Barcelona - Por favor!

Hiszpania / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Program ramowy

 • DZIEŃ 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Wyjazd z Polski w godzinach południowych/wieczornych. Przejazd przez  Niemcy, Francję, Hiszpanię.

 • DZIEŃ 2
  W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu na wybrzeżu Costa Brawa. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg

 • DZIEŃ 3
  Śniadanie. Przejazd do Barcelony - tętniącej życiem stolicy Katalonii. Barcelona to jedno z najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych i dynamcznych miast świata. W trakcie wycieczki zobaczymy najbardziej charakterystyczne miejsca oraz zabytki miasta, m.in. niepowtarzalną secesyjną swiątynię rzymskokatolicką - Sagradę Familie, zaprojektowaną przez Antonio Gaudiego; secesyjną dzielnicę Eixample z kamienicami Casa Batllo i Casa Mila również projektu Gaudiego, które wpisane są na listę UNESCO. Odbędziemy również spacer po średniowiecznym centrum miasta, zwanym Dzielnicą Gotycką z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami. Następnie znajdziemy się na najsłynniejszym bulwarze Barcelony - La Rambla, nazywany przez Victora Hugo najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Podczas spaceru wstąpimy na najbardziej znany bazar - La Boqueria. Następnie przejazd i wstęp do Parku Guell - najważniejszego dzieła Gaudiego w górnej części miasta - skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Barcelonę. W godzinach wieczornych udamy się na wzgórze Montjuïc, zwane Wzgórzem Żydowskim, które wraz z obiektami olimpijskimi stało się symbolem Barcelony.
  W tym dniu dla fanów klubu piłkarskiego F.C. Barcelona przygotowaliśmy wizytę na stadionie Camp Nou i muzeum F.C. Barcelona (dodatkowa opłata 30 €/os - czas zwiedzania ok. 2 h).
  Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

 • DZIEŃ 4
  Śniadanie. Przejazd do Girony, nazywanej Florencją Katalonii. Miasto założone przez Rzymian, to słynące z tolerancji miasto trzech kultur: arabskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzielnica Żydowska - El Call - uchodzi za najlepiej zachowaną w całej zachodniej Europie, a na pewno w Hiszpanii. Mury obronne, średniowieczna starówka z licznymi mostami i kolorowe kamieniczki nadają jedyny w swoim rodzaju klimat temu miastu. Podczas zwiedzania miasta, zobaczymy m.in do największej na świecie jednonawowej gotyckiej katedry de Santa Maria, do której prowadzą wspaniałe XVII-wieczne, barokowe schody; Basilica of Sant Feliu - XIV kościół, najbardziej rozpoznawalny obiekt w mieście, wzniesiony w miejscu starych katakumb. Po południu przejazd do Figueres, miasta w którym urodził się Salvador Dali. Dla chętnych wizyta w unikalnym i zaskakującym Teatro - Museo Dali - muzeum hiszpańskiego surrealisty z największą kolekcją jego dzieł - któe zalicza się do dziesięciu najczęściej odwiedzanych muzeów w Europie. Pobyt w muzeum jest podróżą w świat fantazji, iluzji i abstrakcji, to swoisty spacer po labiryncie sztuki (dodatkowa opłata 12 €/os). Dla osób nie odwiedzających muzeum czas wolny w Figueres.

 • DZIEŃ 5
  Śniadanie. Przejazd do Montserrat- góra (1236 m n.p.m.) o stromych ścianach i strzelistych szczytach, oddalona o 40 km od Barcelony. Na wysokości 1000 m n.p.m. wznosi się tam jeden z najsławniejszych klasztorów na świecie, duchowe centrum Katalonii. Podczas wycieczki będziemy mieć możliwość zwiedzenia tej XVII-wiecznej bazyliki z cudowną figurą Czarnej Madonny, którą według legendy ukrył tam św. Piotr. Dotknięcie Madonny ma zapewniać spełnienie życzeń i próśb. Montserat stanowi wspaniały punkt widokowy na otaczający ją wokół malowniczy krajobrac. Aura tajemniczości i duchowej jedności, towarzysząca odwiedzającym to miejsce, od dawna przyciąga turystów z całego świata. Czas wolny pozwoli na zwiedzanie i kontemplację w tym pięknym miejscu. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

 • DZIEŃ 6
  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniwocyh. 

 • DZIEŃ 7
  Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena obejmuje

 • • przejazd autokarem klasy PREMIUM lub ultrapremium (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • • zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelu na Costa Brava

 • • wyżywienie: HB śniadania i obiadokolacje w bufecie, napoje do kolacji dodatkowo płatne 

 • • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • • opiekę pilota 

 • • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Katedra w Gironie, Muzeum  Salvadora  Dali, park  Guell, opieka pilotażowa i przewodnicka, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanyc obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach): 70 €/os. płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przelekłych i nowotworowych

 • pakiet komfort

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. 

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Dodatkowe informacje

  program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
  pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
  * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
  cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
  dokumenty: dowód osobisty lub paszport
  zaleca się wyrobienie karty EKUZ
Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość: Barcelona

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 01:40 80 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 23:05 120 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 22:25 100 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 05:30 50 zł
Gniezno PARKING PIOTROWSKIEGO/KOSTRZEWSKIEGO 03:25 60 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 02:25 80 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 05:00 70 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 05:25 0 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 08:50 0 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 06:15 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 04:55 70 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 03:00 80 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 06:30 60 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 06:45 50 zł
Polkowice DWORZEC PKS 07:35 60 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 04:25 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 06:55 0 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 05:10 60 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 00:55 80 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 02:45 100 zł
Wroclaw STACJA PALIW AMIC ENERGY UL CZEKOLADOWA 16 BIELANY WROCLAWSKIE 07:55 0 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 10:00 0 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41 05:50 60 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje