Festiwal Tulipanów i Amsterdam

Holandia / Amsterdam / Amsterdam
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Tematy przewodnie w Keukenhof

31.03 - 02.04 - wyjazd pod hasłem "Holenderski Weekend"
Podczas tego weekendu zobaczymy tradycyjną holenderską pocztówkę stworzoną przez rzemieślników i ich wyroby oraz stoiska z serami. A wszystko przy muzyce oraz pokazach tańca.

 

13.05 - 14.05 - wyjazd pod hasłem "Romans w Keukenhof"
Podczas tego weekendu przeniesiemy się do czasów z XIX wieku. Podczas spacerów zobaczymy ludzi w tradycyjnych strojach z tamtych czasów oraz usłyszymy romantyczną muzykę w tle.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidulany zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu

Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg

Warunki promocji FIRST MINUTE

www.oskar.com.pl/zalaczniki/warunki_promocji

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobe
TRZYpak z rabatem do 15% na osobe

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród typów ofert: Karnawał w Wenecji, Wyspa Tropikalna, Legoland, Heide Park, Alzacja: Strasburg + Colmar, Festiwal Tulipanów i Amsterdam, Parada Kwiatów, Hamburg + Kraina Miniatur, Kopenhaga + Ogrody Tivoli, Salzburg i Hallstatt, Wodospad Rheinfall i Wyspa Mainau, oraz oferty: Jarmarki, Sylwester. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy zalożeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

PAKIET KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze
 • napoje w autokarze w cenie (1x kawa, 1x herbata)

cena: 25 zł/os

Program ramowy

 • Dzień 1 (piątek)
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

 • Dzień 2 (sobota)
  W godzinach porannych przyjazd do ogrodów Keukenhof - najpiękniejszego parku wiosennego świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Keukenhof pełen jest niepowtarzalnych kolorów i zapachów, które wywołują jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Dysponuje doskonałym zapleczem, zachwyca 30 spektakularnymi wystawami kwiatowymi, zaskakującymi i inspirującymi ogrodami oraz tętniącymi życiem wydarzeniami.
  W godzinach południowych przejazd do Amsterdamu zwanego Wenecją Północy - miasta położonego na ponad sześciuset kanałach które kiedyś były drogą komunikacji i transportu towarów w tym portowym, kupieckim mieście, a teraz niezwykle malownicze, oddają specyficzny charakter miasta.
  Zwiedzanie miasta zaczniemy od Dworca Głównego, zabytkowego neogotyckiego budynku zbudowanego w stylu neorenesansu holenderskiego. pełniącego dawniej funkcję portu wodnego. Następnie spacer jedną z głównych ulic Amsterdamu - Damrak na której znajdują się liczne sklepy z pamiątkami, stragany, restauracje oraz Muzea. Jednym z nich jest Muzeum Sexu przyciągający nie tylko wzrok ale i wiele turystów. Podczas spaceru zobaczymy Gmach Giełdy oraz słynny dom handlowy De Bijenkorf. Główny Deptak kończy się na Placu Dam - czyli po holendersku´tama´ to duży plac w samym centrum miasta. Na placu z jednej strony stoi Pałac Królewski, Nowy Kościół, z drugiej często uczęszczany gabinet figur woskowych Madame Tussaud, w głębi luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski. Pośrodku placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, na którego schodach siedzą młodzi ludzie z całego świata. Pałac Królewski (Koninklijk Paleis) który dominuje na Damie był kiedyś ratuszem. Dopiero w czasach napoleońskich został przebudowany na Pałac Królewski, którą to role pełni do dziś. Dalej udamy się w kierunku Placu Leiden oraz Kwartału Muzeów po drodze zwiedzając słynne [b/]targi kwiatowe na wodzie oraz Gouden Bocht czyli Złoty Zakręt, którego nazwa pochodzi od przepychu rezydencji, które w tym miejscu są większe niż gdziekolwiek w obrębie systemu półkolistych kanałów.xdc
  Ostatnim punktem naszej wycieczki będzie przejście do dzielnicy grzechu i rozpusty: Red Light District - Dzielnica Czerwonych Świateł to dzielnica otwartej prostytucji w oknach wystawowych, niczym oświetlone na czerwono wystawy sklepowe. Liczne lokale rozrywkowe oraz coffe shopy jest to prawdziwa osobliwość miasta, o niepowtarzalnej atmosferze i urodzie. Spacerując między kanałami i wąskimi uliczkami dojdziemy do Chińskiej Dzielnicy, która kusi egzotycznymi zapachami, wschodnioazjatyckimi restauracjami i sklepami oraz wspaniałymi budowlami m.in. Oude Kerk, czyli po polsku Stary Kościół z oktogonalną wieżą, to jedna z najpiękniejszych budowli w mieście oraz budynkiem Wagi znajdującej się na Nieuwmarkt.
  Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

 • Dzień 3 (niedziela)
  Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach porannych).

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyczcja, cafe-bar, DVD,WC)

 • opiekę pilota w czasie podróży

 • zwiedzanie wg programu

 • ubezpieczenie KL, NNW, bagaż (utrata do 500 zł)

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 25 €/os (obowiązkowo płatne u pilota w autokarze) - obejmują bilet wstępu do Keukenhof, opłaty lokalne oraz usługę przewodnicką po Amsterdamie; nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • godzinny rejs autobusem wodnym po kanałach Amsterdamu: 16 €/os z audioguide w języku polskim; (wymagana wcześniejsza deklaracja, nie później niż 5 dni przed wyjazdem)

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym - kolejność zwiedzanie może ulec zmianie

 • zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w ramach czasu wolnego

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Keukenhof

Keukenhof to ogród położony pomiędzy Amsterdamem a Hagą, w miejscowości Lisse. Ogród rozciąga się na obszarze 32ha i jest największym ogrodem z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ta największa wiosenna atrakcja Holandii corocznie przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata.

Czytaj więcej

Opinie klientów 5,78/6

Zobacz więcej opinii
Monika

Polecam

Elżbieta Bujakowska

Miejscowość: Keukenhof

Keukenhof to ogród położony pomiędzy Amsterdamem a Hagą, w miejscowości Lisse. Ogród rozciąga się na obszarze 32ha i jest największym ogrodem z kwitnącymi roślinami cebulowymi na świecie. Ta największa wiosenna atrakcja Holandii corocznie przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata.

Średnia ocena klientów 5,78/6

Wystawiono 37 opinii

Opinie klientów 5,78/6

Sortuj według:
Monika 6,0

Polecam

Elżbieta Bujakowska 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Katarzyna 6,0

Wróciliśmy właśnie z drugiego wyjazdu z "Oskarem". Były to dwa niezapomniane wyjazdy weekendowe ( pierwszy "Ogrody Keukenhof + Amsterdam", drugi to "Wodospad Rheinfall + Wyspa Mainau"). Programy wycieczek zgodne z opisem, podróż komfortowymi autokarami plus do tego profesjonalni i sympatyczni kierowcy oraz piloci :-). Nie mówiąc o niezapomnianych widokach, które pozostaną na długo w pamięci. Bardzo dziękujemy, mamy nadzieję że to nie były ostatnie wyjazdy z "Oskarem". Pozdrawiamy serdecznie Kaśka i Jarek

Grzegorz 6,0

Biuro podróży "OSKAR" jest dobrą firmą, która organizuje wycieczki po Europie.Miałem okazję się przekonać o tym podczas gdy zdecydowałem się wybrać do Holandii do miasta Amsterdam.Podobała mi sie organizacja wycieczki ze względu na:
- komfortowe autokary znakomitej klasy
- dotrzymywanie ustalonego czasu
- mili przewodnicy i współtowarzysze
- przystepna cena wycieczki i termin
- ciekawy program zwiedzania

Wycieczka do Amsterdamu godna polecenia.

Justyna 6,0

Odwiedziliśmy z tym biurem Haide Park w Niemczech. Biuro rzetelne, słowne i dobrze zorganizowane. Kontakt bezproblemowy, miły opiekun grupy, sympatyczni kierowcy, autokar pierwsza klasa. Polecam na przyszłość. Dzięki za wycieczkę.

Grzegorz 6,0

Zwracamy się do właściciela firmy Oskar
Dzień dobry Panu,
Chcielibyśmy za pośrednictwem Pana podziękować Pani Magdzie pilotce, Panu Adamowi i Siergiejowi kierowcą z którymi mieliśmy okazję jechać na Paradę Kwiatów do Holandii dnia 21 a 23 kwietnia z Wrocławia. Dość często korzystamy z usług Pańskiej firmy jednak pierwszy raz spotkaliśmy tak widoczny zespół profesjonalny, kompetentny i zgrany. Przywitała nas załoga uśmiechnięta i elegancko ubrana, a nadmieniamy to ponieważ nie tylko z Pańskiej firmy korzystamy i tam z tym bywa różnie i bywało. Pani Magda od początku profesjonalnie zajęła się nami, chyba nie było żadnego zadania i problemu z którym by nie poradziła. Panowie kierowcy też super uprzejmi pomagali z naszymi bagażami, wskazywali miejsce w autobusie. Dojazd do Holandii upłynął szybko i przyjemnie w bardzo miłej atmosferze. Pani Magda poinformowała o planie wyjazdu oraz nakreśliła trasę z informacjom o państwach przejazdu autobusu, podczas podróży kierowcy oferowali napoje gorące gratis. Świetne wyjście na przeciw nam pasażerom, zważywszy na dość długą trasę i nad ranem kawa , herbata działała zbawczo. Autokar super! dużo miejsca i świetnie dozowana muzyka z filmami. Jazda z Panem Adamem kierowcą to czysta poezja. Nie ma takich kierowców już! tak myśleliśmy do czasu wyjazdu, inteligencja i prezencja oraz profesjonalizm pod każdym względem. Pan Siergiej tak samo miły i uprzejmy kierowca ale chyba z mniejszym doświadczeniem. Chcemy za Pana pośrednictwem jeszcze raz podziękować w swoim imieniu jak również pasażerów jadących tym autokarem za miłą obsługę i profesjonalizm względem zgranej i sympatycznej obsłudze. Firma powinna doceniać i stawiać na takich ludzi. Pozdrawiamy.
Z wyrazami poważania i sympatii

Lucyna 6,0

Wyjazd do Amsterdamu 13.05.2017.Ciekawy wyjazd,komfortowy autokar,przyjemnie spędzony dzień.

Agnieszka 6,0

Zawsze jeździmy na wakacje we własnym zakresie, ale skuszeni ofertą Festiwal Tulipanów i Amsterdam zdecydowaliśmy się na biuro i nie żałujemy, bardzo fajna, sprawna organizacja, dobre połączenia antenowe i bardzo kompetentne i wesołe przewodniczki. Polecamy!

Łukasz 6,0

Z narzeczoną byliśmy w Holandii i bardzo dobrze je wspominamy po za rowerami :D. Dajemy 5 gwiazdek bo opieka oraz zorganizowanie było na bardzo dobrym poziomie. Biuro podróży dba o swoich klientów dlatego po raz kolejny szykujemy się na wycieczkę

Monika 6,0

Witam serdecznie,
z wyjazdu jestem mega zadowolona... dobra organizacja, wszystko na czas, bezpiecznie i w miłym gronie. W dodatku przecudna pogoda, prawdziwie wiosenna - nie mogło być lepiej!
Raz jeszcze dziękuję za pomoc i umożliwienie mi wyjazdu :)

Anna 6,0

Byłam , byłam , byłam tam z Oskarem. Przełamałam strach przed wielogodzinną jazdą. Warunki miałam komfortowe, a że zabrałam kocyk i poduńkę pod głowę było mi tak dobrze, że przespałam całą noc. O 8 rano stawiliśmy się w ogrodach. Było puściusieńko , każdy poszedł własną ścieżką. Byłam ja i tulipany , tulipanki Mogłam cieszyć się nimi przez 4 godziny To są tak cudne doznania wzrokowe , że nie da się tego opisać , to TRZEBA ZOBACZYĆ. Wielokolorowe rabaty jednobarwne dywanik , małe , ogromne , gładkie , fryzowane , połączone z innymi wiosennymi kwiatami. Niesamowita gra barw w cudownym wiosennym słońcu. Żal było wychodzić z tej przecudnej tulipanowej krainy. Ale przed nami był Amsterdam. Zadziwiające miasto, inny świat inna , chociaż też europejska kultura. Można się dziwić lub akceptować można tu już nie wrócić. Zobaczyć jednak warto. Z drogi wodnej kanałami budzi respekt , spacerując uliczkami trochę strach. Prędzej zatrzyma się przed nami tramwaj niż szalony rowerzysta - król amsterdamskich ulic. Oj , na prawdę trzeba uważać. Podobała mi się pani przewodnik Zyta, jej ciepły głos zgarniał nas do niej jak pszczoły do ula. Martwiła się każdym zaplątanym w uliczkach uczestnikiem ale też nie złościła się na takich. Oj tam - było SUPER

WWW
Anonimowy 1,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
SYLWIA, Starogard Gdański 6,0

R E W E L A C J A

WWW
Gowo 5,0

Bardzo udana wycieczka, choć nieco męcząca w sensie intensywności zwiedzania w samym Amsterdamie. Solidna organizacja. Luksusowy, wygodny autokar. Szczerze polecam.
I będę szukać następnych wyjazdów z tego Biura.

WWW
Paulina 6,0

Bardzo dobra organizacja podróży. Świetny pilot, który potrafi zainteresować każdego (nie opowiada książkowo o zwiedzanych atrakcjach, przekazuje wiele dodatkowych informacji) - polecam wyjazd do Amsterdamu i na Festiwal Tulipanów

Sylwia 6,0

Właśnie wróciliśmy z mężem z wycieczki Festival tulipanów i Amsterdam.Jesteśmy bardzo zadowoleni .Po prostu ekstra ... Polecam , na pewno to nie był ostatni nasz wyjazd ,,OSKAREM''

Rafał 6,0

Weekend w Amsterdamie i Keukenhof. 2 kwietnia wróciliśmy z wycieczki Festiwal Tulipanów, wszystko odbyło się w super atmosferze, przewodnik Michał super, panie z biura podróży, które z nami podróżowały zawsze uśmiechnięte, chętne do pomocy. Wszyscy zasłużyli na 5 *, również kierowcy.Biuro godne polecenia.

Tomasz 6,0

Dzisiaj wróciliśmy z Amsterdamu. Było super.

Tomasz 6,0

Dzisiaj wróciliśmy z Amsterdamu. Było super.

Teresa 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Sylwia 6,0

super wycieczka do Amsterdamu wygodny autobus przemiła obsługa ceny niewygórowane już szykuje się na kolejne wycieczki z wami ;] polecam!

Piotr 6,0

Wyjazd autokarem - tylko z Oskarem

Krystyna 6,0

Bardzo dobra organizacja wycieczki do Amsterdamu! Dobry kontakt z klientem przed wyjazdem, bezpieczna i komfortowa podroz oraz sympatyczny pilot/przewodnik, który przekazywał dużo ciekawych informacji oraz pokazał spory kawałek miasta w bardzo przystępnej formie ! Polecam !

WWW
Katarzyna, Goleniów 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Joanna 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Katarzyna i Monika 6,0

Wyjazd kwietniowy do Amsterdamu wspaniały
Podróż i organizacja na najwyższym poziomie

Kornelia 6,0

Udana wycieczka do Keunkenhof-Amsterdam

Grażyna 6,0

Bardzo miła obsługa wycieczki do Amsterdamu,profesjonalny przewodnik-Michal Lewandowski. Polecam i wyjazd.

Anna 6,0

Dziękuję za wspaniałą niezapomnianą wycieczkę do Amsterdamu :) Pozdrawiam serdecznie przewodników Panią Jolę i Pana Maćka oraz kierowców, wspaniała wesoła ekipa z dużą cierpliwością i wielkim poczuciem humoru :) Dziękuję :* Anna

Remigiusz 6,0

Skorzystałem już z wycieczki do Heide Parku oraz do Amsterdamu. Podróż przebiegała spokojnie i komfortowo, atrakcje godne uwagi oraz świetnie przygotowani piloci. Gorąco polecam

Iza 6,0

Chciałam podziękować i pochwalić obsługę wycieczki do Amsterdamu w dniu 22-23 04.2016 . Dzięki panom kierowcą Pawłowi i Sebastianowi podróż przebiegała bardzo spokojnie i bezpiecznie. Pani pilot Zuzanna ogromne zaangażowanie , pozytywne nastawienie , duża wiedza i przede wszystkim chęć dzielenia się nią. Poleciłam wycieczkę z Waszego biura koleżance ,mam nadzieję że będzie równie zadowolona jak ja z mężem. Pozdrawiam , Iza i Rafał z Poznania.

Kornelia 6,0

Udana wycieczka do Keunkenhof-Amsterdam

Elżbieta 6,0

Witamy
Oceniamy wyjazd Amsterdam -Keukenhof na 5. Jesteśmy bardzo zadowolone ☺z wyjazdu. Pilotka, pani Zuzanna kompetentna, bardzo miła i troskliwa, starała się pokazać nam jak najwięcej w krótkim czasie i szybkim tempie w Amsterdamie. Jedna uwaga, rada dla Zespołu dot. pilota. Dobrze byłoby, gdyby biuro wyposazało pilota w rekwizyt, znak rozpoznawczy dla grupy, by nikt się nie zgubił. Np. charakterystyczny, widoczny parasol lub napis Oskar. Poza tym mamy zastrzeżenie, że nie poinformowano nas, iż jedziemy przez Wrocław, a nie Poznań - podróż była z tego powodu kilka godzin dłuższa. Autokar nie był też firmowy /nie Oskar lecz fabisiak.przewozy/. Ale to możemy ostatecznie darować, ponieważ kierowcy spisali się na medal. Jechali rewelacyjnie, widać że to odpowiedzialni sprawdzeni kierowcy. Czuliśmy się bezpiecznie. Podziękowaliśmy im serdecznie, ale proszę jeszcze raz wyrazić im nasze podziękowanie.
Dziękujemy Zespołowi i pozdrawiamy

Remigiusz 6,0

Skorzystałem już z wycieczki do Heide Parku oraz do Amsterdamu. Podróż przebiegała spokojnie i komfortowo, atrakcje godne uwagi oraz świetnie przygotowani piloci. Gorąco polecam

Mateusz 6,0

Chciałam podziękować i pochwalić obsługę wycieczki do Amsterdamu w dniu 22-23 04.2016 . Dzięki panom kierowcą Pawłowi i Sebastianowi podróż przebiegała bardzo spokojnie i bezpiecznie. Pani pilot Zuzanna ogromne zaangażowanie , pozytywne nastawienie , duża wiedza i przede wszystkim chęć dzielenia się nią. Poleciłam wycieczkę z Waszego biura koleżance ,mam nadzieję że będzie równie zadowolona jak ja z mężem. Pozdrawiam , Iza i Rafał z Poznania.Piszę w imieniu rodziców

Anna 6,0

Dziękuję za wspaniałą niezapomnianą wycieczkę do Amsterdamu :) Pozdrawiam serdecznie przewodników Panią Jolę i Pana Maćka oraz kierowców, wspaniała wesoła ekipa z dużą cierpliwością i wielkim poczuciem humoru :) Dziękuję :* Anna

Grażyna 6,0

Bardzo miła obsługa wycieczki do Amsterdamu,profesjonalny przewodnik-Michal Lewandowski. Polecam i wyjazd

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Boleslawiec STACJA ORLEN, LAKA 28A 00:15 0 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 14:30 60 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 12:30 80 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 11:30 80 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 19:45 40 zł
Gniezno PARKING PIOTROWSKIEGO/KOSTRZEWSKIEGO 18:30 20 zł
Katowice STACJA BP, UL. GORNOSLASKA 40A 13:30 50 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 19:00 40 zł
Koszalin STACJA SHELL, AL. MONTE CASSINO 17:30 80 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 19:15 50 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 23:30 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 30 18:30 40 zł
Nowy Tomysl STACJA BP, PRZYLEK 125A 20:00 0 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 22:30 40 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 18:30 0 zł
Slupsk STACJA SHELL,UL.SZCZECINSKA 58B 19:30 80 zł
Swiebodzin STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8 20:45 0 zł
Swiecko STACJA BP PORT SWIECKO, SWIECKO 39, SLUBICE 21:15 0 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 22:00 0 zł
Torun DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24 20:45 80 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 19:00 70 zł
Wejherowo PRZYSTANEK MZK PRZY CH KASZUBY 20:00 80 zł
Wroclaw LUKOIL, UL. CZEKOLADOWA 16, BIELANY 15:30 0 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 17:00 20 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 17:00 0 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje