Festiwal Tulipanów i Amsterdam

Holandia / Amsterdam / Amsterdam
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Wycieczka Weekendowa - Festiwal Tulipanów

Wycieczka weekendowa na Festiwal Tulipanów do Holandii to okazja do odwiedzenia najpiękniejszego parku wiosennego świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Natomiast popołudniu w programie również zwiedzanie stolicy Holandii - Amsterdamu zwanego Wenecją Północy. Miasta położonego na ponad sześciuset kanałach które kiedyś były drogą komunikacji i transportu towarów w tym portowym, kupieckim mieście, a teraz niezwykle malownicze, oddają specyficzny charakter miasta.

Tematy przewodnie w Keukenhof

22.03 - 24.03 - wyjazd pod hasłem "Dźwięki Holandii"
Podczas tego weekendu świętuj początek wiosny w Keukenhof. Holenderska muzyka organów, chórów i zespołów sprawią, że wizyta w parku kwiatowym będzie wyjątkowo świąteczna!

29.03 - 31.03 - wyjazd pod hasłem "Holenderski Weekend"
Podczas tego weekendu poznaj kulturę Holandii z folklorystycznymi tańcami, muzyką i kostiumami. W różnych miejscach parku znajdziesz staroholenderskie rowery, folklorystyczne grupy taneczne, tradycyjne stroje i żywe posągi historycznych postaci holenderskich. Podziwiaj historyczny holenderski statek, różne rzemiosła i targ serów!

05.04 - 07.04 - wyjazd pod hasłem "Flower Power"
W ten weekend kwiaty będą w centrum uwagi jeszcze bardziej niż zwykle! Na rynku hodowcy kwiatów z entuzjazmem wytłumaczą zastosowanie różnych roślin letnich, które będzie możnakupić do własnego ogrodu lub na balkon!

13.04. - wyjazd pod hasłem "Parada Kwiatów"
Podczas tego weekendu ciesz się wyjątkową paradą kwiatową rosnącej rośliny! Kolorowe parasole pokryte kwiatami cebulkowymi, takimi jak hiacynty, tulipany i żonkile, będą przechodzić obok ciebie. Tematem parady kwiatowej w 2019 roku jest: "Zmieniający się świat".

27.04. - wyjazd pod hasłem "Dzień Króla Keukenhof"
Podczas tego weekendu poznaj obchodzone jest święto narodowe w całej Holandii. Ponadto Keukenhof obchodzi również rocznicę króla.

29.04 - 03.05 - wyjazd pod hasłem "Pokaz Ptaków Drapieżnych"
Podczas tego weekendu zobaczysz w Keukenhof sokoły, sowy, myszołowy i orły, które będą latać tuż nad twoją głową! 

 11.05 - 12.05 - wyjazd pod hasłem "Romans w Keukenhof"
Podczas tego weekendu przeniesiemy się do czasów z XIX wieku. Podczas spacerów zobaczymy ludzi w tradycyjnych strojach z tamtych czasów oraz usłyszymy romantyczną muzykę w tle.

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

PAKIET KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x kawa, 1x herbata)
 • torba materiałowa z logo

cena: 25 zł/os.

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę
TRZYpak z rabatem do 15% na osobę

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.

W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • Informujemy, iż w związku z zaostrzeniami jakie wprowadziło miasto Amsterdam, niektóre z atrakcji wymienionych w programie nie będą mogły być zrealizowane z pilotem. Zwiedzanie ich jest możliwe we własnym zakresie, po uprzednich instrukcjach od przewodnika.

