[PREMIUM] Bawaria

Niemcy / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Przejazd autokarem PREMIUM

autokar-premium-oskar-tablet-gniazdko-usb-wygodne-fotele

Atuty

 • Klimatyzacja w autokarze
 • Regulowane fotele
 • Tacki
 • Nowoczesna flota
 • Zawodowy kierowca
 • Pasy bezpieczeństwa
 • Toaleta w autokarze
 • Podnóżki
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Wi-Fi
 • Bez paszportu
 • Tour guide

Wycieczka Objazdowa: Bawaria

Wycieczka objazdowa po Bawarii, która zachwyca przez cały rok. Odwiedzimy jej najciekawsze zakątki, by móc poczuć panujący tam klimat, lokalne przysmaki oraz tradycję. W programie między innymi zwiedzanie Salzburga - miasta Mozarta, rejs statkiem na wyspę Herreninsel, zwiedzanie zamku Herrenchiemsee, odwiedzenie miejscowości u stóp Zugspitze - Garmisch - Partenkirchen, gdzie co roku odbywa się konkurs o puchar świata w skokach narciarskich. Zobaczymy również najpiękniejszy i najsłynniejszy zakątej Bawarii - zamek Neuschwanstein - jest to najbardziej popularny zamek Ludwika II, który stanowi symbol zamków bawarskich, był on również inspiracją dla samego Walta Disneya. To jednak nie wszystko, będąc w Monachium zobaczymy ich największe święto ludowe Oktoberfest. Wycieczka objazdowa po Bawarii uraczy nas pięknymi widokami, które na długo zostaną w naszej pamięci. Jest to również świetna alternatywa, dla osób, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas i poznawać nowe miejsca. 

Dostępne opcje zakwaterowania

 • pokój 2 osobowy
 • pokój 3 osobowy
 • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 osobowy (dopłata)

* dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowane z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje wyżywienia

 • Śniadania (w cenie)
 • Obiadokolacje (obowiązkowa dopłata przy rezerwacji lub w autokarze)

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu

Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna
dokument do pobrania www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Pakiet KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 50 zł/os. 

Pakiet PRESTIGE

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
 • nadbagaż 5 kg w cenie
 • napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
 • torba materiałowa z logo

cena: 100 zł/os.

Warunki promocji FIRST MINUTE

Aktualne warunki promocji dostępne pod linkiem: First Minute Lato 2019

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.
1.    W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM
2.    W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Program ramowy

 • Dzień 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

 • Dzień 2
  Przyjazd do Salzburga - Miasta Mozarta. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, podczas którego zobaczymy m.in. pałac arcybiskupi i ogrody Mirabell, najstarszą uliczkę miasta Getreidegasse, na której znajduje się Dom Mozarta, Katedra św. Ruprechta, Reisedenplatz, pomnik Mozarta, Arcyopactwo św. Piotra. Czas wolny na salzburdzkiej starówce, następnie przejazd autostradą alpejską do miejscowości Prien nad Jeziorem Chiemsee w Bawarii, rejs statkiem na wyspę Herreninsel, spacer po urokliwym parku do zamku Herrenchiemsee, największego zamku Ludwika Bawarskiego, będącego wierną kopią pałacu wersalskiego, spacer po ogrodach z licznymi fontannami, rejs powrotny i przejazd do hotelu zlokalizowanego w Alpach Tyrolskich na południe od Garmisch-Partenkirchen. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 3
  Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych i najsłynniejszych zakątków Bawarii - zamku Neuschwanstein. Wjazd busikiem zamkowym na wzgórze, gdzie wśród przepaści i jezior położony jest zamek Neuschwanstein - najbardziej znany zamek Ludwika II, symbol zamków bawarskich, który był również inspiracją Walta Disneya (logo jest wzorowane na konturach zamku).  Kolejno spacer po Marienbruecke (Most Marii), który jest przerzucony naprzeciw zamku nad stumetrową przepaścią z wodospadem na dnie. Czas wolny na zakup pamiątek, następnie wizyta w centrum uroczego alpejskiego miasteczka Fussen zwanego miasteczkiem festiwalowym (związane jest to z tym, że odbywały się tam musicale związane z Ludwikiem II). Przejazd do hotelu w Alpach Bawarsko-Tyrolskich. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 4
  Śniadanie. Przejazd malowniczymi trasami widokowymi Deutsche Alpenstrasse i Romastische Strasse do najmniejszego z zameczków króla Ludwika II - Linderhof, spacer wśród fontann z ogrodami królewskimi do pobliskiej sztucznej jaskini zbudowanej specjalnie na życzenie króla. Zwiedzanie kapliczek (Marokańskiej i Mauretańskiej), czas wolny, a następnie wizyta w klasztorze i bazylice w Ettal - jednego z najstarszych miejsc pielgrzymkowych w Niemczech. Możliwość zakupu wyrobów winiarskich i piwowarskich oraz wyśmienitych likierów Ettaler Klosterlikor wyrabianych od setek lat przez mieszkających tutaj Benedyktynów. Spacer po przyjemnym ryneczku, następnie podjazd pod masyw Zugspitze (2965 m.n.p.m.) - wjazd na najwyższy szczyt Niemiec kolejką linową, skąd przy dobrej widoczności można delektować się panoramą pięciu krajów - Niemiec, Austria, Szwajcarii, Włoch, Francji. Następnie przejazd do miasteczka położonego u stóp Zugspitze - Garmisch - Partenkirchen - zimowej stolicy Niemiec. Wizyta na Stadionie Olimpijskim, gdzie co roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 5
  Śniadnie. Przejazd malowniczym alpejskim szlakiem nad pięknie położone na tle Alp Szwajcarskich Jezioro Bodeńskie - największe jezioro Niemiec. Krótkie zwiedzanie miasta Meersburg oraz spacer po promenadzie przypominającej nadmorskie bulwary krajów śródziemnomorskich. Przeprawa promowa na Wyspę Kwiatów Mainau. Kilkugodzinny pobyt rekreacyjno - wypoczynkowy w tamtejszym ogrodzie botanicznym. Rejs powrotny. Powrót do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 6
  Śniadanie. Przejazd do stolicy Bawarii - Monachium, w którym będzie trwał Oktoberfest - jeden z największych na świecie festynów ludowych. W ostatnich latach liczba odwiedzających wynosiła nawet sześć milionów! W trakcie trwania festynu spożywane jest około pięciu milionów litrów piwa, sprzedawanego tradycyjnie w litrowych kuflach tzw. Maßkrug. Możliwość indywidualnego odwiedzenia piwnych namiotów. W największych z nich liczba miejsc siedzących to nawet 10.000! Następnie zwiedzanie miasta - spacer po rozległych terenach pałacowych Pałacu Nymphenburg, miejsca narodzin Ludwika Bawarskiego. Następnie przejazd do centrum miasta i zwiedzanie starówki, podczas którego zobaczymy między innymi: Frauenkirche - Kościół Mariacki, Kolumnę Mariacką, Nowy i Stary Ratusz, gmach Bawarskiej Opery Narodowej, najbardziej znaną piwiarnię na świecie - Hofbrauhaus, która zasłynęła w świecie jako miejsce wygłaszania przemówień Adolfa Hitlera, a dziś znana głównie z wyśmienitego bawarskiego jadła i piwa. Wjazd na Olympiatrum - wieżę olimpijską, z której rozciąga się widok na miasto. Pożegnanie z Bawarią. Wyjazd w godzinach wieczornych w stronę Polski.

 • Dzień 7
  Powrót do poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • oprowadzanie z systemem nagłaśniającym TOUR GUIDE (mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony

 • zakwaterowanie 4 noclegi w Hotelu *** w pokojach 2 - 3 osobowych z łazienkami

 • wyżywienie BB: 4 śniadania

 • ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • opiekę pilota

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - zamki, Wieża Olimpijska, Wyspa Kwiatów Mainau, przejazdy komunikacją miejską - Monachium, rejsy po jeziorach - J.Chiemsee i J.Bodeńskie, opieka pilotażowa, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne: 160 euro/osoba - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • dopłata do wyżywienia HB przy rezerwacji lub u pilota w autokarze: 40 €/os.

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 

 • pakiet premium lub pakiet prestige

Informacje dodatkowe

 • program ramowy obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w trakcie czasu wolnego

 • dokumenty - paszport lub dowód osobisty (zgodnie z obowiązującymi przepisami)

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość: WO - Niemcy Bawaria

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Boleslawiec STACJA ORLEN, LAKA 28A 00:15 0 zł
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 14:30 100 zł
Gdansk PARKING OPERA BALTYCKA 12:30 200 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 11:30 200 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 19:45 0 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 18:30 0 zł
Grudziadz STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2 13:30 200 zł
Katowice STACJA BP, UL. GORNOSLASKA 40A 19:00 0 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 19:15 0 zł
Krakow KFC/BP, UL. J. CONRADA 83 17:30 0 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 23:30 0 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 20:00 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 18:30 0 zł
Lubin PARKING OSIR, ODRODZENIA 28B 22:30 100 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 19:30 100 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 21:15 100 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 20:45 0 zł
Polkowice DWORZEC PKS 22:00 100 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 18:30 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 20:45 0 zł
Skwierzyna STACJA ORLEN, UL. MIEDZYRZECKA 1 19:00 100 zł
Swiebodzin STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8 20:00 100 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 17:00 100 zł
Torun DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24 15:30 200 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 17:00 0 zł
Wloclawek PARKING HALA MISTRZOW, CHOPINA 12 16:30 200 zł
Wroclaw LUKOIL, UL. CZEKOLADOWA 16, BIELANY 22:00 0 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 01:15 0 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL.SULECHOWSKA 41 20:45 100 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje