| Wypoczynek Oskar Biuro 2020

Pałacowe Love

Polska

5 Galeria zdjęć
Wybrany termin nie jest dłużej dostępny w naszej ofercie. Prosimy o wybranie innego terminu
Inne terminy
Opis oferty Świadczenia Terminy Rozkład jazdy Mapa

Trasa

Puławy - Kozłówka - Lublin

Opis Wycieczki

Zapraszamy w urokliwe zakątki Polski, gdzie odwiedzimy przepiękne Pałace wielkich rodów Czartoryskich i Zamoyskich. Z tymi dwoma rodami wiążą się piękne historie miłosne oraz burzliwe romanse. Każdy z nas zapewne słyszał o historii Jana "Sobiepan" Zamoyskiego i Marysieńki oraz jej romansie do Jana Sobieskiego, czy kochliwej damie Izabeli Czartoryskiej i jej burzliwej miłości do króla Augusta Poniatowskiego i Nikolaja Repina. Podczas wycieczki choć na chwilę możemy przenieść się w tamte czasy spacerując po pałacowych wnętrzach i ogrodach. Warto wspomnieć także, że Pałac w Kozłowce "Zagrał" w filmie "Chopin. Pragnienie miłości".

Program ramowy

   1. Dzień
    Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Polskę.Przyjazd do Puław w godzinach porannych. Tu mieści się przepiękny barokowy pałac Czartoryskich w stylu klasycystycznym. Wejdziemy do wnętrza aby w części środkowej pałacu zobaczyć piękną barokową sień, na I piętrze - Sale Kamienną i Gotycką, na II - Salę Rycerską, a w prawym skrzydle zobaczymy Sale Kolumnową i Balową oraz Salę Rysunku. Pałac otacza park krajobrazowy, w którym znajduje się wiele zabytkowych budowli, m.in. Świątynia Sybilli, Domek Gotycki, Pałac Marynki, Domek Grecki, Domek Żółty, Altana Chińska, Brama Rzymska, marmurowy sarkofag. Po zwiedzaniu przejazd do Kozłówki. Znajduje się tam największa atrakcja Lubelszczyzny - Zespół Pałacowo Parkowy Zamoyskich. Zwiedzimy doskonale zachowane wnętrza pałacu z autentycznym i bogatym wystrojem z przełomu XIX i XX w. Malarstwo, rzeźba, grafiki, ceramika, porcelana, wyroby jubilerskie oraz meble sprawiają wrażenie, że właściciele nadal tu mieszkają. Pałac otoczony jest rozległym parkiem z geometrycznymi rabatami, fontannami i niewielkim rosarium. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Lublina. Obiadokolacja. Nocleg.

   2. Dzień
    Śniadanie. Przejazd do Lublina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie: Wzgórze Zamkowe, Neogotycki Zamek Lubelski (zwiedzanie Kaplicy Trójcy Świętej - jednego  z najciekawszych i najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Europie, miejsce, gdzie wśród bajecznie kolorowych fresków spotykają się dwie kultury - Wschody i Zachodu) oraz Stare Miasto o przepięknej, magicznej zabudowie, z charakterystycznymi wąskimi uliczkami. Następnie czas wolny na spacer po starówce oraz obiad - we własnym zakresie. Będąc w Lublinie warto spróbować tradycyjnego cebularza, pieroga gryczanego lub karpia po żydowsku. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 17:00.

   3. Dzień
    Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

Dodatkowe informacje

  • program jest programem ramowym - kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
  • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
  • program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
  • *dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
  • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
  • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
  • zaleca sie wyrobienie karty EKUZ
Wszystkie podane ceny są cenami za osobę lub za jednostkę za podróż lub noc. Dokładną cenę można znaleźć w szczegółach kalkulacji podróży.

Cena obejmuje

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu **/***
- wyżywienie HB: 1 śniadanie i 1 obiadokolacja
- ubezpieczenie Signal Iduna
- opiekę pilota
- realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Dopłaty wymagane na miejscu

- koszty programowe: 70 zł/os - obejmują: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Pałac Czartoryskich - Świątynia Sybilli - Dom Gotycki, Zamek w Kozłówce, kaplica Św. Trójcy na Zamku w Lublinie; usługa przewodnicka, opłatę klimatyczną w hotelu - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu.

Dostępne opcje wyżywienia

- śnniadanie + obiadokolacja

Dostępne opcje zakwaterowania

- pokój 2 osobowy
- pokój 3 osobowy
- dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
*dokwaterowanie: osoby wybierające się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowani z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg. cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dopłaty opcjonalne

-pakiet komfort
-ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
-ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej

Pakiet Komfort

Klientów, którym zależy na konkretnym miejscu w autokarze, zachęcamy do zakupu Pakietu Komfort.
 • Pakiet Komfort - Wycieczki Weekendowe typu expres. Cena: 25 zł/os
 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 1x woda, 1x sok)
 • torba materiałowa z logo
Pakiet Komfort - Wycieczki Wycieczki Weekendowe z noclegiem, Wycieczki Objazdowe oraz Wypoczynek. Cena: 50 zł/os
 • gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym
 • napoje w autokarze w cenie (2x woda, 2x sok)
 • torba materiałowa z logo

Ubezpieczenie

      Każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży Oskar jest objęty ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy    ubezpieczeniowej: 201383.
      Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za    granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący:
 • ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro
 • ubezpieczenie następstw nieszczęsliwych wypadków 15000 zł
 • ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)
      Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia:
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych - szczegóły u konsultantów
 • ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
 • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów
      Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami:
      Umowa Generalna nr 201383 z dnia 20.03.2013r, z Signal Iduna TU S.A.

Karta Dużej Rodziny

   Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny możesz przez cały rok korzystać z rabatów na nasze wyjazdy:
 • 5% na wszystkie wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
 • 3% na wyjazdy first minute, last minute i inne w cenach promocyjnych liczone od zrabatowanych cen katalogowych
 • 100 zł rabatu na obozy młodzieżowe
   Więcej informacji: Karta Dużej Rodziny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:
 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.
Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura..

Przejazd Autokarem

   Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
 • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
 • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.
Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?
 • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
 • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
 • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
 • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
 • W autokarach ULTRAPREMIUM klienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
 • Dostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*
Połączenia antenowe
 •    Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.

Dodatkowe informacje

Będąc na wakacjach warto zobaczyć okolicę w której wypoczywasz. W tym celu zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych. Oferta wycieczek fakultatywnych dostępna jest w zakładce "Wycieczki Fakultatywne" oraz u rezydenta na miejscu. Informujemy, iż wycieczki fakultatywne nie są wliczone w cenę imprezy turystycznej i są dodatkowo płatne (ceny wycieczek podane są w euro). Wymagana minimalna liczba uczestników potrzebna do zrealizowania wycieczki to 20 osób.
Informujemy, iż Biuro Podróży OSKAR nie jest organizatorem wycieczek fakultatywnych. Wycieczki realizowane są przez lokalnych kontrahentów (na warunkach przez nich określonych) z którymi Biuro Podróży OSKAR nie nawiązało stosunków prawnych. Kolejność zwiedzanie podczas wycieczek może ulec zmianie. Wycieczki fakultatywne nie stanowią oferty BP OSKAR, a udział w nich jest dobrowolny.

Program ramowy

   1. Dzień
    Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Polskę.Przyjazd do Puław w godzinach porannych. Tu mieści się przepiękny barokowy pałac Czartoryskich w stylu klasycystycznym. Wejdziemy do wnętrza aby w części środkowej pałacu zobaczyć piękną barokową sień, na I piętrze - Sale Kamienną i Gotycką, na II - Salę Rycerską, a w prawym skrzydle zobaczymy Sale Kolumnową i Balową oraz Salę Rysunku. Pałac otacza park krajobrazowy, w którym znajduje się wiele zabytkowych budowli, m.in. Świątynia Sybilli, Domek Gotycki, Pałac Marynki, Domek Grecki, Domek Żółty, Altana Chińska, Brama Rzymska, marmurowy sarkofag. Po zwiedzaniu przejazd do Kozłówki. Znajduje się tam największa atrakcja Lubelszczyzny - Zespół Pałacowo Parkowy Zamoyskich. Zwiedzimy doskonale zachowane wnętrza pałacu z autentycznym i bogatym wystrojem z przełomu XIX i XX w. Malarstwo, rzeźba, grafiki, ceramika, porcelana, wyroby jubilerskie oraz meble sprawiają wrażenie, że właściciele nadal tu mieszkają. Pałac otoczony jest rozległym parkiem z geometrycznymi rabatami, fontannami i niewielkim rosarium. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Lublina. Obiadokolacja. Nocleg.

   2. Dzień
    Śniadanie. Przejazd do Lublina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie: Wzgórze Zamkowe, Neogotycki Zamek Lubelski (zwiedzanie Kaplicy Trójcy Świętej - jednego  z najciekawszych i najcenniejszych zabytków sztuki średniowiecznej w Europie, miejsce, gdzie wśród bajecznie kolorowych fresków spotykają się dwie kultury - Wschody i Zachodu) oraz Stare Miasto o przepięknej, magicznej zabudowie, z charakterystycznymi wąskimi uliczkami. Następnie czas wolny na spacer po starówce oraz obiad - we własnym zakresie. Będąc w Lublinie warto spróbować tradycyjnego cebularza, pieroga gryczanego lub karpia po żydowsku. Wyjazd w drogę powrotną około godziny 17:00.

   3. Dzień
    Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

Cena obejmuje

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
- zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu **/***
- wyżywienie HB: 1 śniadanie i 1 obiadokolacja
- ubezpieczenie Signal Iduna
- opiekę pilota
- realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Dopłaty wymagane na miejscu

- koszty programowe: 70 zł/os - obejmują: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Pałac Czartoryskich - Świątynia Sybilli - Dom Gotycki, Zamek w Kozłówce, kaplica Św. Trójcy na Zamku w Lublinie; usługa przewodnicka, opłatę klimatyczną w hotelu - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu.

Dostępne opcje zakwaterowania

- pokój 2 osobowy
- pokój 3 osobowy
- dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
*dokwaterowanie: osoby wybierające się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowani z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg. cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje zakwaterowania

- pokój 2 osobowy
- pokój 3 osobowy
- dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
*dokwaterowanie: osoby wybierające się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowani z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg. cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

Dostępne opcje wyżywienia

- śnniadanie + obiadokolacja

Polska

test