Bawaria + Oktoberfest

Niemcy / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Wycieczka Objazdowa: Bawaria

SALZBURG- PRIEN- NEUSCHWANSTEIN- MITTENWALD- ETTAL- ZUGSPITZE- MONACHIUM

 aWycieczka objazdowa po Bawarii, która zachwyca przez cały rok. Odwiedzimy jej najciekawsze zakątki, by móc poczuć panujący tam klimat, lokalne przysmaki oraz tradycję. W programie między innymi zwiedzanie Salzburga - miasta Mozarta, rejs statkiem na wyspę Herreninsel, odwiedzenie miejscowości u stóp Zugspitze - Garmisch - Partenkirchen, gdzie co roku odbywa się konkurs o puchar świata w skokach narciarskich. Zobaczymy również najpiękniejszy i najsłynniejszy zakątek Bawarii - zamek Neuschwanstein - jest to najbardziej popularny zamek Ludwika II, który stanowi symbol zamków bawarskich, był on również inspiracją dla samego Walta Disneya. Wycieczka objazdowa po Bawarii uraczy nas pięknymi widokami, które na długo zostaną w naszej pamięci. Jest to również świetna alternatywa, dla osób, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas i poznawać nowe miejsca. 

Program ramowy

 • DZIEŃ 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

 • DZIEŃ 2
  Przyjazd do Salzburga - Miasta Mozarta. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy m.in. pałac arcybiskupi i ogrody Mirabell, najstarszą uliczkę miasta Getreidegasse, na której znajduje się Dom Mozarta, Katedra św. Ruprechta, Reisedenplatz, pomnik Mozarta, Arcyopactwo św. Piotra. Czas wolny na salzburdzkiej starówce, następnie przejazd autostradą alpejską do miejscowości Prien nad Jeziorem Chiemsee w Bawarii, rejs statkiem na wyspę Herreninsel, spacer po urokliwym parku do zamku Herrenchiemsee, największego zamku Ludwika Bawarskiego, będącego wierną kopią pałacu wersalskiego, spacer po ogrodach z licznymi fontannami, rejs powrotny i przejazd do hotelu zlokalizowanego w Alpach Tyrolskich na południe od Garmisch-Partenkirchen. Obiadokolacja. Nocleg.

 • DZIEŃ 3
  Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii - zamku Neuschwanstein. Wjazd busikiem zamkowym na wzgórze, gdzie wśród przepaści i jezior położony jest zamek Neuschwanstein - najbardziej znany zamek Ludwika II, symbol zamków bawarskich, który był również inspiracją Walta Disneya (logo jest wzorowane na konturach zamku).  Kolejno spacer po Marienbruecke (Most Marii), który jest przerzucony naprzeciw zamku nad stumetrową przepaścią z wodospadem na dnie. Czas wolny na zakup pamiątek, następnie wizyta w centrum uroczego alpejskiego miasteczka Mittenwald. Gdzie spacerując po centrum możemy raczyć się pięknymi malowidłami ściennymi na większości budynkach, tworząc niesamowity klimat niemieckiej mieściny. Przejazd do hotelu w Alpach Bawarsko-Tyrolskich. Obiadokolacja. Nocleg.

 • DZIEŃ 4
  Śniadanie. Przejazd malowniczymi trasami widokowymi Deutsche Alpenstrasse i Romastische Strasse do najmniejszego z zameczków króla Ludwika II - Linderhof, spacer wśród fontann z ogrodami królewskimi do pobliskiej sztucznej jaskini zbudowanej specjalnie na życzenie króla. Zwiedzanie kapliczek (Marokańskiej i Mauretańskiej), czas wolny, a następnie wizyta w klasztorze i bazylice w Ettal - jednego z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech. Możliwość zakupu wyrobów winiarskich i piwowarskich oraz wyśmienitych likierów Ettaler Klosterlikor wyrabianych od setek lat przez mieszkających tutaj Benedyktynów. Spacer po przyjemnym ryneczku, następnie podjazd pod masyw Zugspitze (2965 m.n.p.m.) - wjazd na najwyższy szczyt Niemiec kolejką linową, skąd przy dobrej widoczności można delektować się panoramą pięciu krajów - Niemiec, Austria, Szwajcarii, Włoch, Francji. Następnie przejazd do miasteczka położonego u stóp Zugspitze - Garmisch - Partenkirchen - zimowej stolicy Niemiec. Wizyta na Stadionie Olimpijskim, gdzie co roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni. Obiadokolacja. Nocleg.

 • DZIEŃ 5

 • Śniadanie. Przejazd do stolicy Bawarii - Monachium, w którym będzie trwał Oktoberfest - jeden z największych na świecie festynów ludowych. W ostatnich latach liczba odwiedzających wynosiła nawet sześć milionów! W trakcie trwania festynu spożywane jest około pięciu milionów litrów piwa, sprzedawanego tradycyjnie w litrowych kuflach tzw. Maßkrug. Możliwość indywidualnego odwiedzenia piwnych namiotów. W największych z nich liczba miejsc siedzących to nawet 10.000!

 • DZIEŃ 6
  Powrót do poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. 

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

Warunki promocji FIRST MINUTE

Aktualne warunki promocji dostępne pod linkiem: First Minute Lato 2019

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój 2 - osobowy
 • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania (w cenie)a
 • Obiadokolacje (obowiązkowa dopłata przy rezerwacji lub w autokarze) napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między

 • siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • oprowadzanie z systemem nagłaśniającym TOUR GUIDE (mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony

 • zakwaterowanie 3 noclegi w Hotelu na terenie Niemiec w pokojach 1-2 osobowych z łazienkami

 • wyżywienie BB: 3 śniadania

 • ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • opiekę pilota

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - zamki, przejazdy komunikacją miejską - Monachium, rejs po jeziorze Chiemsee , opieka pilotażowa, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne: 160 euro/osoba - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • dopłata do wyżywienia HB przy rezerwacji lub u pilota w autokarze: 45 €/os.

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 

 • pakiet komfort

Dodatkowe informacje

program ramowy obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w trakcie czasu wolnego

dokumenty - paszport lub dowód osobisty (zgodnie z obowiązującymi przepisami)

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość: WO - Niemcy Bawaria

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Czestochowa STACJA CIRCLE K, WOJSKA POLSKIEGO 121/127 22:45 60 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 23:35 0 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 15:50 80 zł
Gorzyczki STACJA UNIWAR 01:30 0 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 00:05 0 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 18:45 0 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 23:05 0 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 20:15 60 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 19:30 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 20:30 70 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 16:25 60 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 22:20 0 zł
Piotrkow Trybunalski STACJA PALIW HUZAR, ALEJE GENERALA SIKORSKIEGO 52 21:25 70 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 17:45 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 20:10 0 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 17:15 80 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 14:20 80 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 18:20 100 zł
Wroclaw STACJA PALIW AMIC ENERGY UL CZEKOLADOWA 16 BIELANY WROCLAWSKIE 21:10 0 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41 17:55 80 zł
Zory STACJA ORLEN, UL. KOSCIUSZKI 35 01:00 0 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje