszym reprezentantem – Akropolem. Niegdyś był on miejscem kultu starożytnych, dzisiaj jest wielką dumą współczesnych. To, co zostało ze świątyń, ciągle zachwyca. Ponadczasowe dzieło sztuki, które mimo że wiele razy grabione i zdewastowane, nadal żyje. Budowla jest nazywana perłą światowej architektury. Na każdym kroku spotkać można pamiątki historii głęboko osadzone we współczesności - największy i najstarszy port w Grecji – Pireus, marmurowy Stadion Kallimarmaro, który był głównym obiektem I Igrzysk Olimpijskich ery nowożytnej. Warto również zatrzymać się na Placu Syntagma, by podziwiać zmianę warty gwardzistów Evzonów – dzisiejszych „rycerzy” greckich. U stóp Akropolu rozciąga się urocza, dziewiętnastowieczna dzielnica Plaka, która zachwyca swoją mieszanką języka tureckiego z greckim, mieszanką stylów neoklasycystycznych i greckich w architekturze oraz zbiorem małych, intrygujących muzeów poświęconych tradycyjnym sztukom, takim jak ceramika czy muzyka. Równie interesującym punktem zwiedzania jest Muzeum Narodowe, gdzie można podziwiać eksponaty z całej Grecji. Nie sposób w kilku zdaniach opisać wszelkich atrakcji, jakie oferują Ateny, wszystkich miejsc i zakamarków, które warto zobaczyć. Trzeba tam pojechać i jak wyraził się po wizycie na Akropolu Henryk Sienkiewicz - „poczuć geniusz dawnej Hellady".

Średnia ocena klientów 5,00/6

Wystawiono 1 opinię
100,0% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Opinie klientów 5,00/6

Sortuj według:
SMS
MALGORZATA 5,0

5. Wycieczki fakultatywne bardzo profesjonalnie zorganizowane, podziekowania dla Pani Tasuli.

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Biala Podlaska STACJA LOTOS, AL. JANA PAWLA II 13 19:00 200 zł
Bialystok STACJA CIRCLE K,AL.JANA PAWLA II 56 18:30 300 zł
Bielsko-Biala STACJA BP,WARSZAWSKA 16 06:00 40 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 21:30 80 zł
Cieszyn STACJA ORLEN,FILASIEWICZA 2 06:00 40 zł
Czechowice-Dziedzice STACJA LUKOIL,TRASA KTW-BBL PRZY MCDONALD'S 05:30 40 zł
Czestochowa STACJA CIRCLE K,WOJSKA POLSKIEGO 121/127 03:15 0 zł
Elblag STACJA LOTOS, UL.WARSZAWSKA129 17:00 250 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 18:45 80 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 17:45 100 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 06:15 0 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 21:30 80 zł
Gorzyczki STACJA UNIWAR 07:30 0 zł
Grudziadz STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2 20:30 80 zł
Kalisz STACJA CIRCLE K,UL. PODMIEJSKA 22 01:00 250 zł
Katowice STACJA BP, UL. GORNOSLASKA 40A 04:45 0 zł
Kielce DWORZEC PKP,PL.NIEPODLEGLOSCI 01:10 80 zł
Klodzko STACJA BP,NOWORUDZKA 01:00 200 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 23:55 80 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 01:15 0 zł
Koszalin STACJA SHELL, AL.MONTE CASSINO 24 18:30 300 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 03:00 0 zł
Krotoszyn STACJA ORLEN, UL. CHWALISZEWSKA 02:00 250 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 02:30 80 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 02:00 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 01:30 0 zł
Lubin PARKING OSIR, ODRODZENIA 28B 01:30 80 zł
Lublin DWORZEC PKS, AL.TYSIACLECIA 6 20:00 250 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 22:30 80 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 00:15 80 zł
Olsztyn STACJA ORLEN,AL.WARSZAWSKA 100 18:30 250 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 05:15 0 zł
Pawlowice PARKING KWK PNIOWEK, KRUCZA 18 06:00 40 zł
Pila STACJA LUKOIL,UL.BYDGOSKA 137A 22:30 200 zł
Piotrkow Trybunalski STACJA CIRCLE K,TRASA LDZ-KTW 02:15 0 zł
Polkowice DWORZEC PKS 01:00 80 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 00:30 0 zł
Pszczyna STACJA PRZY HOTELU IMPREIUM, BIELSKA 05:15 40 zł
Radom STACJA STATOIL,CZARNICKIEGO 73 23:45 80 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 02:45 0 zł
Skarzysko-Kamienna DWORZEC PKP, AL.NIEPODLEGLOSCI 90 PARKING 00:30 80 zł
Skwierzyna STACJA ORLEN, UL. MIEDZYRZECKA 1 22:00 80 zł
Slupsk STACJA SHELL,UL.SZCZECINSKA 58B 17:00 300 zł
Swiebodzin STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8 23:00 80 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 20:00 80 zł
Torun DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24 22:30 80 zł
Tychy STACJA PALIW ORLEN, BESKIDZKA 60, ZA STARZA 05:00 40 zł
Walbrzych STACJA LOTOS, UL. WROCLAWSKA 144 02:30 200 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 22:15 0 zł
Wloclawek PARKING HALA MISTRZOW, CHOPINA 12 23:30 80 zł
Wroclaw LUKOIL, UL. CZEKOLADOWA 16, BIELANY 04:00 0 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 22:45 80 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41 23:45 80 zł
Zory STACJA ORLEN, UL. KOSCIUSZKI 35 06:45 0 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje