Wododpad Rheinfall i Wyspa Mainau

Niemcy / Wyc. objazdowe / Wyc. objazdowe
Termin wycieczki potwierdzony
 • ---
 • ---

Atuty

 • Klimatyzacja w autokarze
 • Regulowane fotele
 • Tacki
 • Nowoczesna flota
 • Zawodowy kierowca
 • Pasy bezpieczeństwa
 • Toaleta w autokarze
 • Podnóżki
 • City breaks
 • Wi-Fi
 • Bez paszportu
 • Tour guide

Wycieczka weekendowa: Wodospad Rheinfall i Wyspa Mainau

Usytuowany na przełomie Renu w pobliżu Szafuzy (Schaffhausen) malowniczy Wodospad Rheinfall stanowi jedną z największych atrakcji przyrodniczych nie tylko regionu ale i całej Szwajcarii.

Powstał on około 14 do 17 tysięcy lat temu w czasie ostatniej epoki lodowcowej i obecnie jest największym wodospadem położonym na terenach równinnych Europy. W rzeczywistości nie jest to jeden, a kilka wodospadów o łącznej szerokości 150 metrów, wysokości 23 metrów i głębokości 13 metrów. Co ciekawe, tak duża wysokość nie zniechęca węgorzy, które potrafią się wspiąć po kamieniach wodospadów na sam ich szczyt. Najefektowniej wodospady wyglądają w lipcu, kiedy poziom wody jest najwyższy. W ciągu sekundy przepływa tędy blisko 700 tysięcy litrów wody (w okresie zimowym wartość ta spada do 250 tysięcy).

Niezwykły spektakl jaki urządza woda powinien zobaczyć każdy. Każdego roku atrakcja przyciąga tysiące turystów z całego świata. Wokół wodospadu rozlokowanych jest kilka punktów widokowych oraz dwie platformy widokowe. Ponadto na okolicznych skałach wznoszą się majestatycznie dwa średniowieczne zamki Laufen i Wörth.

Wyspa Mainau

Mainau  to wyspa na Jeziorze Bodeńskim, położona w granicach administracyjnych  Konstancji – miasta o starożytnym rodowodzie, wywodzącego swoją nazwę od imienia cesarza rzymskiego Konstantyna. Mainau to atrakcja turystyczna znana ze znajdujących się tam ogrodów, stąd popularnie nazwana jest Wyspą Kwiatów.  Ogrody zostały zaprojektowane przez byłego księcia Szwecji, hrabiego Lennarta Bernadotte, który zamieszkał wyspę w 1932 roku po tym, jak zamiast posłuszeństwa królowi szwedzkiemu wybrał małżeństwo z miłości z Karin Emmą Louise Nissvandt. Hrabia, który był wybitnym botanikiem, korzystając z wyjątkowo wilgotnego mikroklimatu wyspy, zasadził na niej setki roślin, w tym wiele egzotycznych.

Na powierzchni 44 ha obecnie można podziwiać efekty ciężkiej pracy ogrodników, którzy co roku z roślin komponują różnorodne obrazy oraz kwiatowe rzeźby. Zobaczyć można piękne rosarium z ponad 1200 odmianami róż, a także liczne odmiany dalii, która jest drugim najliczniej rosnącym kwiatem na wyspie. Na wyspie Mainau można również  obserwować ogromne ilości motyli, przede wszystkim w specjalnie dla nich wybudowanym pawilonie. Motyle są przyzwyczajone do obecności turystów, dlatego też bez lęku przysiadają na chwilę na ich ramionach czy głowach. Mainau to jednak nie tylko ogrody. To również barokowy pałac, wzniesiony jeszcze w czasach, gdy teren ten należał do zakonu krzyżackiego, czyli aż do połowy XIX wieku. Na wyspie znajdziemy także pawilon ziołowy oraz zagrodę z kucami i osłami. Ogrody są otwarte od wschodu słońca do zachodu. Obecnie wyspa jest celem podróży około miliona turystów rocznie.

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:

 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe.

Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

TOUR GUIDE oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym

Mobilny zestaw audio: indywidualny zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383.

Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:

 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

Dokumenty:

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Podróże

Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Rezerwacje Signal Iduna
dokument do pobrania: Bezpieczne Rezerwacje

Warunki Ubezpieczenia NNW na terenie Polski
dokument do pobrania: NNW na terenie Polski

DWUpak i TRZYpak

DWUpak z rabatem do 10% na osobę
TRZYpak z rabatem do 15% na osobę

Promocja obowiązuje przy zakupie 2 lub 3 spośród ofert typu wycieczki weekendowe (bez noclegu) i potwierdzeniu ich tego samego dnia. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej i dotyczy najtańszej spośród wybranych ofert. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji rezerwacji wyjazdów przy założeniu, że dane osobowe uczestników nie ulegają zmianie.

PAKIET KOMFORT

 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x kawa, 1x herbata)
 • torba materiałowa z logo

cena: 25 zł/os.

Program ramowy

 • Dzień 1
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd autokarem przez Niemcy.

 • Dzień 2
  W godzinach porannych przyjazd do miejscowości Neuhausen am Rheinfall i pobyt nad  Wodospadami Rheinfall – dla osób chętnych możliwość zorganizowania podpłynięcia łódką tuż pod spienioną kipiel wodną (możliwe od kwietnia do października).  Następnie przejazd na Wyspę Kwiatów - Mainau i kilkugodzinny pobyt na wyspie. Na zakończenie wizyta w miasteczku Konstancja – zwiedzanie miasta z pilotem. Wizyta na starówce, w obrębie której zachowały się oprócz antycznych ruin zabytki średniowieczne: katedra, zabudowania konklawe oraz wieże i mury obronne.
  W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.

 • Dzień 3
  Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, cafe - bar, DVD, WC)

 • opiekę pilota

 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 euro, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 25 €/os (m.in. bilet wstępu do Mainau, opłaty lokalne i zwiedzanie, opieka pilotażowa) - płatne u pilota w autokarze; kwota nie podlega rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • fakultatywny rejs łódką pod wodospad w cenie 12 €/os dostępny od kwietnia do października, dzieci w wieku 6-16 lat płacą połowę ceny

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych: 40 zł/os

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 6,7% wartości rezerwacji

 • pakiet komfort

Komunikat!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2018, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski.

W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu  wynajętymi autokarami od sprawdzonych przewoźników, spełniających standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.

Dodatkowe informacje

w programie zwiedzanie miasta obiekty zwiedzane z zewnątrz; zwiedzanie obiektów we wnętrz możliwe wyłącznie w ramach czasu wolnego we własnym zakresie

kolejność zwiedzania może ulec zmianie

dokumenty: paszport lub dowód osobisty

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas na facebooku

Miejscowość

Konstancja - Wyspa Mainau

Mainau  to wyspa na Jeziorze Bodeńskim, położona w granicach administracyjnych  Konstancji – miasta o starożytnym rodowodzie, wywodzącego swoją nazwę od imienia cesarza rzymskiego Konstantyna. Mainau to atrakcja turystyczna znana ze znajdujących się tam ogrodów, stąd popularnie nazwana jest Wyspą Kwiatów.  Ogrody zostały zaprojektowane przez byłego księcia Szwecji, hrabiego Lennarta Bernadotte, który zamieszkał wyspę w 1932 roku po tym, jak zamiast posłuszeństwa królowi szwedzkiemu wybrał małżeństwo z miłości z Karin Emmą Louise Nissvandt. Hrabia, który był wybitnym botanikiem, korzystając z wyjątkowo wilgotnego mikroklimatu wyspy, zasadził na niej setki roślin, w tym wiele egzotycznych.

Czytaj więcej

Opinie klientów 5,26/6

Zobacz więcej opinii
Agnieszka

Byłam w maju 2019. Organizacja bez zastrzeżeń. polecam serdecznie. Autokar wygodny, kierowcy profesjonaliści, pani Ola ( pilot i przewodnik) bardzo kompetentna.

Anonimowy

Kolejna wycieczka z OSKAREM udana . Wygodny autokar super kierowcy i pani pilot z dużą wiedzą. Wodospad przepiękny pokazuje potęgę natury , warto przejść na drugą stronę . Wyspa Mainau piękny ogród no i motylarnia z dużymi , kolorowymi motylami . Konstancja urokliwe miasteczko warte zwiedzenia. Polecam .

Miejscowość: Konstancja - Wyspa Mainau

Mainau  to wyspa na Jeziorze Bodeńskim, położona w granicach administracyjnych  Konstancji – miasta o starożytnym rodowodzie, wywodzącego swoją nazwę od imienia cesarza rzymskiego Konstantyna. Mainau to atrakcja turystyczna znana ze znajdujących się tam ogrodów, stąd popularnie nazwana jest Wyspą Kwiatów.  Ogrody zostały zaprojektowane przez byłego księcia Szwecji, hrabiego Lennarta Bernadotte, który zamieszkał wyspę w 1932 roku po tym, jak zamiast posłuszeństwa królowi szwedzkiemu wybrał małżeństwo z miłości z Karin Emmą Louise Nissvandt. Hrabia, który był wybitnym botanikiem, korzystając z wyjątkowo wilgotnego mikroklimatu wyspy, zasadził na niej setki roślin, w tym wiele egzotycznych.

Na powierzchni 44 ha obecnie można podziwiać efekty ciężkiej pracy ogrodników, którzy co roku z roślin komponują różnorodne obrazy oraz kwiatowe rzeźby. Zobaczyć można piękne rosarium z ponad 1200 odmianami róż, a także liczne odmiany dalii, która jest drugim najliczniej rosnącym kwiatem na wyspie. Na wyspie Mainau można również  obserwować ogromne ilości motyli, przede wszystkim w specjalnie dla nich wybudowanym pawilonie. Motyle są przyzwyczajone do obecności turystów, dlatego też bez lęku przysiadają na chwilę na ich ramionach czy głowach. Mainau to jednak nie tylko ogrody. To również barokowy pałac, wzniesiony jeszcze w czasach, gdy teren ten należał do zakonu krzyżackiego, czyli aż do połowy XIX wieku. Na wyspie znajdziemy także pawilon ziołowy oraz zagrodę z kucami i osłami. Ogrody są otwarte od wschodu słońca do zachodu. Obecnie wyspa jest celem podróży około miliona turystów rocznie.

Średnia ocena klientów 5,26/6

Wystawiono 206 opinii

Opinie klientów 5,26/6

Sortuj według:
WWW
Agnieszka 6,0

Byłam w maju 2019. Organizacja bez zastrzeżeń. polecam serdecznie. Autokar wygodny, kierowcy profesjonaliści, pani Ola ( pilot i przewodnik) bardzo kompetentna.

WWW
Anonimowy 6,0

Kolejna wycieczka z OSKAREM udana . Wygodny autokar super kierowcy i pani pilot z dużą wiedzą. Wodospad przepiękny pokazuje potęgę natury , warto przejść na drugą stronę . Wyspa Mainau piękny ogród no i motylarnia z dużymi , kolorowymi motylami . Konstancja urokliwe miasteczko warte zwiedzenia. Polecam .

WWW
Janusz, Opole 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
EWA 5,0

Bardzo piękna wycieczka. Polecam

WWW
Marta 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Michał 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
ELZBIETA 6,0

Było po prostu cudownie, super organizacja, kierowcy ok oraz pilotki ok, polecam tę wycieczkę

WWW
Aneta 6,0

Super wycieczka, niezapomniane widoki. Miła atmosfera, świetni i mili kierowcy,pełen profesjonalizm.
POLECAM OSKARA

WWW
Bogdan, Poznań 6,0

wycieczka na 6 z plusem

WWW
Joanna, Strzelin 5,0

Wyjazd bardzo udany, polecam wyprawe łódką pod wodospad . Piekne widoki. Ogród botaniczny na wyspie robi wrazenie szczególnie motylarnia i kolekcja storczyków. Poza Konstancją wszystko zwiedzamy sami to duzy plus. Przewodniczka Kinga dobrze zorganizowana. Odpowiednia ilosc czasu na zwiedzanie . Jedyny minus to żle działający system tour guide

SMS
BARBARA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BOZENA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KAROLINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ADAM 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WERONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZOFIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Wiesława 6,0

Uczestniczyliśmy z mężem już w kilku wyjazdach z tego biura jesteśmy bardzo zadowoleni ostatni wyjazd był na Paradę Kwiatów do Holandii w dn 20.04 do 22.04.2018 było super.Już myślę o kolejnym wyjeździe i nie będzie to ostatni wyjazd.Podziękowanie dla pilotki Oli z A25 za opiekę.

WWW
MAGDALENA 5,0

Sama wycieczka super, ale niestety przewodnik owszem z wiedzą ale niezbyt ogarnięty w sprawach organizacyjnych i topografii

AGATA 6,0

Dla mnie są na 5, profesjonalni ; chętnie z nimi wyjeżdżam na zwiedzanie ciekawych miejsc :) polecam to biuro :)

Sabina 5,0

Z Oskarem byłam w pięknej Chorwacji-Makarskiej 2 razy,Czarnogórze oraz na wycieczce jednodniowej w Szwajcarii było świetnie. Super kierowcy,rezydenci mili i otwarci chętni do pomocy. W tym roku mam już rezerwację na Grecję... nie mogę się już doczekać...

JOLANTA 6,0

Super polecam a za chwilę jadę z BP OSKAR dalej- Czarnogóra

WWW
Janina 5,0

Jesteśmy bardzo zadowoleni😊 Mały minus za miejsce,ale na kogoś musiało trafić:)

KATARZYNA 6,0

Wróciliśmy właśnie z drugiego wyjazdu z "Oskarem". Były to dwa niezapomniane wyjazdy weekendowe ( pierwszy "Ogrody Keukenhof + Amsterdam", drugi to "Wodospad Rheinfall + Wyspa Mainau"). Programy wycieczek zgodne z opisem, podróż komfortowymi autokarami plus do tego profesjonalni i sympatyczni kierowcy oraz piloci :-). Nie mówiąc o niezapomnianych widokach, które pozostaną na długo w pamięci. Bardzo dziękujemy, mamy nadzieję że to nie były ostatnie wyjazdy z "Oskarem". Pozdrawiamy serdecznie Kaśka i Jarek

Anna i Mirosław 6,0

Wyjazd na wodospady - super organizacja, luksusowy autobus ( pomimo że piętrus :)) prowadzony przez profesjonalnych kierowców to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa ale udanej wycieczki. Pilot P. Agnieszka umilała nam podróż ciekawymi informacjami na temat Niemiec i Szwajcarii. Cieszymy się że OSKAR zorganizował nam wspaniały weekend.Pozdrawiamy Ania i Mirek

Anna i Mirosław 6,0

Wyjazd na wodospady - super organizacja, luksusowy autobus ( pomimo że piętrus :)) prowadzony przez profesjonalnych kierowców to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa ale udanej wycieczki. Pilot P. Agnieszka umilała nam podróż ciekawymi informacjami na temat Niemiec i Szwajcarii. Cieszymy się że OSKAR zorganizował nam wspaniały weekend.Pozdrawiamy Ania i Mirek

WWW
SYLWIA, Starogard Gdański 6,0

Co tu dużo mówić REWELACJA SUPER EKSTRA

SMS
EDYTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAGDALENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALEKSANDRA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WIOLETTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MAREK 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
GRAZYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA-AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Grzegorz, Białystok 6,0

Wycieczka była udana:
-pogoda słoneczna
-organizacja bardzo dobra
-wodospady budzą zachwyt
-cena wycieczki przystępna
-autokary wysokiej klasy
-pani przewodniczka bardzo sympatyczna

SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KRYSTYNA 6,0

Było pięknie. Dziękuję

SMS
TOMASZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
JANUSZ 5,0

Jesteśmy zadowoleni, SUPER

SMS
JOLANTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
ALINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
JAN 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANETA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARCIN 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JANUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HONORATA 4,0

Za krótko na wodospadach

SMS
MARIA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIK 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
OLGA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARDA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0

:)

SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 6,0

Serdecznie dziękujemy. Bardzo udany wyjazd. Ocena to 6!

SMS
KLAUDIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0

Rewelacja

SMS
MARIA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIK 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HONORATA 4,0

Za krótko na wodospadach

SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
OLGA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARDA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EWA 5,0

:)

SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 6,0

Serdecznie dziękujemy. Bardzo udany wyjazd. Ocena to 6!

SMS
KLAUDIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0

Rewelacja

WWW
Iwona 6,0

Polecam biuro OSKAR jest bezkonkurencyjne

WWW
ADAM, gliwice 6,0

witam,wycieczka jeżeli chodzi o organizację super wodospad oraz wyspa MAINAU to niezapomniane wspomnienia, szczególnie wrażenie robi motylarnia to moja druga podróż z biurem OSKAR i napewno skorzystam jeszcze nie raz

Adam 6,0

witam,wycieczka jeżeli chodzi o organizację super wodospad oraz wyspa MAINAU to niezapomniane wspomnienia, szczególnie wrażenie robi motylarnia to moja druga podróż z biurem OSKAR i napewno skorzystam jeszcze nie raz

SMS
MALGORZATA 6,0

Dziękuję bardzo. Wyjazd oceniam na 6 !. Pozdrawiam

SMS
BARBARA 6,0

6 rewelacyjny
Kierowcy bardzo mili
Troszczyli sie o pasazerow robili czesto postoje ,serwowali nam kawe,herbate
Jednym slowem jestesmy zadowoleni
I napewno bedziemy polecac znajomym
Aby wyjezdzali z oskarem.
Pozdrawiamy

SMS
AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALINA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROKSANA 6,0

Oczywiscie szczere 6 :-) :-) :-) :-) i pozdrowienia dla wszystkich panow kierowcow w szczegolnosci Lech i Szymon :)))))))

SMS
MARIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
WLODZIMIERZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TOMASZ 6,0

6!! Bez dyskusji super wycieczka ;-)

SMS
DANUTA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOMINIKA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BARBARA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SABINA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ROBERT 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ALICJA 5,0

5 ale jest ale: czas na wyspę kwiatów był za krotki natomiast czas na Konstancję był za długi

SMS
JUSTYNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
IZABELA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
TATIANA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGNIESZKA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZOFIA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KINGA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MARZENA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
WWW
Karol, Poznań 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Dominika 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Dominika 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0

6 :)

SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 6,0

My rowniez dziekujemy za wspanialy wyjazd... 6:)pozdrawiamy..Biuro Podrozy Ajzachaja :)

SMS
ANNA 6,0

6 :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miejsce dla Vipów ☺ nr 37,38 mam nadzieję ęe następnym razem to miejsce też będzie Nasze ☺ Dziękuję za super wycieczkę i bezpieczną podróż, jak zobaczyłam znajomego kierowce z wycieczki do Amsterdamu to wiedziałam, że bezpiecznie dojedziemy. Panie przewodniczki ( Sylwia i Kasia) ☺ super babeczki ogarniały dzielnie i z humorem wszystko. Wyjechałam z Wami po raz drugi i mam nadzieję ,że nie ostatni ☺ Wasza fanka ☺ Ania Szylar

SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 5,0

Dziękuję. Wycieczkę oceniam na 5.

SMS
GRAZYNA 5,0

5 organizacyjnie i ogolnie bylo naprawde bardzo dobrze. Dziekuje za super wycieczke i niezapomniane widoki i przezycia

SMS
TOMASZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0

5. Autokar super, fajne przewodniczki i kierowcy. Troche szkoda, ze padalo i ze zostalo tak malo czasu na Konstanz.

SMS
MATEUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JAKUB 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
HENRYK 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
NATALIA 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGATA 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0

6 dziękuję bardzo

SMS
ELZBIETA 6,0

6 rewelacyjny!

SMS
PATRYCJA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARD 6,0

Dziekuje rowniez za swietnie zorganizowany wypad. Bylo mi bardzo milo. Obsluga doskonala. Pozdrawiam

SMS
ALINA 6,0

6-rewelacyjny

SMS
STANISLAW 6,0

Ocena: 6. Bardzo dobrze spisala sie pani przewodnik. To jej zasluga.dziekuje

SMS
JOANNA 6,0

6 dziekuje

SMS
SLAWOMIR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LIUDMYLA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDYTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDWARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 5,0

5 bardzo dobrze

SMS
BOZENA 5,0

5 :)

SMS
KATARZYNA 3,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0

6 :)

SMS
WLODZIMIERZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
SYLWIA 6,0

My rowniez dziekujemy za wspanialy wyjazd... 6:)pozdrawiamy..Biuro Podrozy Ajzachaja :)

SMS
ANNA 6,0

6 :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miejsce dla Vipów ☺ nr 37,38 mam nadzieję ęe następnym razem to miejsce też będzie Nasze ☺ Dziękuję za super wycieczkę i bezpieczną podróż, jak zobaczyłam znajomego kierowce z wycieczki do Amsterdamu to wiedziałam, że bezpiecznie dojedziemy. Panie przewodniczki ( Sylwia i Kasia) ☺ super babeczki ogarniały dzielnie i z humorem wszystko. Wyjechałam z Wami po raz drugi i mam nadzieję ,że nie ostatni ☺ Wasza fanka ☺ Ania Szylar

SMS
BEATA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MONIKA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
BEATA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ELZBIETA 5,0

Dziękuję. Wycieczkę oceniam na 5.

SMS
GRAZYNA 5,0

5 organizacyjnie i ogolnie bylo naprawde bardzo dobrze. Dziekuje za super wycieczke i niezapomniane widoki i przezycia

SMS
TOMASZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 5,0

5. Autokar super, fajne przewodniczki i kierowcy. Troche szkoda, ze padalo i ze zostalo tak malo czasu na Konstanz.

SMS
MATEUSZ 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JAKUB 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ANNA 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
NATALIA 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
AGATA 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
ZBIGNIEW 2,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
MALGORZATA 6,0

6 dziękuję bardzo

SMS
ELZBIETA 6,0

6 rewelacyjny!

SMS
PATRYCJA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
JOLANTA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
RYSZARD 6,0

Dziekuje rowniez za swietnie zorganizowany wypad. Bylo mi bardzo milo. Obsluga doskonala. Pozdrawiam

SMS
ALINA 6,0

6-rewelacyjny

SMS
STANISLAW 6,0

Ocena: 6. Bardzo dobrze spisala sie pani przewodnik. To jej zasluga.dziekuje

SMS
JOANNA 6,0

6 dziekuje

SMS
SLAWOMIR 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
KATARZYNA 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
LIUDMYLA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
URSZULA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDYTA 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
EDWARD 5,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DANUTA 5,0

5 bardzo dobrze

SMS
BOZENA 5,0

5 :)

WWW
HENRYK 4,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
Ania 5,0

Wróciłam z wodospadów piękne wycieczka!Z mojej miejscowości do Szczecina dowiózł mnie komfortowy busik:)Wrażenia dobre jestem drugi raz z biurem Oskar na wycieczce było ok.tylko pogoda troszkę nawaliła.

Ania 5,0

Wróciłam z wodospadów piękne wycieczka!Z mojej miejscowości do Szczecina dowiózł mnie komfortowy busik:)Wrażenia dobre jestem drugi raz z biurem Oskar na wycieczce było ok.tylko pogoda troszkę nawaliła.

SMS
WLODZIMIERZ 6,0
Wystawiono ocenę bez komentarza
SMS
DOROTA 6,0

6 :)

SMS
KATARZYNA 4,0

Witam sam dowoz 5 a panowie kierowcy na 6 natomiast ze strony opiekunki P.Malgosi za malo informacji przekazanych ze stateczki sa 30 i 15 minutowe i ze jest pociag ktorym mozna objechac teren ze nie koniecznie tylko statek mozna na platforme ,mozna by t

Miasto Adres Odjazd Dopłata
Bydgoszcz HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59 13:35 60 zł
Gdansk PARKING ZA OPERA BALTYCKA, OD STRONY ALEJI JOZEFA-HALLERA 11:00 80 zł
Gdynia PARKING TEATR MUZYCZNY 10:20 80 zł
Gliwice STACJA SHELL,RYBNICKA 17:25 50 zł
Gniezno PARKING PIOTROWSKIEGO/KOSTRZEWSKIEGO 15:20 40 zł
Gorzow Wielkopolski STACJA SHELL,KASPRZAKA 28 14:20 60 zł
Grupa OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP 00:05 0 zł
Katowice STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A 16:55 70 zł
Koscian PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1 17:20 0 zł
Legnica STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238 20:45 0 zł
Leszno STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4 18:10 0 zł
Lodz STACJA ORLEN, UL. BRZEZINSKA 23/25 16:50 70 zł
Miedzyrzecz STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69 14:55 60 zł
Nowa Sol PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73 18:25 60 zł
Opole STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI 18:40 50 zł
Polkowice DWORZEC PKS 19:30 60 zł
Poznan DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA 16:20 0 zł
Rawicz STACJA BP, DEBNO 1A 18:50 0 zł
Swiebodzin UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN 17:05 60 zł
Szczecin PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1 12:50 80 zł
Warszawa METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145 14:40 100 zł
Wroclaw STACJA PALIW AMIC ENERGY UL CZEKOLADOWA 16 BIELANY WROCLAWSKIE 19:50 0 zł
Zgorzelec STACJA SHELL, JEDRZYCHOWICE 98B 21:55 0 zł
Zielona Gora AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41 17:45 60 zł

Rekomendowane oferty

Zobacz wszystkie Promocje