Magia i Nauka - Harry Potter i Muzeum Techniki

Niemcy / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Atuty

 • Klimatyzacja w autokarze
 • Regulowane fotele
 • Nowoczesna flota
 • Zawodowy kierowca
 • Pasy bezpieczeństwa
 • Toaleta w autokarze
 • City breaks
 • Wi-Fi
 • Bez paszportu
 • Tour guide

Wycieczka Weekendowa: Magia i Nauka - Harry Potter i Muzeum Techniki

Tylko u nas niepowtarzalna wycieczka Weekendowa do magicznego świata czarów, który zobaczysz dzięki niezwykłej wystawie poświęconej sadze filmów Harry Potter w Poczdamie. To prawdziwa gratka dla fanów Harrego Pottera i jego magicznego świata! Natomiast w Muzeum Techniki w Berlinie odbędziesz prawdziwą wyprawę odkrywczą śladami kistorii techniki, podczas której zobaczysz ekspozycje nt. techniki komunikacji, produkcji, energii i transportu z różnych okresów. Wycieczka ta to idealna propozycja na spędzienie weekendu z całą rodziną. 

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę
TRZYpak z rabatem do 15% na osobę

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu). Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

PAKIET KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x kawa, 1x herbata)
 • torba materiałowa z logo

cena: 25 zł/os.

Oferta dla grup i szkół

Istnieje możliwość zamówienia wyjazdu grupowego na wycieczki: Harry Potter + Muzeum Techniki oraz Jarmarki Bożonarodzeniowe. Ceny w zależności od dnia tygodnia wyjazdu, miasta wyjazdu oraz liczby osób.

Przykładowy cennik wyjazdów z Poznania: Oferta dla grup

W sprawie kalkulacji wyjazdów grupowych prosimy o kontakt pod adresem mailowym biuro@oskar.com.pl oraz telefonicznym 061 8524572.

Program ramowy

 • Dzień 1
  Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.

 • Dzień 2
  Przyjazd do Poczdamu około godziny 10.00 - 11.00. 
  Kilkugodzinne zwiedzanie wystawy poświęconej sadze książek J. K. Rowling o przygodach Harrego Pottera w świecie magii. Czas wolny.
  Jest to prawdziwa gratka dla fanów przygód Harrego Pottera. Słynna na całym świecie wystawa teraz dostępna u naszych zachodnich sąsiadów w wytwórni filmowej w Poczdamie. Ponad 1600 m2 powierzchni, na której obejrzysz magiczne artefakty oraz autentyczne kostiumy z sagi filmu. To jednak nie wszystko! Odwiedzisz dom Griffindor’ów oraz salę zajęć, gdzie przygotowuje się tajemnicze mikstury i różne wywary. Dowiesz się również do jakiego domu w Hogwarcie przydzieliłaby Cię Tiara Przydziału. Dla sympatyków sportu czekają rozgrywki w Qudditcha, a dla odważnych spacer po Zakazanym Lesie. Bądźcie ostrożni, bo nigdy nie wiadomo jakie stworzenie ukaże się za drzewa. Jesteście gotowi złapać złoty znicz razem z Biurem Podróży OSKAR?

 • Wyjazd z Poczdamu i przejazd przez legendarny most Szpiegów i popołudniowy przyjazd do Berlińskiego Muzeum Techniki, które znajduje się na terenie byłego dworca towarowego „Anhalter Güterbahnhof”. To prawdziwa wyprawa odkrywcza śladami historii techniki. Na ok. 25.000 m² zostały zaprezentowane ekspozycje nt. techniki komunikacji, produkcji, energii i transportu. Ponadto w nowszej części, która zbudowana jest większości ze szkła przedstawiona jest historia żeglugi wodnej oraz powietrznej. Dla osób chętnych, które chcą poszerzać swoją wiedzę na temat historii techniki dostępna jest biblioteka i archiwum historyczne. Warto również wybrać się na wystawę stałą pt. „Człowiek w ruchu – podróż samochodem", na której prezentowane są parowozy, powozy, rowery, motocykle i 30 samochodów z różnych epok. To jednak nie wszystko! W parku przy muzeum spacerując można zobaczyć wiatraki i młyny wodne oraz browar.  Bogata oferta zabytków i eksponatów sprawi, że atrakcjami będą się cieszyć zarówno dorośli jak i dzieci.
  Wyjazd z Berlina w godzinach popołudniowych (około godziny 18.00).

 • Dzień 3
  Przyjazd do Polski w późnych godzinach nocnych lub porannych dnia następnego (godzina powrotu zależy od miasta, powrót do Poznania około godziny 23.00).

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, café - bar, DVD, WC)

 • opiekę pilota w czasie podróży

 • ubezpieczenie KL 15000 euro, NNW 15000 zł, bagaż (utrata do 1000 zł)

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 30 €/ os dorosła, 25 € / dziecko do lat 15 - obejmują bilet wstępu na wystawę Harry Potter i bilet wstępu do Muzeum Techniki, koszty organizacyjne; płatne u Pilota w autokarze, nie podlegają rozliczeniu.

Dopłaty opcjonalne

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 1000 zł) - 40 zł/os

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet komfort

Informacje dodatkowe

 • program jest programem ramowym - kolejność zwiedzanie może ulec zmianie

 • zwiedzanie wewnątrz we własnym zakresie w ramach czasu wolnego

 • dokumenty: paszport lub dowód osobisty

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Poczdam

Poczdam to miasto znajdujące się we wschodnich Niemczech, rzut beretem od Berlina. Coraz więcej osób odwiedza Poczdam kosztem zwiedzania stolicy. Numerem jeden dla odwiedzających  jest rezydencja „wolna od trosk” czyli Sanssouci z przepięknymi ogrodami. Miasto jest o tyle niezwykłe, że można w nim zobaczyć pałac nawiązujący do posiadłości brytyjskich, drewnianą wioskę jak gdyby żywcem wyrwaną z Syberii , meczet czy też dzielnicę holenderską. Warto zajrzeć do browaru i delektować się złocistym trunkiem na cesarskim tarasie nad samym jeziorem. Miasto zaskakuje. Wszystkich ciekawych miejsc nie sposób odwiedzić w ciągu weekendowej wycieczki.

Czytaj więcej

Miejscowość: Poczdam

Poczdam to miasto znajdujące się we wschodnich Niemczech, rzut beretem od Berlina. Coraz więcej osób odwiedza Poczdam kosztem zwiedzania stolicy. Numerem jeden dla odwiedzających  jest rezydencja „wolna od trosk” czyli Sanssouci z przepięknymi ogrodami. Miasto jest o tyle niezwykłe, że można w nim zobaczyć pałac nawiązujący do posiadłości brytyjskich, drewnianą wioskę jak gdyby żywcem wyrwaną z Syberii , meczet czy też dzielnicę holenderską. Warto zajrzeć do browaru i delektować się złocistym trunkiem na cesarskim tarasie nad samym jeziorem. Miasto zaskakuje. Wszystkich ciekawych miejsc nie sposób odwiedzić w ciągu weekendowej wycieczki.

Pałac Sanssouci z ogromnym parkiem robi piorunujące wrażenie. Fryderyk II Wielki uparł się aby rezydencję wybudowano wg. jego własnego projektu. Architekt miał wiele zastrzeżeń - szczególny sprzeciw budził w nim projekt ogromnych tarasów, które jego zdaniem zasłaniały budynek. Koniec końców rokokowy pałac stanowi jedną z części ogrodu, nie stanowi centrum, jak to zwykle dzieje się w przypadku tradycyjnej sztuki ogrodowej. Park oferuje moc atrakcji tj. pawilon chiński czy Kościół Pokoju. Jeśli chodzi o architekturę wnętrz w stylu rokoko, to szczytowe osiągnięcie stanowi Biblioteka i Sala Koncertowa znajdująca się w pałacu.

Średnia ocena klientów 0,00/6

Wystawiono 0 opinii

Brak opinii klientów

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Konin ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO 04:05 50 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 04:35 50 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 03:50 50 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 02:35 70 zł
Nowy Tomysl STACJA BP, PRZYLEK 125A 06:20 0 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 05:30 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 03:15 50 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 07:00 0 zł
Swiecko STACJA BP PORT SWIECKO, SWIECKO 39, SLUBICE 08:00 0 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 00:50 80 zł
Wroclaw LUKOIL,UL.CZEKOLADOWA 16,BIELANY 02:20 70 zł
Wrzesnia STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2 04:45 50 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje