Holandia - Parada kwiatów w Keukenhof | Wypoczynek Biuro Podróży Oskar 2022

Parada kwiatów w Keukenhof

Holandia

9 Galeria zdjęć
Poniedziałek - Piątek 9 - 18 61 852 45 72
22.4. - 24.4.2022
0 nocy
Bez Wyżywienia
Autokarem
Cena od osoby 399 PLN
Inne terminy
Zostaw kontakt
Opis oferty Świadczenia Terminy Rozkład jazdy Mapa
Wszystkie podane ceny są cenami za osobę lub za jednostkę za podróż lub noc. Dokładną cenę można znaleźć w szczegółach kalkulacji podróży.

Dodatkowe informacje

Będąc na wakacjach warto zobaczyć okolicę w której wypoczywasz. W tym celu zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych. Oferta wycieczek fakultatywnych dostępna jest w zakładce "Wycieczki Fakultatywne" oraz u rezydenta na miejscu. Informujemy, iż wycieczki fakultatywne nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ceny wycieczek podane są w euro). Wymagana minimalna liczba uczestników potrzebna do zrealizowania wycieczki to 20 osób.
Informujemy, iż Biuro Podróży OSKAR nie jest organizatorem wycieczek fakultatywnych. Wycieczki realizowane są przez lokalnych kontrahentów (na warunkach przez nich określonych) z którymi Biuro Podróży OSKAR nie nawiązało stosunków prawnych. Kolejność zwiedzanie podczas wycieczek może ulec zmianie. Wycieczki fakultatywne nie stanowią oferty BP OSKAR, a udział w nich jest dobrowolny.

Program ramowy

 1. Dzień
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

 2. Dzień
  W godzinach porannych przyjazd do ogrodów Keukenhof - najpiękniejszego parku wiosennego świata gdzie na powierzchni 32 ha można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych roślin cebulowych. Dzień w Keukenhof to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Keukenhof pełen jest niepowtarzalnych kolorów i zapachów, które wywołują jedyne w swoim rodzaju poczucie wolności. Dysponuje doskonałym zapleczem, zachwyca 30 spektakularnymi wystawami kwiatowymi, zaskakującymi i inspirującymi ogrodami oraz tętniącymi życiem wydarzeniami. Parada Kwiatów przejdzie przed bramą Keukenhof z 20 platformami samochodowymi ozdobionymi kwiatami m.in. hiacyntów, tulipanów i żonkili, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. Parada Kwiatów to wyjątkowe, coroczne wydarzenie, które przyciąga turystów z całego świata. Roczna parada kwiatów jest świętem cudownie kolorowym oraz pachnącym. Ogromne ruchome platformy oraz bogato przystrojone samochody przejeżdzają wzdłuż ogrodów Kuekenhof. Kompozycje na platformach, złożone z milionów kolorowych i pachnących kwiatów tworzone są przez tysiące wolontariuszy. Wzdłuż trasy przejazdu jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć to unikalne kwietnie widowisko. Parada kwiatowa wyrusza z Noordwijk o 9:30, prowadzi przez Voorhout i około 12:00 dociera do Sassenheim. Po godzinnej przerwie rusza w dalszą drogę do Lisse (ok.15:30), następnie do Hillegom (ok. 16:00), Bennebroek (ok. 19:30), Heemstede (ok. 20:00), aby dotrzeć do Haarlem około godziny 21:00.
  W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

 3. Dzień
  Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach porannych).

Cena obejmuje

  • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe-bar, DVD,WC)
  • opiekę pilota w czasie podróży
  • zwiedzanie wg programu
  • ubezpieczenie

Dopłaty wymagane na miejscu

  • koszty programowe: 20 €/os- obejmują bilet wstępu do Keukenhof, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE, opłaty lokalne, opłaty wjazdowe, opłaty parkingowe - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze nie podlegają rozliczeniu

Holandia

test