 • Dzień 1 (piątek)
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

 • Dzień 2 (sobota)
  W godzinach porannych przyjazd do ogrodów Keukenhof - najpiękniejszego parku wiosennego świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Keukenhof pełen jest niepowtarzalnych kolorów i zapachów, które wywołują jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Dysponuje doskonałym zapleczem, zachwyca 30 spektakularnymi wystawami kwiatowymi, zaskakującymi i inspirującymi ogrodami oraz tętniącymi życiem wydarzeniami.
  W godzinach południowych przejazd do Amsterdamu zwanego Wenecją Północy - miasta położonego na ponad sześciuset kanałach które kiedyś były drogą komunikacji i transportu towarów w tym portowym, kupieckim mieście, a teraz niezwykle malownicze, oddają specyficzny charakter miasta.
  Zwiedzanie miasta zaczniemy od Dworca Głównego, zabytkowego neogotyckiego budynku zbudowanego w stylu neorenesansu holenderskiego. pełniącego dawniej funkcję portu wodnego. Następnie spacer jedną z głównych ulic Amsterdamu - Damrak na której znajdują się liczne sklepy z pamiątkami, stragany, restauracje oraz Muzea. Jednym z nich jest Muzeum Sexu przyciągający nie tylko wzrok ale i wiele turystów. Podczas spaceru zobaczymy Gmach Giełdy oraz słynny dom handlowy De Bijenkorf. Główny Deptak kończy się na Placu Dam - czyli po holendersku´tama´ to duży plac w samym centrum miasta. Na placu z jednej strony stoi Pałac Królewski, Nowy Kościół, z drugiej często uczęszczany gabinet figur woskowych Madame Tussaud, w głębi luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski. Pośrodku placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, na którego schodach siedzą młodzi ludzie z całego świata. Pałac Królewski (Koninklijk Paleis) który dominuje na Damie był kiedyś ratuszem. Dopiero w czasach napoleońskich został przebudowany na Pałac Królewski, którą to role pełni do dziś. Dalej udamy się w kierunku Placu Leiden oraz Kwartału Muzeów po drodze zwiedzając słynne targi kwiatowe na wodzie oraz Gouden Bocht czyli Złoty Zakręt, którego nazwa pochodzi od przepychu rezydencji, które w tym miejscu są większe niż gdziekolwiek w obrębie systemu półkolistych kanałów.
  Ostatnim punktem naszej wycieczki będzie przejście do dzielnicy grzechu i rozpusty: Red Light District - Dzielnica Czerwonych Świateł to dzielnica otwartej prostytucji w oknach wystawowych, niczym oświetlone na czerwono wystawy sklepowe. Liczne lokale rozrywkowe oraz coffe shopy jest to prawdziwa osobliwość miasta, o niepowtarzalnej atmosferze i urodzie. Spacerując między kanałami i wąskimi uliczkami dojdziemy do Chińskiej Dzielnicy, która kusi egzotycznymi zapachami, wschodnioazjatyckimi restauracjami i sklepami oraz wspaniałymi budowlami m.in. Oude Kerk, czyli po polsku Stary Kościół z oktogonalną wieżą, to jedna z najpiękniejszych budowli w mieście oraz budynkiem Wagi znajdującej się na Nieuwmarkt.
  Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

 • Dzień 3 (niedziela)
  Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach porannych).

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyczcja, cafe-bar, DVD,WC)

 • opiekę pilota w czasie podróży

 • zwiedzanie wg programu

 • ubezpieczenie SIGNAL IDUnA

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 25 €/os (obowiązkowo płatne u pilota w autokarze) - obejmują bilet wstępu do Keukenhof, opłaty lokalne oraz usługę przewodnicką po Amsterdamie; nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • godzinny rejs autobusem wodnym po kanałach Amsterdamu: 16 €/os z audioguide w języku polskim; (wymagana wcześniejsza deklaracja, nie później niż 5 dni przed wyjazdem)

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych 

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 • pakiet komfort

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym - kolejność zwiedzanie może ulec zmianie

 • zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w ramach czasu wolnego

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę
TRZYpak z rabatem do 15% na osobę

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Keukenhof

Keukenhof to ogród położony pomiędzy Amsterdamem a Hagą, w miejscowości Lisse. Ogród rozciąga się na obszarze 32ha i jest największym ogrodem z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ta największa wiosenna atrakcja Holandii corocznie przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata.

Czytaj więcej

Opinie klientów 5,49/6

Zobacz więcej opinii
EWA

Wycieczka super !!! Polecam

Robert

SPOKO, POLECAM WYCIECZKĘ

Miejscowość: Keukenhof

Keukenhof to ogród położony pomiędzy Amsterdamem a Hagą, w miejscowości Lisse. Ogród rozciąga się na obszarze 32ha i jest największym ogrodem z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ta największa wiosenna atrakcja Holandii corocznie przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata.

Średnia ocena klientów 5,49/6

Wystawiono 442 opinii

Opinie klientów 5,49/6

Sortuj według:
WWW
EWA 6,0

Wycieczka super !!! Polecam

WWW
Robert 5,0

SPOKO, POLECAM WYCIECZKĘ

SMS
LECH 6,0

6 bardzo smaczne krowki

SMS
DANUTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZOFIA 5,0

Bardzo dobrze super kierowcy dziękuję

SMS
AGNIESZKA 6,0

6, super Pani Piotr Aleksandra i Kierowcy, wyjazd bardzo udany

SMS
ARTUR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PATRYCJA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JADWIGA 5,0

5 - dziekuje za wycieczke i obsluge oraz Pani Zycie i kierowcom .

SMS
MARIA 5,0

5 bardzo dziekuje za mile chwile i za wrazenia pozdrawiam m

SMS
ELZBIETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 6,0

Ogromna 6 dziękuję. Już przegladam następne oferty .Pozdrawiam

SMS
TERESA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JUSTYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0

6!

SMS
KRYSTYNA 6,0

Ocena na 6. Pozdrawiam.

SMS
MICHAL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Martyna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
OKSANA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
INNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALDONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HALINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
YEVHENII 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARTOSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LUKASZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RAFAL 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATERYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Irena 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JUSTYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANUSZ 5,0

I bardz dziekujemy.Bardzo mila Pani Malgosia

SMS
JAN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WANDA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0

6 bardzo fajny wyjazd, pilotka super!

SMS
BARBARA 5,0

5. Dziękujemy i pozdrawiamy

SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROBERT 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LESZEK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIK 5,0

5 dziekuje xd

SMS
PIOTR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SEBASTIAN 6,0

6 z plusem

SMS
MARTYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 6,0

Wyjazd oceniam na rewelacyjny powinna byc 10. Dziekuje i pozdrawiam

SMS
LIDIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ADAM 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TERESA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0

5- bardzo dobrze

SMS
MALGORZATA 5,0

5 Dziekuje za mila podroz

SMS
RENATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
OLENA 5,0

5- bardzo dobrze

SMS
ZOFIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 6,0

Dzień dobry ocena 6

SMS
KAZIMIERZ 5,0

5 było fajnie

SMS
NATALIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GABRIELA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Paweł 5,0

Wycieczka super. Polecam;)

SMS
BARBARA 5,0

5 dziękuję za profesjonalną opiekę Pani Zyty

SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JACEK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGATA 6,0

Ocena 6 rewalacyjny! bardzo dziekuje za wspaniala wycieczke. Dziekuje wszystkim organizatorom, a szczegolne podziekowania naleza sie dla wspanialych kierowcow. Pozdrawiam ˘

SMS
Lilianna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROBERT 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KAROLINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0

5- bardzo dobry

SMS
MAREK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 5,0

5 Dziękujemy bardzo

SMS
RENATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BRYGIDA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0

5 dziekuje bardzo pozdrawiam

SMS
MILENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOGUSLAWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAWEL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DARIUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIOLA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 6,0

6 Bardzo dziękuję Pozdrawiam

SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EMILIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 6,0

Kochani,duuuza 6-tka. Bardzo dziekuje i juz planuje z Wami kolejna wycieczka. Pozdrawiam serdecznie. Danuta

SMS
PAWEL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDYTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KLAUDIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0

Pogoda nie dopisala ale mimo to daje 5. Podziekowania dla naszego pilota. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz z Waszej oferty.

SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAWEL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RADOSLAW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MICHAL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAULINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LIUDMYLA 5,0

5-bardzo dobrze

SMS
WOJCIECH 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PRZEMYSLAW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ADAM 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWELINA 6,0

6- rewelacyjny

SMS
DOROTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KAROLINA 6,0

6. Bede polecac jako agent :)

SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0

5-prosimy o fajną ofertę wczasów na początku sierpnia dziękujemy

SMS
ANNA 6,0

6 :)

SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AURELIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
NATALIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PATRYK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EUGENIA 5,0

5. Dziekuje.

SMS
ANDRII 6,0

6- rewelacyjny

SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRAZYNA 5,0

5 ! Ja też dziękuję

SMS
JANINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANITA 6,0

6 . Dziekuje i pozdrawiam

SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MATEUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Anastazja 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JORDAN 6,0

6 sie należy

SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
STEFANIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JAN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
STANISLAW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HENRYKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TERESA 6,0

Dziękuję moja ocena rewelacyjna 6 pozdrawiam

SMS
KRYSTYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOZEFA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TERESA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRZEGORZ 5,0

Dziekuje Panstwu za pieknie zorganizowana wycieczke do AMSTERDAMU ocena 5 Grzegorz

SMS
GRZEGORZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
YULIIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WOJCIECH 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDA 6,0

6 :)

SMS
KRYSTYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0

5- bardzo dobry :)

SMS
LUKASZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Anonimowy 6,0

Wycieczka wspaniała i bardzo interesująca. Świat Tulipanów jest fantastyczny, jedyny minus to tylko 3 h na zwiedzanie. Moim zdaniem śmiało można się pokusić o przedłużenie zwiedzania o kolejną godzinę, nie będzie trzeba pilnować się z zegarkiem w ręku, bo autokar zaraz odjeżdża. Amsterdam jako miasto interesujące, jest co zwiedzać, sporo toalet płatnych po 50/70 centów.
Kierowcy oraz przewodnik Pan Marek, mili i komunikatywni. Przewodnik ciekawie opowiadał i instruował gdzie są ciekawe miejsca które można zobaczyć. Autokary bardzo wygodne, komfortowe i ciche. Z poduszką pod głową i kocem na kolanach śmiało można przespać całą drogę.
Gorąco polecam wycieczkę.

Wiesława 6,0

Uczestniczyliśmy z mężem już w kilku wyjazdach z tego biura jesteśmy bardzo zadowoleni ostatni wyjazd był na Paradę Kwiatów do Holandii w dn 20.04 do 22.04.2018 było super.Już myślę o kolejnym wyjeździe i nie będzie to ostatni wyjazd.Podziękowanie dla pilotki Oli z A25 za opiekę.

SMS
AGNIESZKA 6,0

Witam wyjazd oceniam na6

SMS
SYLWIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LIDIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ADRIAN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
VIOLETTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Marcelina 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
krystian 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Natalia 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Eliza 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Cecylia 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Barbara 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Michał 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Danuta 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KAROLINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROMAN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0

5. Wyjazd swietny! Panu Pawlowi Szczotce nalezy sie premia za profesjonalizm, zaangazowanie, niezwykle ciekawe opowiesci o Amsterdamie i swietna atmosfere jaka stworzyl ;-) Dzieki niemu grupa czula sie zaopiekowana i bezpieczna. Pozdrawiam!

SMS
IWONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 6,0

Witam Jestesmy zadowoleni z wyjazdu .Oceniamy na 6 czyli rewelacyjnie :) nawet pogoda dopisala jak na Holandie.Prosimy o katalog z podobnymi propozycjami wyjazdu.

SMS
BOGUSLAWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EUGENIUSZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LECH 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EUGENIUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARYLA 5,0

Dziękuję bardzo za wycieczkę - było bardzo dobrze czyli 5.

SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
NATALIYA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LUCYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 6,0

6 Bylo super Kierowcy swietni i Pani Zyta rowniez super :-)

SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 6,0

6 Dziekujemy bardzo.

SMS
BARBARA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PATRYCJA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KLAUDIA 6,0

6, wyjazd swietny, na pewno skorzystam jeszcze z panstwa biura :)

SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAREK 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOGUMILA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WIOLETTA 5,0

5 bardzo dobrze

SMS
MARCIN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANITA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANILL 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRZYSZTOF 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0

6 rewelacyjny super dziękujemy

SMS
STANISLAWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MATEUSZ 5,0

Rowniez dziekujemy 5

SMS
ELWIRA 6,0

Jestem bardzo zadowolona i oceniam wyjazd na 6.

SMS
MAGDALENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RITA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KORNELIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
VIOLETTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZUKLA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GENOWEFA 5,0

Bylo super .Zaloga b dobra.Ocena mkja na 5 .Dziekuje .Czekam na ciekawe dalsze wyjazdy weekendowe.

SMS
ALEKSANDRA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDWARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JADWIGA 6,0

Polecam się na przyszłość na wycieczki w inne miejsca będ€ śledzić Wasze oferty narazie 6

SMS
ADAM 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IRENA 5,0

Dziekuje rowniez za organizację mojego wyjazdu. Moja ocena- 5

SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WLODZIMIERZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TERESA 6,0

Amsterdam .A 40 daje wam 6+

SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
EWA 6,0

Super weekend w ogrodach Keukenhof i Amsterdamie , jedziemy dalej wspaniały Oskarze :) polecam :)

VIOLETTA 6,0

Bylam z koleżanką w ten weekend w holenderskich ogrodach i w Amsterdamie. Przyznam się że moja przygoda z wycieczki zaczęła się stosunkowo niedawno przyznam się, że takich ludzi jak Pani Ola-przewidniczka, rewelacyjnie zorganizowana, uśmiechnięta i mająca ogromną wiedzę jak i kierowca Arek, który bezpiecznie i z humorem dowiózł nas do domu żadko się spotyka. Nie dość, że było pieknie i pogoda dopisała to i przerwy były pełne smiechu. Aitokar pierwsza klasa i tak własnie powinny wyglądać takie wycieczki. Osoby te są ludzmi pozytywnie zakreconymi. Liczę, że kolejne moje wycieczki będą tylko z nimi. Samo biuro i organizacja to 1 klasa. Moje polecenia Państwa biura sypia się w stronę moich do znajomych (a mam ich nie malo. Więcej takich ludzi to i ten świat będzie piękniejszy. Naprawde polecam mistrza kierownicy Arka i przewodniczkę Ole-jestescie rewelacyjni. DO ZOBACZENIA

SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MIROSLAWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRAZYNA 5,0

Wycieczka udana, pani Małgosia nasza pilotka przemiła i kompetentna, gotowa spełniać prośby turystów, wycieczkę oceniam na 5

SMS
ELZBIETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MIROSLAWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
STEFANIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAWEL 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JADWIGA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HUBERT 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIOLA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JADWIGA 6,0

6- rewelacyjny

SMS
EMILIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WOJCIECH 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAKSYM 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PATRYK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROZA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZOFIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JADWIGA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KAROLINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANASTASIIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RENATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JUSTYNA 6,0

Dziękuję również, Pozdrawiam i wystawiam 6 :)

SMS
KRYSTYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANGELIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRZYSZTOF 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MIECZYSLAWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANGELIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MACIEJ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIUSZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANDRZEJ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA-MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRZYSZTOF 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MIROSLAWA 6,0

Czekam na kolejne fajne wyjazdy z Wami. Dziękuję było superowo.Pozdrawiam. Mirka

SMS
IWONA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROBERT 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 6,0

Dzieki, powtorze kiedys wyjazd- 6

SMS
BOZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
INNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Ewa 6,0

Amsterdam (A48) 23-25.03.2018r. Super zorganizowany wyjazd, podziękowania Panom kierowcom za bezpieczny dojazd do celu, Pani Kamili B. za ogromną wiedze i świetny przekaz, zainteresowanie. To nie pierwszy i nie ostatni mój wyjazd z Wami. Gorąco POLECAM !!!

SMS
JAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 6,0

Z Wami to zawsze na 6 Bożena i Ryszard

SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
Katarzyna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROMAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JACEK 6,0

6 brawo dla was wyjazd perfekcyjnie zorganizowany autokar bardzo luksusowy jestesmy mega zadowoleni i do zobaczenia wkrotce na kolejnych wycieczkach

SMS
GRAZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IWONA 6,0

Super 6

SMS
KRZYSZTOF 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 6,0

Oczywiście 6

SMS
INNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ILONA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROBERT 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARITA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 5,0

5 b.dobrze jednakze wiecej wolnego czasu w samym Amsterdamie

SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MICHAL 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RAFAL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TOMASZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0

5 dziękuję

SMS
MARZENA 6,0

Wyjazd rewelacja6 pozdrawiam

SMS
ELZBIETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PIOTR 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0

Bardzo mi i mojemu synowi sie podobalo wiec daje oczywiscie 6 pozdrawiam

SMS
ANNA 6,0

Wyjazd bardzo udany. Oceniam na 6

SMS
BOZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWELINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0

6-rewelacyjny

SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WIKTORIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
PAULINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAREK 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZANETA 5,0

5 :)

SMS
MICHAL 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRZYSZTOF 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
KRZYSZTOF 6,0

Dziękujemy biuru podróży Oskar za mile i cudownie spędzony weekend w dniach 23 - 25 marca w Keukenkof i Amsderdam.Dziękujemy panu kierowcy renault trafic za miłą obsługę na trasie Wrocław - Świecko i z powrotem oraz pani Kamili za miłą opiekę pilota. Pozdrawiam

JACEK 6,0

Brawo , Brawo. Super organizacja, znakomicie przygotowywany program zwiedzania , oraz bardzo wygodny autokar, Brawo dla was !!! na pewno jeszcze skorzystam

Jagoda 6,0

W poprzednim roku, jechałam z Oskarem do Amsterdamu i było idealnie � super organizacja, super przewodnik i wszystko dopięte na ostatni guzik � cieszę się, ze będziemy mieli okazje pojechać razem, zwiedzać kolejne miejsca �

Monika 6,0

Polecam

Elżbieta Bujakowska 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Katarzyna 6,0

Wróciliśmy właśnie z drugiego wyjazdu z "Oskarem". Były to dwa niezapomniane wyjazdy weekendowe ( pierwszy "Ogrody Keukenhof + Amsterdam", drugi to "Wodospad Rheinfall + Wyspa Mainau"). Programy wycieczek zgodne z opisem, podróż komfortowymi autokarami plus do tego profesjonalni i sympatyczni kierowcy oraz piloci :-). Nie mówiąc o niezapomnianych widokach, które pozostaną na długo w pamięci. Bardzo dziękujemy, mamy nadzieję że to nie były ostatnie wyjazdy z "Oskarem". Pozdrawiamy serdecznie Kaśka i Jarek

Grzegorz 6,0

Biuro podróży "OSKAR" jest dobrą firmą, która organizuje wycieczki po Europie.Miałem okazję się przekonać o tym podczas gdy zdecydowałem się wybrać do Holandii do miasta Amsterdam.Podobała mi sie organizacja wycieczki ze względu na:
- komfortowe autokary znakomitej klasy
- dotrzymywanie ustalonego czasu
- mili przewodnicy i współtowarzysze
- przystepna cena wycieczki i termin
- ciekawy program zwiedzania

Wycieczka do Amsterdamu godna polecenia.

Justyna 6,0

Odwiedziliśmy z tym biurem Haide Park w Niemczech. Biuro rzetelne, słowne i dobrze zorganizowane. Kontakt bezproblemowy, miły opiekun grupy, sympatyczni kierowcy, autokar pierwsza klasa. Polecam na przyszłość. Dzięki za wycieczkę.

Grzegorz 6,0

Zwracamy się do właściciela firmy Oskar
Dzień dobry Panu,
Chcielibyśmy za pośrednictwem Pana podziękować Pani Magdzie pilotce, Panu Adamowi i Siergiejowi kierowcą z którymi mieliśmy okazję jechać na Paradę Kwiatów do Holandii dnia 21 a 23 kwietnia z Wrocławia. Dość często korzystamy z usług Pańskiej firmy jednak pierwszy raz spotkaliśmy tak widoczny zespół profesjonalny, kompetentny i zgrany. Przywitała nas załoga uśmiechnięta i elegancko ubrana, a nadmieniamy to ponieważ nie tylko z Pańskiej firmy korzystamy i tam z tym bywa różnie i bywało. Pani Magda od początku profesjonalnie zajęła się nami, chyba nie było żadnego zadania i problemu z którym by nie poradziła. Panowie kierowcy też super uprzejmi pomagali z naszymi bagażami, wskazywali miejsce w autobusie. Dojazd do Holandii upłynął szybko i przyjemnie w bardzo miłej atmosferze. Pani Magda poinformowała o planie wyjazdu oraz nakreśliła trasę z informacjom o państwach przejazdu autobusu, podczas podróży kierowcy oferowali napoje gorące gratis. Świetne wyjście na przeciw nam pasażerom, zważywszy na dość długą trasę i nad ranem kawa , herbata działała zbawczo. Autokar super! dużo miejsca i świetnie dozowana muzyka z filmami. Jazda z Panem Adamem kierowcą to czysta poezja. Nie ma takich kierowców już! tak myśleliśmy do czasu wyjazdu, inteligencja i prezencja oraz profesjonalizm pod każdym względem. Pan Siergiej tak samo miły i uprzejmy kierowca ale chyba z mniejszym doświadczeniem. Chcemy za Pana pośrednictwem jeszcze raz podziękować w swoim imieniu jak również pasażerów jadących tym autokarem za miłą obsługę i profesjonalizm względem zgranej i sympatycznej obsłudze. Firma powinna doceniać i stawiać na takich ludzi. Pozdrawiamy.
Z wyrazami poważania i sympatii

Lucyna 6,0

Wyjazd do Amsterdamu 13.05.2017.Ciekawy wyjazd,komfortowy autokar,przyjemnie spędzony dzień.

Agnieszka 6,0

Zawsze jeździmy na wakacje we własnym zakresie, ale skuszeni ofertą Festiwal Tulipanów i Amsterdam zdecydowaliśmy się na biuro i nie żałujemy, bardzo fajna, sprawna organizacja, dobre połączenia antenowe i bardzo kompetentne i wesołe przewodniczki. Polecamy!

Łukasz 6,0

Z narzeczoną byliśmy w Holandii i bardzo dobrze je wspominamy po za rowerami :D. Dajemy 5 gwiazdek bo opieka oraz zorganizowanie było na bardzo dobrym poziomie. Biuro podróży dba o swoich klientów dlatego po raz kolejny szykujemy się na wycieczkę

Monika 6,0

Witam serdecznie,
z wyjazdu jestem mega zadowolona... dobra organizacja, wszystko na czas, bezpiecznie i w miłym gronie. W dodatku przecudna pogoda, prawdziwie wiosenna - nie mogło być lepiej!
Raz jeszcze dziękuję za pomoc i umożliwienie mi wyjazdu :)

Anna 6,0

Byłam , byłam , byłam tam z Oskarem. Przełamałam strach przed wielogodzinną jazdą. Warunki miałam komfortowe, a że zabrałam kocyk i poduńkę pod głowę było mi tak dobrze, że przespałam całą noc. O 8 rano stawiliśmy się w ogrodach. Było puściusieńko , każdy poszedł własną ścieżką. Byłam ja i tulipany , tulipanki Mogłam cieszyć się nimi przez 4 godziny To są tak cudne doznania wzrokowe , że nie da się tego opisać , to TRZEBA ZOBACZYĆ. Wielokolorowe rabaty jednobarwne dywanik , małe , ogromne , gładkie , fryzowane , połączone z innymi wiosennymi kwiatami. Niesamowita gra barw w cudownym wiosennym słońcu. Żal było wychodzić z tej przecudnej tulipanowej krainy. Ale przed nami był Amsterdam. Zadziwiające miasto, inny świat inna , chociaż też europejska kultura. Można się dziwić lub akceptować można tu już nie wrócić. Zobaczyć jednak warto. Z drogi wodnej kanałami budzi respekt , spacerując uliczkami trochę strach. Prędzej zatrzyma się przed nami tramwaj niż szalony rowerzysta - król amsterdamskich ulic. Oj , na prawdę trzeba uważać. Podobała mi się pani przewodnik Zyta, jej ciepły głos zgarniał nas do niej jak pszczoły do ula. Martwiła się każdym zaplątanym w uliczkach uczestnikiem ale też nie złościła się na takich. Oj tam - było SUPER

WWW
Anonimowy 1,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
SYLWIA, Starogard Gdański 6,0

R E W E L A C J A

WWW
Gowo 5,0

Bardzo udana wycieczka, choć nieco męcząca w sensie intensywności zwiedzania w samym Amsterdamie. Solidna organizacja. Luksusowy, wygodny autokar. Szczerze polecam.
I będę szukać następnych wyjazdów z tego Biura.

WWW
Paulina 6,0

Bardzo dobra organizacja podróży. Świetny pilot, który potrafi zainteresować każdego (nie opowiada książkowo o zwiedzanych atrakcjach, przekazuje wiele dodatkowych informacji) - polecam wyjazd do Amsterdamu i na Festiwal Tulipanów

Sylwia 6,0

Właśnie wróciliśmy z mężem z wycieczki Festival tulipanów i Amsterdam.Jesteśmy bardzo zadowoleni .Po prostu ekstra ... Polecam , na pewno to nie był ostatni nasz wyjazd ,,OSKAREM''

Rafał 6,0

Weekend w Amsterdamie i Keukenhof. 2 kwietnia wróciliśmy z wycieczki Festiwal Tulipanów, wszystko odbyło się w super atmosferze, przewodnik Michał super, panie z biura podróży, które z nami podróżowały zawsze uśmiechnięte, chętne do pomocy. Wszyscy zasłużyli na 5 *, również kierowcy.Biuro godne polecenia.

Tomasz 6,0

Dzisiaj wróciliśmy z Amsterdamu. Było super.

Tomasz 6,0

Dzisiaj wróciliśmy z Amsterdamu. Było super.

Teresa 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Sylwia 6,0

super wycieczka do Amsterdamu wygodny autobus przemiła obsługa ceny niewygórowane już szykuje się na kolejne wycieczki z wami ;] polecam!

Piotr 6,0

Wyjazd autokarem - tylko z Oskarem

Krystyna 6,0

Bardzo dobra organizacja wycieczki do Amsterdamu! Dobry kontakt z klientem przed wyjazdem, bezpieczna i komfortowa podroz oraz sympatyczny pilot/przewodnik, który przekazywał dużo ciekawych informacji oraz pokazał spory kawałek miasta w bardzo przystępnej formie ! Polecam !

WWW
Katarzyna, Goleniów 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Joanna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Katarzyna i Monika 6,0

Wyjazd kwietniowy do Amsterdamu wspaniały
Podróż i organizacja na najwyższym poziomie

Kornelia 6,0

Udana wycieczka do Keunkenhof-Amsterdam

Grażyna 6,0

Bardzo miła obsługa wycieczki do Amsterdamu,profesjonalny przewodnik-Michal Lewandowski. Polecam i wyjazd.

Anna 6,0

Dziękuję za wspaniałą niezapomnianą wycieczkę do Amsterdamu :) Pozdrawiam serdecznie przewodników Panią Jolę i Pana Maćka oraz kierowców, wspaniała wesoła ekipa z dużą cierpliwością i wielkim poczuciem humoru :) Dziękuję :* Anna

Remigiusz 6,0

Skorzystałem już z wycieczki do Heide Parku oraz do Amsterdamu. Podróż przebiegała spokojnie i komfortowo, atrakcje godne uwagi oraz świetnie przygotowani piloci. Gorąco polecam

Iza 6,0

Chciałam podziękować i pochwalić obsługę wycieczki do Amsterdamu w dniu 22-23 04.2016 . Dzięki panom kierowcą Pawłowi i Sebastianowi podróż przebiegała bardzo spokojnie i bezpiecznie. Pani pilot Zuzanna ogromne zaangażowanie , pozytywne nastawienie , duża wiedza i przede wszystkim chęć dzielenia się nią. Poleciłam wycieczkę z Waszego biura koleżance ,mam nadzieję że będzie równie zadowolona jak ja z mężem. Pozdrawiam , Iza i Rafał z Poznania.

Kornelia 6,0

Udana wycieczka do Keunkenhof-Amsterdam

Elżbieta 6,0

Witamy
Oceniamy wyjazd Amsterdam -Keukenhof na 5. Jesteśmy bardzo zadowolone ☺z wyjazdu. Pilotka, pani Zuzanna kompetentna, bardzo miła i troskliwa, starała się pokazać nam jak najwięcej w krótkim czasie i szybkim tempie w Amsterdamie. Jedna uwaga, rada dla Zespołu dot. pilota. Dobrze byłoby, gdyby biuro wyposazało pilota w rekwizyt, znak rozpoznawczy dla grupy, by nikt się nie zgubił. Np. charakterystyczny, widoczny parasol lub napis Oskar. Poza tym mamy zastrzeżenie, że nie poinformowano nas, iż jedziemy przez Wrocław, a nie Poznań - podróż była z tego powodu kilka godzin dłuższa. Autokar nie był też firmowy /nie Oskar lecz fabisiak.przewozy/. Ale to możemy ostatecznie darować, ponieważ kierowcy spisali się na medal. Jechali rewelacyjnie, widać że to odpowiedzialni sprawdzeni kierowcy. Czuliśmy się bezpiecznie. Podziękowaliśmy im serdecznie, ale proszę jeszcze raz wyrazić im nasze podziękowanie.
Dziękujemy Zespołowi i pozdrawiamy

Remigiusz 6,0

Skorzystałem już z wycieczki do Heide Parku oraz do Amsterdamu. Podróż przebiegała spokojnie i komfortowo, atrakcje godne uwagi oraz świetnie przygotowani piloci. Gorąco polecam

Mateusz 6,0

Chciałam podziękować i pochwalić obsługę wycieczki do Amsterdamu w dniu 22-23 04.2016 . Dzięki panom kierowcą Pawłowi i Sebastianowi podróż przebiegała bardzo spokojnie i bezpiecznie. Pani pilot Zuzanna ogromne zaangażowanie , pozytywne nastawienie , duża wiedza i przede wszystkim chęć dzielenia się nią. Poleciłam wycieczkę z Waszego biura koleżance ,mam nadzieję że będzie równie zadowolona jak ja z mężem. Pozdrawiam , Iza i Rafał z Poznania.Piszę w imieniu rodziców

Anna 6,0

Dziękuję za wspaniałą niezapomnianą wycieczkę do Amsterdamu :) Pozdrawiam serdecznie przewodników Panią Jolę i Pana Maćka oraz kierowców, wspaniała wesoła ekipa z dużą cierpliwością i wielkim poczuciem humoru :) Dziękuję :* Anna

Grażyna 6,0

Bardzo miła obsługa wycieczki do Amsterdamu,profesjonalny przewodnik-Michal Lewandowski. Polecam i wyjazd

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Boleslawiec STACJA ORLEN, LAKA 28A 20:10 0 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 16:15 60 zł
Czestochowa STACJA CIRCLE K, WOJSKA POLSKIEGO 121/127 14:35 45 zł
Gdansk PARKING ZA OPERA BALTYCKA, OD STRONY ALEJI JOZEFA-HALLERA 14:00 80 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 13:20 80 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 16:30 40 zł
Gniezno PARKING PIOTROWSKIEGO/KOSTRZEWSKIEGO 18:00 40 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 19:30 60 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 15:55 50 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 17:25 40 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 14:45 70 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 19:25 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 15:55 40 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 20:05 60 zł
Nowy Tomysl STACJA BP, PRZYLEK 125A 19:50 0 zł
Opole STACJA LOTOS ROGOW OPOLSKI 17:25 40 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 19:00 0 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 20:30 0 zł
Swiecko STACJA BP PORT SWIECKO, SWIECKO 39, SLUBICE 21:35 0 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 18:00 80 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 14:10 70 zł
Wroclaw LUKOIL,UL.CZEKOLADOWA 16,BIELANY 18:30 0 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 18:10 10 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje